Hráči - Provoz > Herní události

Vánoce a Silvestr 2020

(1/1)

Tessa:

Venku se začíná ochlazovat a máme tu zase předvánoční povinnosti!

Všichni hráči od druhého ročníku (včetně dospělých postav), kteří mají odevzdaný a schválený životopis, vyplní následující dotazník (napíšete co by vaše postava letos ráda našla pod stromečkem) do ČTVRTKU 27.10.2022.

DOTAZNÍK

Prváci, kteří by taktéž rádi dostali od rodičů vánoční dárek, odešlou svůj životopis podle pravidel a to nejpozději do ČTVRTKU 27.10.2022.

A pár rad k tomu, jak zhruba by měl životopis vypadat => https://forum.zvb.cz/index.php?topic=11154.0#new

Připomínám, že hráči od druhého ročníku jsou povinni vyplnit minimálně formulář se stručnými informacemi o jejich postavě + přiložit rozšířený životopis v textovém dokumentu. Bez toho od nás nelze očekávat žádnou interakci ze strany rodiny, ani žádnou podobnou podporu.

Kdo si nebude vědět rady, tak se může ozvat a pokusíme se věc vyřešit.

!!!Letošní dárky co nejvíc specifikujte. Tzn. že pokud si přejete pro svojí postavu oblečení, tak nenapíšete jen "oblečení", ale pěkně to rozvedete. Např. Košile s lesklými knoflíčky a kostkovaným vzorem - hnědá. Pak se nestane to, že by vaše postava dostala hadřík, který vlastně nesedí k jejímu charakteru a tak by si to na sebe ani nevzala. To samé platí u ostatních dárků. Čím konkrétnější budete, tím líp se nám bude tvořit. :)

Vivien:
Milí studenti,
i letos máte možnost strávit vánoční prázdniny mimo hrad. K využití této možnosti je nutné vhodit lístek s žádostí do schránky ve Vstupní síni (ti, co se do hry nedostanou, mi mohou napsat pomocí PM zde na fóru nebo na discordu). Prosíme, aby se nahlásili i ti studenti, kteří hrad opouští jen RP.

Žádost musí obsahovat vaše celé jméno, informaci o tom, že chcete na vánoční prázdniny opustit hrad a podpis.
Převoz přihlášených studentů proběhne 24.12. 2020 (3. 11. 2022) během polední přestávky (19:40).

Návrat studentů na hrad proběhne 1.1. 2021 (6. 11. 2022). Přesný čas přepravy bude studentům oznámen v průběhu prázdnin.

Vivien:
Návrat studentů na hrad proběhne dnes v době večeře (20:40) ze zahrady Kotle.

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi