Hráči - Provoz > Herní události

Stáže od hráčů pro hráče

<< < (2/2)

Charlie:
Drazí studenti,

s velkou radostí oznamujeme, že po dlouhé době Bradavice otevírají termín letních studentských stáží pro všechny studenty, jež mají za sebou čtvrtý nebo vyšší ročník. Cílem těchto stáží je zvýšit konkurenceschopnost studentů na pracovním trhu tím, že jim bude už při studiu zprostředkována praxe; mimo to je cílem spojit vás s dospěláky, najít vašim postavám nové známé kontakty a zajistit vám trochu letní zábavy.

Pro účast na stáži není nutné mít dodělané zkoušky. Pokud však později propadnete a budete opakovat čtvrtý ročník, může po vás škola a instituce, ve které stážujete, vymáhat zpět odměnu, kterou jste získali, protože instituce byla v dobré víře, že čtvrtý ročník, který je podmínkou, máte za sebou.

Princip stáží je ten, že se každý absolvent, který má práci, do níž herně chodí, může přihlásit do programu Bradavic a nabídnout studentům asistentské místo ke své pozici. V praxi to znamená, že se stanete asistenty dospěláků, kteří se přihlásí do programu stáží a my je schválíme, a to ať už pracují na jakékoliv pozici. Vaše postava jim bude pomáhat jejich práci plnit a učit se tak od zkušenějšího.

Absolventi Bradavic budou s vámi studenty, kteří se přihlásíte k praxi, pořádat za dozoru Bradavic pohovory a vyberou si jednoho nebo maximálně dva (pokud to charakter jejich práce umožňuje) stážisty. Výjimky jsou možné, musí být schválené RT. Za stáž budete získávat odměnu v podobě stipendia, a to 5 galeonů denně. Časová náročnost praxe záleží na rozhodnutí dospěláka po vzájemné domluvě, maximálně však můžete na praxi docházet 4 dny v týdnu (vedle toho tedy stíháte i běžné brigády nebo letní radovánky).

V případě zájmu stážistů vyplňte krátký formulář -> https://forms.gle/vUZE5pW7kfM1paS28
Na stáže máme vlastní discord server -> https://discord.gg/Nfq5WqFbR2. Slouží k různým dotazům, domluvám a informacím.


Již tento týden můžete posílat sovy garantům se žádostmi na pozice.
Pohovory začínají 25.3. po vaší domluvě s garanty.
Pracovní období stáží započne 1.4. a skončí 21.4.

Aktuální nabídka stáží pro letošní prázdniny:

Lektvarologický praktikant – Nemocnice svatého Munga (garantka Tierney Russell)
Právní asistent/ka – Ministerstvo kouzel (garant Finnley Lamont)
Zvěrolékouzelnický praktikant – Veterinární klinika Sweet Paws (garant River Woodrow)
Lékouzelník/ce - Dappertopova lékouzelnická klinika (garant Stuart Dappertop)

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat tady nebo na Discordu.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi