Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Informace o projektu / Konkurzy - Únor/Březen 2024
« Poslední příspěvek od Sarah kdy Únor 19, 2024, 11:43:17 dopoledne »
Vážení hráči,
už to tu dlho nebolo, ale je najvyšší čas začať znovu. A tak si dovolujeme otvoriť ďalšie kolo konkurzov na jednotlivé pozície:
- Externí spisovatel
- Profesor
- Člen PT (Podpůrný tým) s možností učit
- Člen PT (Podpůrný tým) - bez možnosti učit
- Člen HT (Herecký tým)
- ST (Stavbařský tým)

Prihlášky môžete posielať pomocou tohto dotazníku

Pre tento termín môžete posielať prihlášky do 4.3.2024 23:59:59. Prihlášky odoslané po termíne budú automaticky priradené k ďalšej várke konkurzov. So všetkými, ktorí už sa stihli prihlásiť budeme počítať v tomto kole - budeme vás čoskoro kontaktovať!
Nezabudnite, že na konkurzy sa môžete prihlasovať i mimo vyhlásený termín, všetky prihlášky ktoré prídu do stanoveného termínu spracujeme spoločne a budeme vás kontaktovať.

Bližšie informácie o konkurzoch a možnej pomoci si môžete prečítať v tomto topicu fóra.

Na všetkých prihlásených sa budeme tešiť!
2
Herní události / Re:Bradavický tajný Santa
« Poslední příspěvek od Sarah kdy Leden 31, 2024, 11:19:16 dopoledne »Už sa to blíži, Vianočný čas,
snehové vločky, znesú sa zas.
Krajinu pokryjú prikrývkou bielou,
koledy rozlahnú sa Velkou sieňou.

Vianočný stromček hájnik už vyberá,
škriatkovia farbia výzdobu do biela.
Maličký darček, každého čaká,
nájdeš tam presne to čo ťa láka?

Knižka či záložka, čajová šálka,
veštiace potreby, lektvaru dávka.
Cukríky, lízatká, sladkostí kopa,
po novom roku po nich nebude stopa.

Vlastným výrobkom potešíš mnohých,
maminku, otecka, mladých i starých.
Tak smelo do toho, rozdávaj radosť,
gestami, úsmevom, zastieniš starosť.Secret Santa


Na školu čar a kúziel v Bradavicích znovu zavítal duch Vianoc.
Síce nie s TAK velkým predstihom, ale dobrej nálade a novým známostiam sú dvere vždy otvorené!

Máte i vy chuť spraviť niekomu radosť? Zoznámiť sa s novými spolužiakmi alebo dokonca personálom školy?
Neváhajte a pridajte sa k tajným Santom.


Ako to funguje?
Každý, kto sa prihlási bude zaradený ako tajný Santa a zároveň ako obdarovaný.
Po uplynutí doby na prihlásenie prebehne velké zlosovanie a ku každému prihlásenému bude náhodne priradená osoba, ktorú musí obdarovať.
O tom, komu ste práve vy tajným Santom dostanete informáciu ihneď po žrebovaní, spolu s pár drobnosťami pre zabalenie vášho darčeku.
K aktivite sú vítaní všetci, od personálu školy po nových prváčkov. Aby bolo obdarovávanie fér, bol stanovený maximálny cenový limit darčeku a to na 5 galeonov. Nie je však nutné darčeky len kupovať. Každý ocení darček od srdca, vybraný práve pre neho, či už je kúpený, alebo vlastnoručne vyrobený.
Môžete namalovať krásny obrázok, nakresliť na hrnček, alebo upiecť perníčky.

Ako sa stať tajným Santom?
Stačí sa prihlásiť vhodením lístku so svojim menom do truhličky vo Vstupnej sieni, najneskôr do 30.11.2024 [rl: 4.2.2024] (vrátane). Uzatvorenie prihlášok bude s hernou večierkou.

A čo potom?
Potom vyčkáte. Škriatkovia prevezmú všetky prihlášky a spíšu mená. Následne budú losovať lístočky a ku každému menu priradia druhé.
Tak vznikne ku každému Santovi i obdarovaný.
Všetkých prihlásených následne kontaktujeme sovou s informáciou, komu záňajú drobný darček a malým vybavením pre jeho zabalenie.
Obdarovaný nevie, kto mu dá darček, zato vie, komu darček má dať sám.
Len čo darček pripravíte, zabalíte a nadpíšete štítok menom obdarovaného, vhodíte ho do špeciálnej truhličky vo vstupnej sieni.
Tá bude k dispozícii od vyhlásenia dvojíc.
Všetky darčeky od tajných santov budú roznesené vo vianočné ráno spolu s ostatnými darčekmi.
Do darčeku sa môžete, ale nemusíte podpísať, váš obdarovaný ale iste ocení informáciu, kto je jeho santom.
A kto vie, možno z vás nakoniec budú skvelí noví priatelia (pokial ste sa už nepoznali)!

Na všetkých prihlásených sa tešíme!

Bradavického Tajného Santu Vám prináša personál Bradavic pod záštitou hlavnej ošetrovatelky Sayaky Hitori Thruffle.
3
Herní události / Vánoce a Silvestr 2024
« Poslední příspěvek od Aileen kdy Leden 30, 2024, 05:32:56 odpoledne »


Sotva jsme se stihli vzpamatovat z posledního náročného obdarovávání všech kamarádů a blízkých, přihnalo se k nám zpět zimní období vyzdobené vánočními stromečky, mašličkami a pudinkem.

Zatímco si budete lámat hlavu co dát pod stromeček všem vašim herním známostem, aniž by vám to zruinovalo peněženku, můžete se zamyslet nad tím, jakým dárkem zruinujete peněženku vašich herních rodičů! Že vůbec nevíte, co byste tak měli chtít? Nevadí! Vaši absolutně nekreativní rodiče vám pošlou dokonale neoriginální peníze, pokud si nenapíšete o nic konkrétního. A pokud byste přece jen něco rádi dostali pod stromeček, ale vaše studnice nápadů právě dosáhla svého dna (jen aby se probudila a vyplivnula geniální nápad den před Vánoci), Možná vám pomůže a nakopne inspiraci pár tipů od nás, které naleznete úplně na konci.

Jak si o dárky zažádat? Snadno!
Jediné co potřebujete je vyplnit dotazník na TÉTO STRÁNCE do neděle 4.2. A také dodržet pár pravidel.


Pokud máte postavu od druhého ročníku výš, včetně už dávno vystudovaných, musíte mít schválený životopis a splňovat požadavky na minimální aktivitu.
Jestliže máte postavu v prvním ročníku, chtěli byste taky dáreček od rodičů, ale životopis napsaný nemáte, tak si ho do 4.2. pořád můžete napsat a odevzdat. Návod k sepsání a odeslání životopisu naleznete ZDE.

Tímto také připomínám, že hráči od 2. ročníku jsou povinni mít odevzdaný a schválený životopis. Bez něj nelze získat jakoukoliv podporu, ať už se jedná o objednávky, výlet do Prasinek nebo žádost o povolení mazlíčka.


Pár tipů na dárky.
Fotoaparát - jedinečné zařízení, kterým dokážete dokonale zvěčnit okamžik. V pohybu! Nebo přinejmenším osobu, která se v daném okamžiku nachází. Děj kolem ní pak snadno zachytíte perem, inkoustem a popisem situace na fotce. K foťáku by se vám mohlo hodit fotoalbum.
Gramofon - nebo rádio, gramofonové desky... Kouzelníci rádi oldschool poslech hudby.
Hudební nástroj - Housle, kytara, flétna, loutna nebo třeba ukulele. K hezkému hudebnímu nástroji se také hodí hezký obal na něj. Nebo třeba popruh na nošení.
Poukaz na sovu - nestihli jste otevírací dobu obchodů na Příčné? Napište si o poukaz na sovu a udělejte objednávku z pohodlí postele! Nezapomeňte taky na klec, na bidýlko a něco dobrého na zub.
Knihy - pokud je vaše postava knihomol, knih nikdy nebudete mít dost. Jen nezapomeňte připsat jaké knihy vlastně chcete.
Sladkosti - nikdy nezklamou.
Poukazy na nákupy - když vám peníze přijdou hloupé a nápady stále nepřihází, dostávají se na řadu poukazy. Jediné co potřebujete je vědět, kde chcete nakupovat. Potřebujete oblečení? Volte kouzelnickou Pretaportu! Rádi maluteje? Tak to bude papírnictví to pravé místo pro vás. Je vaše postava kafeholik? Ve Visánku najdete krásnou novou kavárnu, kde své poukazy můžete využít taky!
4
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Veronica Lightsun kdy Leden 30, 2024, 01:05:28 dopoledne »
Tak i dvanáctiletá Nica ukazuje svou pravou tvář :)


5
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Simon Falvey kdy Leden 26, 2024, 11:35:32 odpoledne »
Nejen slečny se v Bradavicích mohou setkat s tímto moc sympatickým mladým mužem, který zanedlouho oslaví (už) 16. narozeniny :DJen si představte, že jeho kůže bohužel není tak smooth jako na obrázku :D
6
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Tom Miller kdy Leden 25, 2024, 09:25:07 odpoledne »
7
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Casey Hayford kdy Leden 25, 2024, 12:24:06 odpoledne »
“I would believe only in a God that knows how to dance.”


FC: Benjamin Sturbelle
8
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Sebastian Holders kdy Leden 21, 2024, 10:56:10 dopoledne »


Sebastian se ve vazbě dost změnil. Dal dolů vlasy a úplně se mu změnil FC :)) Co se mu kutí v hlavě zůstává ve hvězdách ;)
9
Betaprovoz / Re:Informace z RT
« Poslední příspěvek od Sarah kdy Leden 17, 2024, 10:24:06 dopoledne »
Milí hráči,

počas minulého roka ste si sami iste všlimli, že výuka nebola úplne ideálna.
Pravdou je, že členov tímu je málo a všetci sú to dospelí ludia s prácou a osobným životom, ktorí hre venujú len tolko času, kolko môžu. Rovnako ako to má väčšina z vás. Pokryť výuku 65-70 herných hodín preto nie je jednoduchou úlohou.
V tomto momente sa snažíme nájsť spôsob, ako stále prinášať vyučovanie v Bradavicích tak, aby sme nemuseli upustiť od hodín, ktoré máte radi, a zároveň boli hodiny zábavnejšie. Vzhladom na to bude tohtoročná výuka trochu iná, než ste zvyknutý. Vyučovanie bude viac formou praxe a nie všetky hodiny budú pravidelne. Ako presne budú, ktoré hodiny prebiehať sa dozviete od konkrétnych profesorov v hre. Rozvrhy hodín preto neočakávajte, miesto toho vás budú kontaktovať vyučujúci. Všetky hodiny by stále mali byť oznámené vopred, rovnako ako ich zmeny. Výnimkou bude prvý ročník, ktorý školský rok začne s rozvrhom hlavne preto, aby sa nováčikovia stihli rozhliadnuť v hre predtým, než sa na nich navalí ešte zvláštny rozvrh.
V ďalších rokoch budeme stále výuku prispôsobovať a to hlavne na základe vašej spätnej väzby ako i našich možností. Preto prosím všetkých aby sa neostýchali vyplniť dotazník, ktorý sme vypustili do sveta ešte počas prázdnin. Radi tiež uvítame spätnú väzbu na konkrétne štýly výuky na hodinách, ak nás chcete pochváliť alebo navrhnúť zlepšenie neváhajte sa ozvať. To platí i pre prípad, kedy vaše hodiny odpadnú, aby sme vedeli na tento fakt reagovať.

Oznámenia a hlasovania o termínoch výuky budú prebiehať hlavne na fóre a/alebo discorde. Preto si prosím nezabudnite skontrolovať, že na fóre máte správne role (vidíte svoju fakultu a správny ročník) a na discorde máte tiež správne role (fakultu a hráč). O role si prípadne môžete požiadať:
- na fóre v sekcii Změna jména
- na discorde napísaním DM niekomu z Adminov (tí s tmavofialovým menom)

Ďakujeme za vašu trpezlivosť počas tohto roku.

10
Betaprovoz / Re:Změna jména
« Poslední příspěvek od Isabella Beaufort kdy Leden 16, 2024, 04:28:28 odpoledne »
Prosím o zařazení do mrzimoru 😇
Stran: [1] 2 3 ... 10