Život v Bradavicích

Hráči - Provoz => Herní události => Téma založeno: Tessa Květen 03, 2022, 04:03:29 odpoledne

Název: Vánoce a Silvestr 2019
Přispěvatel: Tessa Květen 03, 2022, 04:03:29 odpoledne
(https://cdn.discordapp.com/attachments/827677765049647114/971047150228226048/unknown.gif)

Venku se začíná ochlazovat a máme tu zase předvánoční povinnosti!

Všichni hráči od druhého ročníku (včetně dospělých postav), kteří mají odevzdaný a schválený životopis, vyplní následující dotazník (napíšete co by vaše postava letos ráda našla pod stromečkem) do ČTVRTKU 12.5.2022.

tiny.cc/Vanoce19 (http://tiny.cc/Vanoce19)

Prváci, kteří by taktéž rádi dostali od rodičů vánoční dárek, odešlou svůj životopis podle pravidel a to nejpozději do ČTVRTKU 12.5.2022.

A pár rad k tomu, jak zhruba by měl životopis vypadat => https://forum.zvb.cz/index.php?topic=11154.0#new (https://forum.zvb.cz/index.php?topic=11154.0#new)

Připomínám, že hráči od druhého ročníku jsou povinni vyplnit minimálně formulář (http://tiny.cc/if4kuz) se stručnými informacemi o jejich postavě + přiložit rozšířený životopis (http://tiny.cc/gf4kuz) v textovém dokumentu. Bez toho od nás nelze očekávat žádnou interakci ze strany rodiny, ani žádnou podobnou podporu.

Kdo si nebude vědět rady, tak se může ozvat a pokusíme se věc vyřešit.

!!!Letošní dárky co nejvíc specifikujte. Tzn. že pokud si přejete pro svojí postavu oblečení, tak nenapíšete jen "oblečení", ale pěkně to rozvedete. Např. Košile s lesklými knoflíčky a kostkovaným vzorem - hnědá. Pak se nestane to, že by vaše postava dostala hadřík, který vlastně nesedí k jejímu charakteru a tak by si to na sebe ani nevzala. To samé platí u ostatních dárků. Čím konkrétnější budete, tím líp se nám bude tvořit. :)
Název: Re:Vánoce a Silvestr 2019
Přispěvatel: Аlex Květen 21, 2022, 11:20:10 dopoledne
(https://blogs.glowscotland.org.uk/wl/public/puscpsnews/uploads/sites/567/2018/10/Auction-pyjama-party-logo-with-Arial-copy_300w.png)


Milí hráči, dnes od 20:00 opět společně oslavíme začátek nového roku!

Během ranních a odpoledních hodin budete mít možnost získat tři kusy pyžamového oblečení podle indicií ze snů. Podmínkou pro vstup není, můžete samozřejmě přijít ve svém, ale pokud máte své oblečení rádi a nechcete jej zničené od barev, významně doporučujeme se hledání zúčastnit.

Pro ty, kteří nemají čas během dne hledat, bude v lokaci připravena u krbů truhla s odlišným pyžamem, aby bylo na první pohled zřejmé, komu se podařilo celý set najít.

Večerního programu se mohou zúčastnit i dospěláci (krbem s heslem "pyžamová párty"), studentům stačí využít krb u Vstupní síně (přesun nejdříve v 19:55) za pomocí lístečku z truhličky před krbem. Cesta do hradu je volně přístupná pod heslem "Bradavice". Lokace je stanová, můžete tedy dorazit rovnou v pyžamech, zima nebude.

Připravte se však ve 20:30 na barevnou noční můru, kterou spustíte na patnáct minut barevnými balónky třeba právě vy! (Prosíme zejména o házení balónků na zem, nikoliv na sebe, abychom deník nezahltili spamem s automatickými emoty, děkujeme).

Svá pyžama si následně můžete upravit svépomocí či požádat spolužáka o jejich zkrášlení, k tomu budou určené barvy na textil u každého ze stolů. To aby netančící pecky nebo kreativní osoby měli o zábavu také postaráno. Vyplňujte formulář a v průběhu večera sledujte, jak se pyžama spolužáků mění před očima!

Večerka bude prodloužena do 22:30, ať vás na hrad neženeme hned o půlnoci.

Studenti, kteří odjeli na Vánoce domů, a chtějí Silvestr využít k návratu, se před návratem do hradu nahlásí někomu z profesorů!

PS: Ploužáky nebudou, takže vás všechny chceme vidět na parketu!

PS2: Polštáře na polštářovou bitvu budete mít možnost využít po celý večer, tak si s někým vyřiďte účty.