Hráči - Diskuzni Forum > Obrazárna

[DVD] AHOJ, PEGGY! (film z teplického srazu 1/2011)

(1/4) > >>

Flutter studio:
Flutter studio
uvádí film

AHOJ, PEGGY!

Flutter studio vydává po několika měsících nový film, tentokrát opět z prostředí Teplických skal. Silvestrovský sraz konaný v lednu roku 2011 proběhl v celkovém počtu šesti lidí, z toho jeden nováček. Film zavede diváky do známých koutů teplické chaty ležící v blízkosti sjezdové tratě hojně využívané členy srazu pro rozmanité sjíždění, dále do nezapomenutelné krajiny Teplických skal včetně zámecké hospody, v neposlední řadě pak představí silvestrovský přípitek a ohňostroj, který bylo možné slyšet i v dalekých okolních městech. Celý sraz proběhl v duchu blížícího se konce světa a naše kamera u toho nechyběla! Nezbývá nám tedy než popřát vám příjemný zážitek.

Délka filmu: 34 minut
Počet bonusů: 7
Hrají: Tomaash, Vodáček, Lady Royana, Amanda a Daniel
Dále hrají: Jelen, František Berka, Šimon, Monika, pes Luboš a další

Flutter studio věnovalo každé vteřině záběru tu nejvyšší možnou péči! Kromě filmu vás čeká velký počet bonusů, od kolekce nejlepších fotek po speciální videoklip přímo od našich kolegů ze ŽvB Jací doopravdy jsme?


DVD AHOJ, PEGGY! stahujte ze Zeova serveru (download je svižný!):
odkaz SMAZÁN (kontaktujte infolinku Toma Mináře)
Soubor ISO vypalte jako obraz ve svém vypalovacím programu.

Obal k DVD stahujte kliknutím na obrázek:


Ukázky:







Geneticky změněný Eskymak:
Nechci si stěžovat ale rychlejší (asi tak 10x) server (klidně jůtůb) by nebyl? 140kB/s je docela málo.  :P ;D

*smutně kouká na odhad 5 hodin*

Bc. Vodacek je osel:
mě to jelo 300 !!! a historie loga je kvělá, upoutávka na léto taky a na film se teprvě třesu...

Bc. Vodacek je osel:
jůůůůů vaříme vejce :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

jen podotknu že většinou do kamery říkám asi toto: já si tam můžu plácat co chci on tam stejně jelen nedá zvuk (a jak vidno nezklamal a nedal)

Alex Fabulist:
Safra že bych v létě se přijel kouknout do Teplic... chytá mě nějáká nostalgická nálada... Jinak vaření vejce po Jelenovsku nezklamalo... velký kuchařský guru v akci, to někdy musím vidět na živo....

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi