Hráči - Diskuzni Forum > Obrazárna

Video - Sametová afterparty 27.11.2009

(1/1)

Amanda Hollyova ϟ:
Toto video je jen směsí fotek, které se rozklepaným foťákem v noční tmě podařilo vyfotit, proto přikládám i popis toho, co se dělo. A nekoukejte na to, že je půlka rozmazaná, jinak by nebyla fotka žádná. A díky Benovi, Albertovi a Kučířovi, že vůbec přišli.

Stahujte: http://www.uloz.to/3228667/afterparty.rar (47,4 MB)

Sraz začal už někdy dávno před čtvrtou, kdy se setkal Ben s Amandou, aby z Benova bytu vyrazili na Florenc setkat se s davem ostatních. Ještě než jsme vyšli z metra, spatřili jsme Alberta, kterého jsme nikdy předtím neviděli, ale samozřejmě hned poznali. A jak jsme tak všichni spolu čekali, vynořil se Kučíř na kole, které neměl kam dát. A protože se žádný chlapec s emopatkou neukázal, vydali jsme se na cestu. Cestou jsme ještě obepsali různé další lidi, ale všechny něco někde zdrželo.
Kučíř se nebál zaparkovat své kolo přímo v srdci Karlína u zábradlí před lahůdkama a proto jsme všichni pokračovali pěšky. Po vystoupání na horu Vítkov se nám otevřel výhled na památník a Žižku na koni.
Uvnitř to bylo samozřejmě strašně zajímavé, vyzkoušeli jsme pohodlné červené sedačky v nějaké síni a viděli skauta i svazáka i trempa. Nejlepší však v podzemí místo, kde byl uskladněn Gottwald, Kučíř se samozřejmě vrhl k různým přístrojům a začal je zkoumat. Bena vůbec nezajímaly výtvory dětí a Alberta to asi zajímalo, protože si to všechno četl a mračil se u toho. Stejně jako Kučíř. Zjistili jsme, že se dřív vařilo na stejných polních kuchyních jako mají skauti dnes. Kučíř se samozřejmě nezapoměl zvěčnit v návštěvní knize a to už jsme stoupali po dalších schodech k Žižkovi.
Oslňovalo nás sice světlo, ale bylo tam spousta stínů, takže jsme se snažili vytvořit umělecká díla, která se ale vůbec nepodařilo vyfotit, protože Amanda má blbej foťák a Albert si ho zapomněl. Takže ani to ŽvB není pořádně vidět. No a Kučířovi bylo líto, že nejsme nahoře, když už jsme byli dole, tak vyběhl opět nahoru a Ben to fotil. A taky je to rozmazaný.
Sestup dolů byl spojen s očekáváním, zda kolo bude na svém místě a bylo! Za odměnu si Kučíř v lahůdkách koupil nějakou lahůdku a po chvíli mlčení a přemýšlení co teď (protože to všem bylo samozřejmě jedno a nebyl tam nikdo, kdo by nás rozsoudil) jsme si sedli do blízké pizzerie, kde proběhla interní (a samozřejmě velice tajná) porada! Albert pořád koukal jenom do své koly. Hádka o pizzu se obešla bez zranění a to už Albert a Ben museli jet domů a tím skončil tento krátký, kulturně velice zajímavý a poučný a neméně zábavný sraz, takže litujte všichni, kdo jste nepřišli.

Tomaash:
*thumbs up*

Ben Thruffle:
 :o  ::)  :-[

Albert Gold:
 :o

Bc. Vodacek je osel:
jako obvykle dobrý  ;D

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi