Hráči - Diskuzni Forum > Návrhy, náměty a připomínky

Školní uniforma

(1/1)

Nathan Collins:
Dotaz na školní uniformu, bije mě to do očí od prvního dne. Ty pláště jsou strašlivě barevný/výrazný, moc to neodpovídá předloze. Má to nějaký důvod? Snazší rozlišení kolejí?

V knížce jsou komplet černé, ve filmech mají jen barevné lemování a vnitřek (podšívka se tomu říká?).

Co by se mi třeba líbilo, tak nechat pláště černé - tzn. takové jako je koupíte v obchodě (aby se nemusela upravovat animace), ale gump (oblečené na postavě) jim udělat s tou barevnou podšívkou nebo lemováním, ale to by znamenalo 4 odlišné itemy, jestli to chápu dobře? Nějaké zkušenosti mám, ale zrovna grafiku jsem nějak extra neřešil.

Pamatuju si, že to šlo řešit i tak, že se na itemu dalo říct, která část je obarvitelná. Je to vidět hodně u různých praporů a vlajek - když na ně použijete barvu, tak se obarví jen malý kousek.

A pokud bych měl být úplně perfekcionista, nešlo by prohodit pořadí svetru a kravaty? Plus kravatu posunout opravdu ke krku, ne jak je teď uprostřed hrudi. Výsledek by byl, že by byl vidět jen uzel kravaty a pak by už pokračoval svetr.

PS: Omlouvám se za velký obrázek a za zrovna tohohle borce, ale je to tam prostě dobře vidět :)

Jade Cornelle:
To má důvod asi ten, že když žáci sedí v lavicích a učitel je vyvolává nebo přiděluje body, tak podle pláště pozná, kdo je z jaké koleje

Hodněkrát se mi stalo, že profesor neoslovil moji postavu jako Jade nebo slečnu Cornelle, ale jako slečnu ze Zmijozelu, z čehož vyplývá, že profesor koukne, vidí barvu a nemusí na postavičku klikat, aby viděl, jakou sakra má barvu podšívky.

A v knihách... V knihách studenti nosili znak koleje na uniformě, kdežto zde nic takového není.

Lauren:
A hlavne tu grafiku musi niekto nakreslit ;) A nove animacie nie je mozno nakreslit od 0.

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi