Hráči - Diskuzni Forum > Návrhy, náměty a připomínky

Něco k zamyšlení

<< < (2/5) > >>

Kaya Slater:
Neříkám že je to nepřirozené nebo špatné, ale myslím si, že se dá hrát krásně i bez toho aby ve hře byly itemy podobného typu, obzvlášť, když tuna základních chybí. Pokud se nepletu tak je ŽvB založeno hlavně na představivosti hráčů a jejich schopnosti si věci "domýšlet". A zrovna u kondomů a tamponů by to šlo jednoduše zaemotovat, není to věc kterou by hráči používali jako na běžícím páse (aspoň doufám). Ale dobře, dejme tomu že to tak prostě je a já se s tím budu muset smířit. Jsem ale tudíž pro aby se do hry přidali itemy které jsou pro běžného hráče relevantnější než pilulky po - již zmíněný toaletní papír, šampon, pilník nebo nůžtičky na nehty, šťourátka do uší atp. atp. Myslím že by si každý vzpomněl i na jiné věci.

Btw. moc dobře si pamatuju jak mě tenkrát portli za mou starou postavu do vězení a asi hodinu se řešilo že 13 holka nemůže chodit s 12 letou protože to není RP a kdesi cosi. Doba se koukám změnila, což beru zrovna ze strany své sexuální orientace jako pozitivum, ale nebylo tomu tak vždy. Just saying. ;)

Amai Himawari:
Pokud se nepletu tak toaletní papír a šampon již ve hře jsou a možna i další věci co jsi uvedla

Ava Finnerty:
A ja souhlasim. Kdyz jsme kdysi hrali pridrzla dvojcata, tak se porad resilo, jak je nonRP, aby byly holky takhle drze, jak je nonRP, aby vubec vysly po vecerce ven, kdyz je jim dvanact a maji byt vyklepane strachy, co se kolem nich deje. Ted jsou dvanactilete postavy, hlavne zmijozelske, nejvetsi kapove hradu a vubec to nikomu nevadi. A vlastne je to RP, protoze to maji v povaze a zmijozelaci maji byt tvrdaci.

Trixi:

--- Citace: Kaya Slater  Duben 25, 2017, 12:43:57 odpoledne --- již zmíněný toaletní papír, šampon, pilník nebo nůžtičky na nehty, šťourátka do uší atp. atp.


--- Konce citace ---

Zatím se vyjádřím jen k tomuto. Všechny tyhle věci v obchodech již existují.

Kaya Slater:
Tak, je to možné, ale rozhodně ne na Příčné.
Btw. budu se opakovat, ale nějak mi uteklo že by prváci na hrad jezdili s kufrem přecpaným toaletním papírem aby se celý školní rok měli čím utírat.  ::)

Edit já: tohle byly věci vytažený z paty, jestli toužíte po full seznamu věcí které ve hře nejsou a nejspíš by měly být upřednostněny před postinorem a óbéčkama, klidně si na to čas udělám.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi