Hráči - Diskuzni Forum > Návrhy, náměty a připomínky

Něco k zamyšlení

<< < (5/5)

Kaya Slater:
Jjjjjj, odeberte karmu, aby náhodou někoho nevyděsilo kolik lidí se mnou souhlasí.
Fakt, směšný. Asi už nemám co dodat, klidně zatopte vložkama a tamponama a postinorama celej hrad, don't care. A nezapomeňte mě stírat na disscordu (nebojaksetosakrapíše) hrozně vtipnejma příspěvkama jak kadíte a utíráte se toaleťákem než abyste napsali něco konstruktivního. Bleju, velebnosti.

Trixi:
Po týmové poradě bychom se jako tým rádi vyjádřili k problematice, která je řešena v tomto topicu.

1.   Ohledně herních itemů bude vypracován dotazník, kde se každý hráč bude moci vyjádřit ohledně itemů, které dle něj do hry nepatří, a zároveň dostane možnost navrhnout, co mu ve hře chybí. Po zvážení a vyhodnocení dotazníků se rozhodneme, jak postupovat dál.

2.   Zastánci hráčů jsou tu od toho, aby právě řešili takové podněty a situace, které vám hráčům na hře vadí, nebo které mohou hru zlepšit. Slouží jako prostředníci mezi vámi a námi. S jakýmikoliv dalšími připomínkami, návrhy, problémy, či tím, co vám ve hře chybí, se příště obracejte na ně. Jednou jste jim dali důvěru, tak se je nebojte oslovit, určitě vás neodbydou. Společně pak jednotlivé body projednáme a vyjádříme se k nim.

3.   Současní zastánci dělají svoji práci dobře. Věci, které pro Vás řeší, se netýkají hry za jejich postavy. Hrají adekvátně a přiměřeně věku svých postav. Pokud to není v rozporu s RP a pravidly naší hry, není třeba se do nich navážet nebo je nějak kárat. Pokud je ve hře někdo přítomen tomu, co zrovna například postavy v pubertě řeší, a vadí mu to (pokud to třeba není zrovna přes půlku místnosti), má možnost RP zasáhnout. Přizpůsobit hru věku postav, prostředí a také době, v jaké hrajeme, by měl každý hráč. Mluví se o tom na každé školce. Nespadá do toho jen předčasné líčení postav v nízkém věku, ale například i s drzostí by se mělo zacházet přiměřeně, zvláště mluvíte-li s dospělou postavou. I oblékání a revolta některých postav nebo milostné vztahy by se měly přizpůsobit věku postav. Je to podnět k zamyšlení pro každého z vás.

4.   Co se týká profesorů nebo i jiných rolí hraných námi, které v danou situaci nereagují adekvátně, včasně, nebo vůbec, bychom chtěli říct, že ne vždycky stíháme zaregistrovat všechno, co se děje. Zvláště v místnosti, kde se najednou ocitne 20 lidí a je tam nehorázný spam. Stačí jen na chvíli ztratit pozornost a profesor může ztratit přehled. Uvědomte si, že současně, kdy pro Vás hrajeme profesory a jiné, řešíme vaše page, remoty, nebo jiné problémy na dualech. Profesor v takovou chvíli může být otočen zády nebo být myšlenkami úplně jinde. Prosíme o trochu shovívavosti. Pokud hra vyžaduje RP zásah dospělé osoby, je přítomna, ale zdá se Vám, že nereaguje správně, zkuste ji do děje sami vtáhnout.

5.   Rádi bychom také zmínili, že se nám nelíbí určitá šikana ze strany starších a zkušenějších hráčů k nováčkům, a to ne přímo ve hře, ale hlavně na našich komunikátorech (fórum, Discord). Není dobré, aby hráči, kteří například hrají naši hru poprvé, odcházeli právě proto, protože jsou nepřiměřeně napadáni nebo zesměšňováni za to, že se na něco zeptají. Všichni tu hru hrajeme pro zábavu a chceme ji hrát pro zábavu. Každý z nás jednou začínal a také nevěděl a neuměl všechno. Nechceme, aby hráčů ubývalo právě z těchto důvodů, a také proto, že nejsou přijati do našeho herního kolektivu, protože jim zrovna něco nejde, nebo neví jak na to. Místo toho, abychom tyto hráče odháněli, bychom se jim měli naopak snažit maximálně pomoct a naučit je hru hrát. Pokud se děje šikana ve hře, nebojte se to RP řešit.

6.   Na základě toho, že se ukázalo, že karma, díky které jste se mohli na fóru vyjádřit podporu nebo nesouhlas s výroky vašich spoluhráčů, je zneužívána k jiným účelům a spíše hráče rozeštvává, než spojuje, rozhodli jsme se ji vypnout.

7.   Na závěr bychom chtěli říct, že se snažíme dělat hru takovou, aby bavila více kategorií hráčů. Co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému. Každý si na té hře může nalézt to své. Každý hráč a jeho postava má ve hře svoje potřeby, které mohou být rozličné. Proto se hru snažíme dělat rozmanitou a ne zaměřenou na jeden typ věcí, akcí. Někdo si Rpí vztahy, jiný vyhledává dobrodružství, třetí se přijde odreagovat a zablbnout si s kamarády, čtvrtý si jede svoji linii příběhu své postavy a podobně. Pokud to není v rozporu s RP nebo pravidly naší hry, není na tom nic špatného. Proto buďme tolerantní ke všem skupinám hráčů a vzájemně na sebe neútočme pro hlouposti.

Dominika1805:
zdravím asi to sem nepatří,ale prosim o pomoc propásla jsem nákup i odjezd

Bc. Vodacek je osel:
napiš si ve hře žádost o pomoc a do hradu tě přesuneme, nákupy ti obstará kolejní ředitel

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi