Hráči - Provoz > Herní události

Noční můra?

(1/11) > >>

Geneticky změněný Eskymak:
Piště názory na dnešní akci, nepište prosím zážitky, jen to co se vám líbilo a nelíbilo at tu neni dlouhá diskuse a máte si o čem povídat ve hře ;)

Nepište tu dotazy na RT, vše co je třeba se dozvíte až bude třeba ;)

Screeny můžete klidně jsem dávat - pokud máte ;)

Díky

*připravuje si výmluvy a okecávky*

Luna Moon:
když jsem otevřela ŽvB, byla jsem překvapená.... hořící pentagram, uprostřed oběť, kolem pobíhající lidí...
musím říct, že se mi to líbilo... ze začátku se mi to sice trošku lagovalo.... (trošku víc...), ale pak už to bylo v pohodě....

jen mě zajímá, jestli to byl ostrov nebo poloostrov... byla jsem na pláži a pak jsem se snažila "to" obejít dokolečka.... ale i po velice dlouhé době se mi to nepovedlo... :D

Alashama Mang:
jo, byl to neplánovaný začátek... Navíc jsem nevěděla co - moje postava byla minulý týden jakože nemocná, nevěděla jsem jestli hrát zdravou či nemocnou, sen mě napadl ihned, avšak nevěděla jsem. To mě trochu naštvalo (spolu s lagy). Fajn bylo zpracování, to se mi líbilo :-)
Takže, bylo to zmatené, ale jako sen docela palec nahoru :)

Luna Moon:
čí to byl nápad??
a plánovalo se to dlouho??

Gregory Colwen:
Nechci si stěžovat ale uvěznění na ostrově o prázdninách byl pro mě větší zážitek než tohle, byl tu hroznej zmatek a prakticky nikdo nic neřešil :o) Chápu že sny bejvají plný zmatků ale to nikdo nemohl tušit že to sen je :o)

Edit: I když čistě teoreticky vzato když tam přišel Chuck Norris a pan "Boss" si vyprávěl s "matkou" takový hovadiny... :) "Koupíš mi lízátko?" - "Ano to chupa chups", "Utřel sem si papírama zadek, bylo na nich napsáno jak mě zabít" atp.. nevim jak by se z toho mohla vkylubat realita :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi