Hráči - Provoz > Betaprovoz

Informace z RT

<< < (2/3) > >>

Theodhor Thorinson:
Vážení hráči,
někteří z vás již měli tu možnost navštívit Kotel a tak si všimnout drobných kosmetických uprav xD. Tímto bych Vás rád upozornil, že tyto úpravy neproběhli RP. Jinými slovy vaše postavy nevidí žádnou změnu, hrajte tedy prosím podle toho. Děkuji za pochopení :)

PS: Bude potřeba si změnit přemisťovací body. Než tak učiníte odcestujte tam raději krbem.

Bc. Vodacek je osel:
Prožíváme právě problémy s DNS záznamy. Proto se některým z vás nejde připojit do hry, případně ani na forum. Na odstranění problému pracujeme, případně bude zítra připraveno náhradní řešení tak, aby nebyl chod hry dále omezen. Za vzniklé problémy se velmi omlouváme a děkujeme za pochopení.

Bc. Vodacek je osel:
Nově se po použití příkazu [ja ukazuje, že je vaše postava rozcuchána.

Bc. Vodacek je osel:
Vážení Hráči. Po více jak patnácti letech jsme museli změnit hosting herního fora. To je nyní spuštěno a mělo by být plně funkční na stejné adrese jako doposud. Prosíme vás tedy o spolupráci s nahlášením případných chyb a nefunčních věcí. Hlašte je prosím na obvyklých kanálech. Děkujeme!

Nancy:
Milí hráči,

čas od času se stane, že ŽvB Discord, nebo dokonce i hru samotnou, využijí různé existence k tomu, aby naše hráče přes Discord obtěžovali, dávali jim neslušné návrhy, spamovali je nebo se je snažili různě podvést. Když vás někdo z ŽvB discord serveru (ať už je to náhodný obejda nebo hráč) nevhodně osloví, chceme vás poprosit, abyste se obrátili na kteréhokoliv člena RT nebo PT, kterému věříte. Tým k takovým věcem přistupuje diskrétně a s nejvyšší vážností. Obtěžující jednání netolerujeme a s podobnými lidmi se v případě nahlášení rychle rozloučíme.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi