Autor Téma: Volnočasový klub  (Přečteno 123 krát)

Offline Jeremy Hatfield

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 90
Volnočasový klub
« kdy: Říjen 13, 2019, 12:13:50 dopoledne »
VOLNOČASOVÝ KLUB

Co si představíte pod pojmem volnočasový klub? Zapeklité luštění šifer? Vodní či polštářové bitvy? Kreativní tvorba s procvičením jemné motoriky? Ať už vás napadne cokoli, v podstatě je to ono.

Klub bude sloužit především pro zábavu a zpestření vašich každodenních studijních dní. Můžete potkat další studenty, kteří nechtějí jen sedět nad učebnicí a chtějí si naplno užít svá kouzelná studentská léta. Do klubu mohou zavítat všichni, od nejmladších po nejstarší, chlapci i dívky, s chutí něco zažít.

Těšit se na vás bude duo Hatfield & Garfield.

***


A rovnou bychom vás s profesorkou rádi pozvali na první setkání Volnočasového klubu, které se uskuteční už dnes 13.10.2019 v 19:40. Vyzvedneme si vás ve Vstupní síni.

A na co se můžete těšit? V plánu bude obří desková hra Člověče zasměj se!, ve které si vyzkoušíte, jaké to je být figurkou a cestou k vytouženému cíli budete muset splnit několik úkolů. Chcete si zahrát? Pak se na vás budeme těšit!

P.S.: Půjdeme ven, nezapomeňte se tedy vhodně obléct. Případní opozdilci nás najdou na školních pozemcích (ne v lese!) poblíž ohrady Saurosů.

Offline Mia Garfield

  • Učitel
  • Příspěvků: 7
  • Animals are here with us, not for us.
Re:Volnočasový klub
« Odpověď #1 kdy: Říjen 15, 2019, 10:30:50 odpoledne »
HALLOWEEN SE BLÍŽÍ


Další setkání volnočasového klubu se blíží stejně rychle jako Halloween. Nedlabejte ale na školu, raději si přijďte vydlabat po vyučování vlastní dýni.
A kdy? V pátek (18.10.2019) od 20:20. Pokud chcete najít místo konání, prostě následujte dýně ze vstupní síně.

Budeme se na vás těšit!