Poslední příspěvky

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10
71
Pokec / Re:Fackovačka aneb Velký hněv a velká rvačka
« Poslední příspěvek od Lisa Harper kdy Srpen 29, 2019, 05:36:49 odpoledne »Tak já se taky přidám jednou fackou pro Will za slečnu dokonalou a perfektní :D. Přece jen dvě facky ať jsou obě tváře prokrvené.

72
Pokec / Re:Fackovačka aneb Velký hněv a velká rvačka
« Poslední příspěvek od Rachel Lauren kdy Srpen 29, 2019, 05:01:47 odpoledne »
Tak jednu facku pro Will, aby se po těch šesti letech na hradě konečně prokrvila  ;D

Nikoho to už nebaví pozorovat.
73
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Rose Dragon kdy Srpen 22, 2019, 06:56:47 odpoledne »
Taky po dlouhé době přidávám Rose  ;D ;D


74
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Kate Oak kdy Srpen 21, 2019, 12:35:49 dopoledne »
Tak Kate je už oficiálně 15 let!
A navíc změnila vlasy :D
https://images.app.goo.gl/SA4WA4wcQKnBjUf48
75
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Adam Chiavaelli kdy Srpen 20, 2019, 01:22:11 dopoledne »
Po téměř třech reálných letech jsem si řekl, že by to sem chtělo dát novou fotku...

76
Pokec / Re:It's just me, yes, over and over again
« Poslední příspěvek od Taweri Drowen kdy Srpen 06, 2019, 07:11:26 odpoledne »
Ahoj Giancarlo, Hugo a dokonca aj Adam.

Citace
Jak sám píšes tak jsi vlastně na nic pořádně neodpověděl. Nechci po tobě "Moje RP bylo špatné, yadda, yadda.". Raději po tobě chci abys vysvětlil konkrétní případy v čem bylo špatné. Je jedna věc papouškovat zjednodušené důvody proč jsi dostal ban a naprosto jiná skutečně pochopit a vidět důvody proč tomu tak bylo. Pokud stále nepochopíš co na tvé hře bylo špatné, tak se asi těžko změní tvá hra
Citace
Drahý Were, pokud nedokážeš slovy popsat, co jsi udělal špatně, tak těžko přesvědčíš hráče o tom, že ses změnil.
Citace
Nechci důvody jako mentální stav, spousta z nás bojuje s problémy s mentálním zdravím, ale nevyužíváme to jako výmluvu.

Detailejšie neviem ako by som svoje... "činy" popísal. Vy asi viete o všetkom, čo som robil, keď tak ma prosím doplňte (ak chcete). Načo si spomeniem, je určite zlé RP, kde vlastne toho bolo rôzne. Najvýraznejšie asi bolo správanie sa postavy neúmerne svojmu veku. To sa prejavilo asi pri každej mojej postave. Z toho potom boli problémy a riešené-trestané in-game. Z toho tiež vychádzalo potom otravovanie hráčov v hre a následne aj mimo hry. Stalo sa aj, že som  miešal realitu s hrou, čo je vlastne porušenie celkového základu RP. Otravovanie RT by som povedal že začalo po prvom bane a teoreticky vypisovanie RT sa väčšinou týkalo mojich trestov. Tam ale bol typický problém o ktorom asi že viete, že som len obviňoval každého na okolo z toho, čo som si zavinil sám a nechcel som prijať svoj trest. Ešte počas hrania ale aj po tom som vypisoval všeličo na fórum - spamoval som do rôznych kategórii a často to buď nedávalo zmysel, bolo to niečo cringe alebo to len nemalo význam pretože som nebol hráč a netýkalo sa ma to. Stala sa aj taká vec, že som sa vydával za člena RT. To už bolo ale dávno, ešte za časy Rogera mám pocit. To ale bolo dosť cringe odo mňa. Bol som detinský, arogantný a otravný.
Že prečo? Aj keď to beriete ako výhovorku, je tomu tak, že som bol v takom psychickom rozpoložení. Zas ale nemôžem nepovedať, že mám aj dosť blbú povahu. To tam tiež hrá rolu asi tak na 50%. Bol som blbý, nechápal som to, nepočúval som nikoho, nedbal som slova.

Zase sú to ale slová, ktoré ste asi počuli viackrát a stále. Dôkazy, dôkazy...ale kde a aké zohnať?

Citace
Při minulém pokusu dát ti další šanci jsem byl jediný, kdo ti veřejně vyjádřil podporu s vírou, že ses opravdu změnil a šance by ti měla být dána.

Ja viem, aj ma to veľmi tešilo, no ako obvykle, sklamal som.


Čo sa potenciálnej postvy týka tak ak na tom trváte, môžem sa teda pokúsiť vymyslieť ako by vyzerala ale stále je možné, že sa niečo na nej zmení dovtedy, kým by som sa s ňou dostal do hry. Skúsim a pošlem sem.
Ďalej textové RPG som skúšal viackrát, nevyhovuje mi to. Nejde o to, že hrať RP by mi nešlo, ale o to, že ako. Myslím tým, ako sa tam píše. Systémovo.


Edit ja: Pri riešení bol asi hlavný problém to, že som to komentoval. Jeden z mojich problémov by to mohlo byť. Keď sa mi niečo nepáči tak namietam. Mal som byť ticho no.
77
Pokec / Re:It's just me, yes, over and over again
« Poslední příspěvek od Adam Chiavaelli kdy Srpen 06, 2019, 08:17:32 dopoledne »
Řekl jsem si, že tentokrát se nevyjádřím, ale asi mi to nedá. Při minulém pokusu dát ti další šanci jsem byl jediný, kdo ti veřejně vyjádřil podporu s vírou, že ses opravdu změnil a šance by ti měla být dána. Jak ses mi odvděčil? Poslal jsi mi na Discord slohovku hodnou příspěvku do literární soutěže. To si trochu protiřečí s tím, že už nebudeš vypisovat lidem, nemyslíš?

Předtím jsem své veřejné podpory litoval, teď už tu chybu neudělám a ve "veřejné diskuzi" vyjadřuji svůj nesouhlas s tvým dalším působením ve hře. Primárním cílem hry je, aby bavila a naplňovala hráče. Jelikož už teď máme elementy, které nutí hráče odejít, tak si myslím, že nepotřebujeme dalšího člověka, co bude hráče od hry odrazovat.

Ze zvědavosti bych ale rád viděl ten charakter, který tu od tebe kluci chtějí, třeba změním názor.
78
Pokec / Re:It's just me, yes, over and over again
« Poslední příspěvek od Hugo Gavreau kdy Srpen 06, 2019, 12:11:30 dopoledne »
Jak sám píšes tak jsi vlastně na nic pořádně neodpověděl. Nechci po tobě "Moje RP bylo špatné, yadda, yadda.". Raději po tobě chci abys vysvětlil konkrétní případy v čem bylo špatné. Je jedna věc papouškovat zjednodušené důvody proč jsi dostal ban a naprosto jiná skutečně pochopit a vidět důvody proč tomu tak bylo. Pokud stále nepochopíš co na tvé hře bylo špatné, tak se asi těžko změní tvá hra. Nechci důvody jako mentální stav, spousta z nás bojuje s problémy s mentálním zdravím, ale nevyužíváme to jako výmluvu. Takže tě znovu poprosím o to proč tvé postavy a tvá hra za ně byly špatné a to v konkrétních věcech. Nechci na tebe být zbytečně zlý, ale chci nějakou ukázku toho, že jsi se změnil, jelikož to zatím z tvých příspěvků vypadá, že jsi pořád naprosto stejný.

edit: Abys pochopil, když jsem se tě ptal na to jakou postavu bys rád hrál, nechci celý životopis. Jen nějaký základní koncept, klidně i víc. I z toho jde poznat o jakého jde hráče.
79
Pokec / Re:It's just me, yes, over and over again
« Poslední příspěvek od Giancarlo von Thean kdy Srpen 06, 2019, 12:04:48 dopoledne »
Drahý Were, pokud nedokážeš slovy popsat, co jsi udělal špatně, tak těžko přesvědčíš hráče o tom, že ses změnil. Jestli ti totiž někdy šlo něco dobře, bylo to psaní slohovek...jenže problém byl v tom, že to bylo obkecávání prdu z kterého se člověk nikdy nic nedozvěděl, teda kromě toho, že ses snažil hrát na city hráčům jak jsi teď hodný a že jsi se hrozně změnil, že to už nikdy neuděláš... O tvém rozsudku ze strany RT si můžeš myslet, co chceš, ale dokud nepochopíš to, že to bylo jediné možné řešení a správné, tak se rozhodně nikam neposuneš. RT ti dali neskutečně moc šancí...a to, že tu byli horší než ty? Nevím o nich, nikdy jsi totiž nedokázal zahrát své postavy a kazil jsi jen hru ostatním a hlavně tím, že ses za každých okolností potřeboval zviditelňovat.

Co se týče postavy, vždy nad ní je důležité přemýšlet a věř, že vytvořit dobrou postavu není záležitost jednoho dne. Dobrou postavu musíš promyslet do detailu přesně pro to, abys nemohl dělat rozhodnutí ze svého psychického rozpoložení a pak se to snažit nějak uhrát do outu. Prvně si svou postavu pořádně promysli jak historii, mentalitu tak i ty banálnosti jako je jméno či z jaké rodiny pochází. Teprve když tohle všechno budeš mít, můžeš začít pracovat na tom, abys dokázal zahrát dobře RP. RP není jen o pravidlech toho, čemu se máš vyvarovat...taková pravidla se dokáže naučit i cvičená opice, ale nikdy z ní nebude dobrý hráč. Pokud se chceš opravdu naučit RP, najdi si nějaké textové, kde si do podrobna vymyslíš vlastní postavu a pak jdi hrát s ostatními hráči a nauč se za tu postavu přemýšlet a konat tak, jakoby si za tím počítačem neseděl ty, ale tvá postava. Textové RP ti v tomhle pomůže a pak nebudeš mít problém ani na žvb, kde musíš reagovat okamžitě ikdyž ve velice krátkých emotech či větách.

Pro shrnutí: 1. zamysli se nad tím, co jsi dělal špatně a nauč se to zformulovat.
2. Nauč se vytvořit dobrou postavu.
3. Vrať se a odpověz Hugovi na otázky až budeš znát odpovědi.
80
Pokec / Re:It's just me, yes, over and over again
« Poslední příspěvek od Taweri Drowen kdy Srpen 05, 2019, 11:41:22 odpoledne »
Díky za odozvu Hugo a Giancarlo. Pokúsim sa odpovedať na čo budem môcť.

Citace
Narozdíl od Jade jsem dost skeptický co se tvé nápravy týče. Začneme tím, že místo toho aby ses povznesl a našel si jiné aktivity tak neustále obsesivně sleduješ forko. To není asi nejzdravější.
Iné aktivity mám, chodím von za kamarátmi a hrám aj iné hry. ŽvB je ale iba jeden. To, že sledujem fórum čo má s mojou nápravou spoločné? Sledujem to ako každý iný návštevník. Nevyjadrujem sa už k ničomu, lebo v podstate nemám k čomu. Takmer všetko sa týka hry - herných záležitostí a ja momentálne nehrám. Tento topic zakladám ako diskusiu ohľadom vecí, ktoré sa týkajú mňa, vás a celkovo projektu.

Citace
Jenže opět zabředáváš do toho, že hlasování o tvém znovupřijetí bylo nefér, že RT vůči tobě byli předpojatí.
Neni tomu tak, je to čiste môj názor, nepáčilo sa mi to, no to na rozhodnutí nič nezmení. Odvolal som sa proti tomu u Bena, nič sa ale nezmenilo. Dali mi to, mal som to. Je to môj názor pretože som sa díval, čo za ľudia tu ešte boli, ktorí zanechali stopu a myslím si, že boli aj horší než ja.

Citace
Já osobně to celé vidím jako snahu zlamařit RT, přes vlnu podpory od hráčů, přičemž spousta z nynější komunity s tebou ani nehrála. Nechci říkat, že já bych nebyl od toho ti dávat další šanci, ale toto rozhodnutí je na RT a využívat nátlaku ze strany hráčů by bylo silně nevhodné.

Nejde o nátlak, ide čisto o názor ľudí, ktorí tu sú. Môžu sa k tomu vyjadriť aj RT, PT, xyzT. Áno, je tu kopa ľudí, ktorí so mnou nemali dočinenia. Jade je jedna z tých, ale vo svojom vyjadrení  dokázala utvoriť vlastný názor a vyjadrila sa k tomu. Otázne je, či ľudia si budú vedieť tvoriť vlastný názor, alebo si ho budú tvoriť na základe toho, čo im iný narozprávajú. Sú tu ale aj starí hráči, aj RT ktorí majú ďalších X postáv a boli pri tom, keď som robil bordel. Si jeden z nich, vyjadruješ sa, ja ti s radosťou odpovedám a som rád za tvoj názor.

Citace
Co takhle místo toho prokázat, že skutečně chápeš proč jsi tu tolikrát dostal ban?
a
Citace
To, jak jsi se strašně změnil jsi opakoval xkrát a pokaždé jsi stejně sklouznul opět k tomu házet vinu na ostatní. Pokud si chceš vybojovat důvěru, kterou si si za ty roky neskutečně pošlapal, tak přestaň přesvědčovat slovy, ale skutky.

Ja viem a rád by som. Ja ale vidím len možnosť dokázať že viem byť dobrý hráč tak, že budem hrať. Prídem do hry, očistím svoje RP, na fóru sa od teraz budem vyjadrovať normálne, nebudem vypisovať ľudom (jeden z dôvodov, prečo som začal verejnú diskusiu). Činy neviem aké iné by ste chceli. Ale ak máte nejaký návrh, rád si ho vypočujem.

Citace
Vysvětli mi vlastními slovy a vlastním názorem proč tvé předchozí postavy a hry byly špatné.

Toto je vec, ktorá sa mi ťažko vysvetľuje, no viem, že by to asi zaujíma viac ľudí, pretože by to objasnilo dosť vecí. Je to predovšetkým z dôvodu psychických problémov, problémov zo súkromného života. Keď nájdem na to správne slová, rád ti to vysvetlím, no možno skôr v súkromnom rozhovore.

Citace
Jakou postavu bys vůbec rád hrál? Zažil jsem hru s tebou a můžu říct, že to bylo naprosté peklo. Takže nám všem pověz, co bys tentokrát udělal jinak.

Nejakú predstavu mám, no tá sa aj veľakrát zmenila, pretože mi napadlo niečo iné. Keď sa to ale vezme podľa aktuálnej situácie, tak nad tým nemá cenu ešte rozmýšľať, pretože vôbec nie je isté, či budem môcť hrať. Čo by som robil inak? No ako som písal kúsok vyššie, určite by som chcel zlepšiť svoje RP a správanie v hre a mimo hry. Sú to ale zase len slová, ako poznamenal Giancarlos. Chcete dôkaz, ale aký? Povedzte mi príklad. Ja som spôsob, ako by som to vedel dokázať už povedal.


Tak, dúfam že som dokázal odpovedať, no stále mám pocit, že som v podstate nepovedal nič.
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10