Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Maxwell Prichett kdy Únor 26, 2021, 06:16:51 odpoledne »
Chci poděkovat za letošní skvělou výzdobu Valentýna! <3
2
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Pheobe Grey kdy Únor 26, 2021, 05:15:15 odpoledne »
Děkuji za krásného Valentýna.
Výzdoba a celý program byl úplně skvělý a moc jsem si to užila.
Nestvůra i oliheň byli skvělý :)
3
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Sněhulák kdy Únor 26, 2021, 03:57:51 odpoledne »
Salám? Já zájem by měla! To dobrá nestvůra uzenka na moje gril!
4
Herní události / Re:Soutěžní rok 2015/2016
« Poslední příspěvek od Nancy Orwell kdy Únor 26, 2021, 02:01:43 odpoledne »
Únor, čas na pub kvíz!


Zatímco na poslední chvíli doděláváte svoje stavby a lámete si hlavy s básničkami, rozproudíme trochu soutěž pravým bradavickým pub čajovnovým kvízem!

Soutěží celé týmy společně (samozřejmě nevadí, že se nezúčastní všichni). Otázky budou různé: některé tipovačky, jiné na rychlost. Nejlepší tým získá až 5 bodů do soutěže, ale ani ostatní nepřijdou zkrátka 8).

Soutěžit se bude tuto neděli 28. 2. 2021 (herně neděle 28. 2. 2016 ;D) od 20:00 v čajovém koutku. Občerstvení i nápoje zajištěny.

Nažhavte mozkové závity!
5
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Stuart Nelson kdy Únor 26, 2021, 08:51:40 dopoledne »
Děkuju za krásného Valentýna. :) Všechny akce během dne se vám moc povedly. :)
6
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Amalia Good kdy Únor 26, 2021, 08:27:31 dopoledne »
Děkuji všem, kdo se podíleli akci na akci Valentýn!  Bylo to krásné! Nejen výzdoba, ale také promyšlenost jednotlivých bodů programu. Moc jsem si to užila.

Díky patří taky všem s kým si Am mohla zahrát, v prvé řadě mrzimorským! Díky.

PS: Nestvůro skončíš na salámu! :D
7
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Sněhulák kdy Únor 25, 2021, 09:24:24 odpoledne »
Já moc chtěla poděkovala za dnešní pohodový večer byla. Moc já užila a vaření vychutnala. Kdyby vy chtěla viděla, co já doopravdy dělala, já inspirovala: https://www.youtube.com/watch?v=5qVMIKCn_Cs. Já moc moc děkovala za krásný ohlas která byla. Třeba my někdy viděla v Japonsko.
- Tashiro Hideki
8
Herní události / Re:Valentýn 2016
« Poslední příspěvek od James kdy Únor 25, 2021, 01:05:30 odpoledne »
Dneškem pokračuje hlavní program letošního Valentýnu:

1) 18:00-22:00 - Valentýnky a Amorkové
Na nádvoří najdete valentýnky a také dárkové tašky, do kterých můžete dát právě třeba přání a k němu včera vyrobené čokolády a nechat jej doručit přes všudypřítomné Amorky svým milovaným.


2) 18:30-20:45 - Japonský Teppanyaki šéfkuchař
Pokud budete sledovat růžové lístky ze Vstupní síně, dostanete se až k japonskému teppanyaki šéfkuchaři. Teppanyaki je způsob vaření, kdy přímo před vámi kuchař smaží různé pokrmy na velkém plechovém pultu. Zastavte se, kdo má rád exotická jídla a něco trochu nevšedního.


3) 18:30-20:45 - Výroba a pouštění lodiček s lampiony po jezeře
Zkuste si vyrobit vlastní lampion, vyřezat lodičku ze dřeva, obojí následně vyzdobit a poslat po jezeru. Legenda praví, že pokud na lampion napíšete své jméno a jméno svého vyvoleného partnera, tak čím lodička dopluje dál, tím má vztah větší šanci na úspěch.
Postup na výrobu lampionu najdete zde, postup na výrobu lodičky naopak zde.


4) 20:45-22:00 - Večerní zábava
Na hrad dorazí zahrát k tanci a poslechu autentická poprocková kapela až z dalekého Japonska. Zároveň na milovníky sushi čeká velký bufet. Ale najde se zde i tradiční jídlo pro ty, kteří preferují klasická jídla. Také bude připravený bar s nealkoholickými nápoji. Slušně se prosím oblečte!


5) Omikuji
Ve vstupní síni se nachází takzvané "Omikuji", což jsou malé pásky papíru s předpovědí přinášející štěstí či smůlu pro různé životní situace. Omikuji se špatnými předpověďmi se zpravidla zavěšují na různé provázky ve svatyních, protože prý pak bohové tyto špatné zprávy zaženou.

9
Herní události / Valentýn 2016
« Poslední příspěvek od James kdy Únor 24, 2021, 04:16:42 odpoledne »
Valentýn 2016


První část letošního Valentýnu proběhne již dnes - a to výroba domácí čokolády.

Tuto čokoládu buď můžete sníst sami nebo jí darovat svým nejbližším během Valentýna. Vaření proběhne v tanečním klubu v přízemí za dozoru profesorů. Zastavit se můžete téměř celý den (od 18:30 do cca 21:00).

Postup vaření:
Na stole najdete recept na konkrétní druh čokolády (máme jich 5 včetně veganských). Dojdete si pro potřebné odměrky a naberete si suroviny.
Kostku kakaového másla přesuneme do hrnce přetáhnutím. Ostatní přísady vždy přesuneme pomocí dvojkliku na odměrku a zaměříme hrnec. Tím se prášek přesype do hrnce. Jakmile máme všechny suroviny v hrnci (na pořadí nezáleží), zapneme plotýnku. Vaření spustíme dvojklikem na plotýnku a zaměřením hrnce.
Po nějaké době získáme tekutou čokoládu, kterou přelijeme dvojklikem na čokoládu do připravené sklenice.

Postup formování:
S tekutou čokoládou ve sklenici dojdeme k formičkám. Dvojklikem na formičku a zaměřením lahve s čokoládou jí naplníme. Chvíli čekáme, než čokoláda ve formě ztvrdne. Poté opakovaným dvojklikem na formu postupně vyndáme všechny čokoládové bonbóny nebo tabulku čokolády.

Zdobení (nepovinný krok):
S bonbóny nebo tabulkou čokolády přejdeme ke zdobení. Vše se odehrává pouze RP, tedy emotujeme. Čokoládové bonbony, na kterých pracujeme, položíme na tác (resp. "do tácu", je to "sáček").
Vyplníme tento formulář, na základě kterého nám někdo z týmu jednu nebo více čokolád (v tácu) pojmenuje.

Dárkové krabice:
V truhle u kádí s barvou si vezmeme štětec a libovolnou dárkovou krabici. Dárkové krabice jsou obarvitelné pomocí barev (dvojklik na káď s barvou a zaměřit krabici). Štětec při dvojkliku emotuje barvení krabičky.
10
Herní události / Re:Klub lektvarov
« Poslední příspěvek od Gordon Alert kdy Únor 21, 2021, 09:37:32 odpoledne »
Vážení členovia, tí ktorí ste neboli na stretnutí, máme tu nový rebríček:


Nezľaknite sa počtu odvarených lektvarov, ide o body. Tie nájdete na nástenke v sekcii Objemy na odovzdanie a bodový rank. Každý lektvar má svoje bodové ohodnotenie, ktoré som na tento polrok v rámci náročnosti a počtu prísad stanovil takto. Nie je ale pevný, a je možné, že budúci školský rok už bude mať daný lektvar iné bodové ohodnotenie.

Ďalšou novinkou, tentoraz oveľa horúcejšou, je nasledovný AUTOMAT na prísady pre členov klubu lektvarov:


Funguje tak, že poklepete na páčku pri systéme s výdajným okienkom, a tam už pokračujete štandardne, ako u predajcov v Šikmej uličke. Nezabudnite, že automat nie je osoba, preto s ním v žiadnom prípade prosím nekomunikujte.
K tomuto automatu je možné pristúpiť všedne, od rána, dvere sa automaticky zatvoria 10 minút pred večierkou. V prípade, že uviaznete dnu, postupujete rovnako ako v Šikmej uličke, zvnútra idú dvere vytlačiť.
UPOZORNENIE: Priestor je opatrený pred nečlenmi klubu. Dnu sa dostane iba člen, ktorý má riadne zaplatené členské.
Preto v prípade, že ste dnes neboli na stretnutí klubu, pošlite mi sovu alebo vhoďte lístok do urny pri klube alebo pri mojom kabinete, aby ste získali prístup.

Ďakujem a teším sa na ďalšie vaše výkony!

S pozdravom, Gordon Alert.
Stran: [1] 2 3 ... 10