Život v Bradavicích

Hráči - Provoz => Betaprovoz => Téma založeno: Gina Blackberry Prosinec 01, 2010, 04:29:39 odpoledne

Název: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Gina Blackberry Prosinec 01, 2010, 04:29:39 odpoledne
Vzhledem k tomu, že jste si nás zvolili jako zastánce hráčů, zřizujeme tento topic. Chceme abyste sem psali svoje přání a stížnosti ohledně Žvb. Co si myslíte, že je třeba odbourat, zavést, zlepšit. Prosíme, aby Vaše příspěvky byly uvážené. Nepište sem blbosti, které nejsou realizovatelné a nemají hlavu ani patu.

Pokud nechcete psát veřejně, zastihne nás na ICQ: 602 602 062

Rády Vás vyslechneme Gina a  Jou

Edit: pište raději na icq vypadá to že budu mít ban  :D :D :D Jo a podepisujte se anonymy neberem!!!!

OPRAVDU VÁS ŽÁDÁM POKUD PROSÍTE O AUTORIZACI NA ICQ PODEPISUJTE SE JINAK TO VZHLEDEM K RUSKÝM SPAMUM IGNORUJEME!!!!
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Matthew Griffits Prosinec 28, 2010, 02:42:47 odpoledne
Ja bych jen zavedl aby na hradě bylo otevřeno více dvěří neříkám kabinety a tak podobně ale když se sem tam budu moci dostat do nějaké místnosti určitě to bude zajímavější přec k čemu mi je obří hrad když mohu maximálně tak na kolejku a do několika učeben...
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Samuel Humming Prosinec 28, 2010, 02:55:14 odpoledne
spis bych upravil dvere uceben a jinych mistnosti, ktere jako kabinety asi nebudou kdo vi jak chraneny, aby se daly odemcit odemykacim kouzlem. ostatne to by mohly jit i kabinety mene paranoidnich profesoru, kteri si dvere nebudou chranit kdo vi jakyma kouzlama. :D
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Gina Blackberry Prosinec 28, 2010, 03:37:08 odpoledne
Tohle je ve hře řešeno registrovanými emoty. Bylo by to až moc snadné, kdyby bylo všechno hnedle přístupné. Když si to dokážete zahrát tak, aby to mělo logiku a bylo to rp můžete se dostat kam chcece. Tak se snažte.

Pro Sama, některé dveře kouzlem otevřít jdou. Kdyby všichni hráli tak jak mají a nelozili všude jen tak bez příčiny a měli k tomu pořádný důvod bylo by to snažší.
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Samuel Humming Prosinec 28, 2010, 04:37:10 odpoledne
Reg emoty jsou na nic kdyz ve hre celkem casto neni nikdo kdo by na ne reagoval. Pokud jde o lozeni bez priciny vsude mozne ... spravne nastavenyma podminkama pro uspesny seslani toho kouzla by se to urcite dalo omezit na starsi hrace u kterych uz se da ocekavat nejaka uroven hry. a pokud kvuli jedne lame z deseti hracu neumoznime tem deviti slusnym kvalitni a pohodlny RP bez vecnyho spolihani se na reg emoty, ktery maji odezvu v jednom z deseti pripadu (priblizne. ale neni to moc daleko od pravdy ne-li presny) tak se da ocekavat ze ty lamy to budou zkouset obejit zatim co ti dobri hraci se prestanou snazit zlepsovat RP bo stejne narazi na nutnost pomoci RT nebo kompotu kteri tam nebyvaji moc casto a kdyz tak nemaji cas.


shrnuti: kvuli "nespolehlivosti reg emotu" trvam na vzneseni navrhu realizacnimu tymu na upravu dveri na hrade aby na ne bylo pouzitelny odemykaci kouzlo. klidne to muze byt nejak omezeny.

a bylo by od veci i nejak vyresit moznost preskocit barove branky. a pokud jde o reg emoty, bylo by dobry aby byli hraci nejak informovani o pritomnosti osoby schopne na reg emot zareagovat. at uz systemovou zpravou nebo nejakou grafickou signalizaci.

edit: tak jsem to trochu promazl protoze mi dosla zprava o tom, ze je vic dveri na ktery to kouzlo plati. i tak si ale myslim ze stoji za diskuzi ktery dvere maji smysl byt absolutne zapeceteny a ktery ne. a nejlip premyslet ne nad tim ktery dvere upravit aby sly odemcit ale nad tim ktery dvere zajistit tak aby nesly odemcit. tedy dvere chranene krom zamku jeste kouzlem. jako kabinety paranoidnich profesoru. a nejlip i vymyslet jak takove kouzlo pujde RP zlomit

Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Gina Blackberry Prosinec 28, 2010, 04:54:21 odpoledne
no ja si teda vubec nemyslim ze by registrovany emoty byly na prd, pouzivam je a nemam s nima problem ...
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Joanne Roose Prosinec 28, 2010, 04:57:31 odpoledne
Nevim jak tobě ale mě na reg. emoty nereagovali asi pouze jednou a myslím si, že je na ně odezva mnohem větší než v jednom z deseti případů..
Nicméně návrh probereme a popřídapě předneseme.
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Bc. Vodacek je osel Prosinec 28, 2010, 04:58:47 odpoledne
dveře jsou pravá kučířovina, kouknu na to a uvidíme co se s tím dá udělat (dost by pomohly nápady na realizaci) (třebas kovoý dveře velmi težce otevíratelné a podobně)
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Gina Blackberry Prosinec 28, 2010, 05:04:34 odpoledne
Vodáčku já si myslim že Samuelovi nejde o kouzlo na otevírání dveří, ale o kouzlo na odemykání dveří a v tom je trochu rozdíl. Takže kovové nebo dřevěné dveře to neovlivňují.

editoval vodacek: jen si nemysli...
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Samuel Humming Prosinec 28, 2010, 05:21:25 odpoledne
no asi mate holky stesti na vyber spravne chvile. ja chtel treba najit na pozemcich plast ktery mi odletel kdo vi kam pri pokusu o uhaseni ohnostroje a kdyz jsem chtel preletet na kosteti hradby u skleniku, protoze pruchodem (smerem k letosnimu kluzisti) se nedalo projit i kdyz tam nebyla zadna zavora, plot ani viditelna kouzelna bariera, tak ani pri jednom pokusu z ... cca dvou nebo tri nekdy behem herniho dne jsem se ani nenadzvedl ani jsem nevidel zpravu ze jsem se vznesl a nad hradnou narazil do neviditelne bariery ani jina aktivita. stejne tak kdyz jsem si chtel za ubytovnou v londyne vzit drivi na cestu letaxem tak taky zadna reakce pri zadnym z opet dvou nebo tri pokusu a to jsme tam stal ... celkem dlouho :D takze dobre. objektivne muzeme rict ze ucinnost reg emotu je cca 1 z 3-5 pokusu.

no nahodou i v tomhle pripade by pouzivani drevenych a kovovych dveri nebo drevenych obyc. a drevenych fest kovanych dveri mohlo pouzit. dalo by se prohlasit ze ty obycenejsi dvere maji jednodussi zamek nebo ze nejsou chraneny zadnym kouzlem treba na odolnost vuci odemykacimu kouzlu zatim co ty odolnejsi (kovany nebo zelezny) jsou tam pouzity prave kvuli vyssi odolnosti vuci fyzickymu i kouzelnymu pokusu o proniknuti
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Gina Blackberry Prosinec 28, 2010, 05:32:24 odpoledne
Ok Samueli, jak napsala Jou tvůj návrh probereme a zvážíme a uvidíme. Víc k tomu neni třeba komentářů.


Dohodly jsme se s Jou, že bychom byly radši, kdybyste pro komunikaci s námi používali spíše formu ICQ.
Zde to tímhle způsobem bude za chvíli nepřehledné a k ničemu. Pokud někdo ICQ nevlastní stačí napsat pm a dohodneme se na jiné formě komunikace.


Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Gina Blackberry Leden 15, 2011, 11:56:08 dopoledne
Vzhledem k tomu, že se letošní rok nebude konat povídání s hráči o předchozím roce, všechny vaše připomínky, stížnosti, nápady a jiné směřujte na naše icq 602 602 062

Pokud si o věcech co vás trápí chcete popovídat hromadně jste srdečně zváni na chat a to dnes  15.1 2011 od 16:00 budeme se na vás těšit Gi a Jou

ps: na chat vstupujte prosím pod vašimi herními nicky, ať víme s kým máme tu čest :)


http://blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=237135&out=true


Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Logan ϟ Duben 07, 2011, 04:08:53 odpoledne
Jenom bych chtěl podotknout, že Zastánci hráčů pořád existují a vaše potřeby, připomínky, požadavky a stížnosti můžete směřovat na jejich icq :-)
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Gina Blackberry Duben 20, 2011, 03:43:07 odpoledne
Tohle neni sranda!!!
Inzerát:
Hledáme každého nespokojeného človíčka!! Něco se ti nelíbí, vidíš někde bezpráví ze strany mocnějších, někdo ti křivdí, něco tě trápí, někde něco nefunguje tak jak by mělo a nikdo s tim nic neděla, máš připomínky ke hře a jejímu chodu? Neboj se svěřit - nekoušeme!!! Dále hledáme, všechny chytráky a koumáky, co mají nápady jak hru vylepšit, obohatit a zpříjemnit ji sobě i ostatním. Jsi jeden z nich? Výborně, tak koukejte psát na uvedené číslo nahoře! Zastánci jsou tu pro Vás, bez Vás se těžko můžeme pokusit něco změnit, něco navrhnout, tak ukažte, že umíme táhnout za jeden provaz…. Zapojte hlavinky a mějte očka na stopkách… a hlavně PIŠTE!!!!
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Samuel Humming Červen 15, 2011, 05:19:51 odpoledne
Protože jste si mě a Henryho Blacwooda zvolili za nové zastánce, přebíráme správu tohoto vlákna po Gine a Jou. Nicméně účel tohoto vlákna se nemění.

Proto pište všechny své nápady na zlepšení hry, návrhy na nové předměty a vše ostatní, o co se můžeme jako Vaši zastánci postarat. O realizovatelnosti a nutnosti Vašeho návrhu budeme diskutovat na chatu (ve zde předem uvedenou dobu) a na NOVÉM ICQ ZASTÁNCE HRÁČŮ, které je 616435746. Složitější návrhy sepsané do dokumentů (nejlépe PDF) můžete zasílat na e-mail zvb-zastance@seznam.cz.
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Samuel Humming Červen 16, 2011, 01:00:04 odpoledne
nyní můžete psát i na e-mail zastance@zvb.cz. oba e-maily jsou aktivní.
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Samuel Humming Srpen 23, 2011, 09:22:57 odpoledne
připomínám, že zastánce a jeho zástupce jsou tu pořád a čekáme na Vaše nápady i problémy. zatím sice nebyla žádná porada s RT a nejbližší asi bude v září, ale některé věci se dají řešit průběžně :)
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Samuel Humming Prosinec 26, 2011, 10:02:58 odpoledne
Jménem svým a Niky Vám děkujeme za projevenou důvěru v dnes ukončených volbách a těšíme se na Vaše podněty a návrhy. Všechny rozumné nápady pak velice rádi předneseme na poradách s RT a uděláme co bude v našich silách pro jejich prosazení.

Kontakty na zastánce zůstávají stále stejné. Neváhejte a pište. Pro případné hromadné diskuze jsem vytvořil chat. Klíč nutný pro vstup je "zvb" (bez uvozovek).

icq: 616 435 746 (http://web.icq.com/whitepages/online?icq=616435746&img=25)
email 1: zastance@zvb.cz
email 2: zvb-zastance@seznam.cz
chat: http://www.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=269268
klíč k chatu: zvb


Na chatu se prosím přihlašujte pod svým herním jménem. Na chatu budeme pouze po předchozí domluvě. Proto pište nejdřív na icq a email.
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Samuel Humming Únor 18, 2012, 06:43:43 odpoledne
Rád bych Vám připomněl, že čekám na všechny návrhy a nápady na zlepšení, nové předměty a podobně. :) Se vším co Vás napadne se ozvěte na výše uvedené ICQ nebo email.
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Samuel Humming Září 29, 2012, 06:13:31 odpoledne
Tak timto se s Vami loucim z postu zastance hracu. Dekuji vsem za projevenou duveru, za vsechny navrhy, napady, pripominky atp. ktere jste mi psali a v nasledujicim volebnim obdobi uz se o Vas urcite stejne dobre nebo lip postara Katie Nolin, ktere budu sekundovat jako zastupce. :)
Název: Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Katie Nolin Září 29, 2012, 06:19:08 odpoledne
S radosťou Vám môžem oznámiť, že zastáncom sa stala moja maličkosť. Som rada, že Vám budem môcť pomáhať takto. Budem sa snažiť dávať Vaše návrhy vyšším silám, ktoré majú schopnosť ich zrealizovať aj keď nie vždy bude ich realizácia možná. Nebojte sa mi napísať hocikedy na kontakty ktoré budú uvedené nižšie. Pokiaľ sa mi slušne ozvete, tak nebudem taká ako v hre, ale taká aká som v skutočnosti. Chcem Vám ešte raz poďakovať za to, že som sa stala zastáncom ja (aj keď veľmi tesne).

Skype: i-am-you-know-who
ICQ: 588902787
alebo 616435746
FB: Zuzana Kačalová
E-mail: z.kacalova@gmail.com
alebo zvb-zastance@seznam.cz
alebo zastance@zvb.cz


alebo súkromné správy tu na fóre.

A prepačte za spam ^^" Som trošku pojašená a toto tu bolo pekne zapadnuté prachom.
Název: Re:Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Richard Westwood Prosinec 06, 2015, 06:12:53 odpoledne
Omlouvám se. S křížkem po funuse sem dávám možnosti, jak mě, coby zastánce hráčů, můžete kontaktovat, když budete chtít.   :)
Jedná se o Vaše nápady, náměty, připomínky, přání... no, zkrátka všechno, co máte na srdci a co byste chtěli, aby se nějakým způsobem posunulo a řešilo dále.
Můžete mi samozřejmě napsat, pokud se budete chtít jen prostě na něco zeptat, s něčím poradit nebo cokoliv podobného. Předpokládám, že nejčastěji půjde nejspíše o začátečníky, ale ozvat se může kdokoliv. Hlavně se nebojte (i kdyby podle Vás šlo o sebemenší pitomost). Když nebudu vědět (což se může stát a ne občas) zkusím se zeptat dál já.   

Můžete mi napsat zde na fóru pomocí soukromé zprávy (SZ) - nejspíš zareaguji nejrychleji nebo:
E-mail:richardwestwood@seznam.cz
Skype: westwood-richard

U e-mailu a Skypu se vždy, prosím, podepište svým hráčským jménem. Děkuji

Kdo bude raději chtít, může se obrátit taky na mého zástupce - James Courtman.

Edit: úprava skype kontaktu
Název: Re:Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Richard Westwood Leden 07, 2016, 07:59:29 odpoledne
Promiňte za spam, jen si dovolím připomenout tohle téma kvůli nově příchozím. Děkuji.
Název: Re:Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Hazel Wright Září 17, 2016, 08:46:23 odpoledne
Po domluvě dávám info, že si mě pár lidí zvolilo, jako zástupce hráčů. Takže:

- Můžete mi psát ve dne v noci SZ, přečtu si je co nejdříve.
- Po dotázání, klidně poskytnu Skype, měli byste dlouhodoběji problémy.
- Vytvoří se formulář/společný e-mail, kde budeme moci řešit problémy, které bude mít více lidí
- Pokud by kdokoliv měl jakýkoliv dotaz (hlavně prváci) zkuste napsat mě, nebo Marry Spring - SZ, než vytvoříte novou složku na fóru. Na spoustu věcí vám dokážeme odpovědět i my, a odlehčí to zátěž, už takhle vytíženému realizačnímu týmu.
- Bod, který jsem nevěděla. Krom tribunálů lze svolávat i mimoherní porady (samozřejmě ne pro jednoho hráče...), takže pro příště, až vzniknou dohady o tom, že RT nemá hráče rádo --> může být porada/vedená diskuze.

To je asi tak všechno, co jsem zatím vymyslela, zástupce hráčů je očividně dost "oblíbená a populární pozice", ale je tu proto, aby vám pomohla v tom, řešit věci, které nevyřešíte jen tak, jako hráči. Jde o mimoherní pozici, to znamená, že když si zamknete klíček v kufru, Hazel vám nepomůže (nebo možná jo.. :D), protože vás nezná. Nemůžete přijít, jé ty jsi zástupkyně, musíš mi pomoci... (Jen pro doplnění).

Dotazy budu nashromažďovat, mám je možnost položit každých 14 dní.

Žijte si blaze.

Haz.
Název: Re:Vzkazy pro zastánce hráčů
Přispěvatel: Marry Spring Prosinec 13, 2016, 04:10:12 odpoledne
Áhoj,
Hazel poslední dobou nemá čas a tuším, že dlouho ještě mít nebude. Tedy informuji, že pokud budete chtít něco řešit s RT anonymně přes zastánce, zkuste prosím kontaktovat mě, u Hazel by jste se nemuseli dočkat :)

Thx