Autor Téma: Dotaz  (Přečteno 7533 krát)

Offline Anette Perner

  • Příspěvků: 108
  • Muž se domnívá že ví, ale žena to ví lépe.
    • anette.pise.cz
Dotaz
« kdy: Duben 05, 2010, 12:44:51 odpoledne »
Prosim vás poraďte mi. Jak mám vyfotit scénu jak je na monitoru třeba jako je tady: http://zvb.xeon.cz/diskuze/index.php?topic=3300.0 ? PORAĎTE DÍK
« Poslední změna: Duben 05, 2010, 12:55:55 odpoledne od Anette Perner »

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Dotaz
« Odpověď #1 kdy: Duben 05, 2010, 01:15:08 odpoledne »
stáhni http://www.brothersoft.com/uosu---uo-screenshot-utility-236529.html nainstaluj a foť. nestihnu teď zkusit funkčnost odkazu tak kdyžtak hledej program UOSU neboli UO Screenshot utility ;)

apollinelebrunt

  • Host
Re: Dotaz
« Odpověď #2 kdy: Duben 05, 2010, 01:30:48 odpoledne »
Tak to je dobrý.. já jsem vždycky fotila jen s print screen.. Ale jak se tajten program používá?

Offline Anette Perner

  • Příspěvků: 108
  • Muž se domnívá že ví, ale žena to ví lépe.
    • anette.pise.cz
Re: Dotaz
« Odpověď #3 kdy: Duben 05, 2010, 01:33:29 odpoledne »
a server 1 nebo 2?


Amber Spencer

  • Host
Re: Dotaz
« Odpověď #4 kdy: Duben 05, 2010, 01:46:55 odpoledne »
Same, to je nějaký speciální?  :D  Já používám obyčejnej FastStone Capture - pro mě jako technickýho antitalenta plně vyhovující.  ;D

Offline Joanne Roose

  • Příspěvků: 121
  • All was well.
    • Joanne-Roose.pise.cz
Re: Dotaz
« Odpověď #5 kdy: Duben 05, 2010, 02:06:07 odpoledne »

apollinelebrunt

  • Host
Re: Dotaz
« Odpověď #6 kdy: Duben 05, 2010, 02:14:27 odpoledne »
Nepochopila jsem ale kam si mám rozbalit to na co tu dal odkaz Samuel.. A jak to funguje?

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Dotaz
« Odpověď #7 kdy: Duben 05, 2010, 03:43:29 odpoledne »
server 1 nebo 2. to je uplne fuk. pokazde tahas to stejny. uz si nepamatuju jestli se to instaluje nebo staci rozbalit tak si to rozbal treba na plochu a pak kdyztak to nainstaluj normalne do program files nebo kam instalujes aplikace. to je fuk. a ovladani je vice nez intuitivni vzhledem k tomu ze tam je jen minimum tlacitek. akorat nastavis adresu kam fotit a pak v defaultu myslim printscreenem fotis. staci pak teda jen mackat prinsreen a ten program to vyfoti a ulozi s nejakym defaultnim jmenem do nastavenyho adresare. staci pustit a tak pul hodiny si s tim hrat. nic ti to se systemem ani s datama neudela ;D jinak teda muzes stahnout i z odkazu od Jou


Amber: je to myslim uplne putna cim to fotis ale toto je specialni hlavne v tom ze ti to jak sjem se ted podival uklada se jmenem UO[cislo fotky].jpg a umi to oriznout hlavni listu Win ;D a ma to na par mistech logo UO a napsany Ultima Online ;D
« Poslední změna: Duben 05, 2010, 03:46:16 odpoledne od Samuel Humming »

Offline Amanda Hollyova ϟ

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 2149
  • amanda.pise.cz
Re: Dotaz
« Odpověď #8 kdy: Duben 05, 2010, 03:50:44 odpoledne »
me fascinuje jak z veci ktera by sla rict 2 vetama v jedinym prispevku dokazete udelat kilometrovy vlakno

Offline Anette Perner

  • Příspěvků: 108
  • Muž se domnívá že ví, ale žena to ví lépe.
    • anette.pise.cz
Re: Dotaz
« Odpověď #9 kdy: Duben 05, 2010, 03:55:07 odpoledne »
v tom máš pravdu amandu. Ale je ůžasný že se lidi dokážou zajímat i kdiž to není jejich věc. jim by to mohlo být fuk ale oni přesto poradí  :) :). Díky za pomoc.
                                       Anette perner

Aaron

  • Host
Re: Sauna
« Odpověď #10 kdy: Září 28, 2010, 11:04:33 dopoledne »
no...chtěl jsem semka nějak dát obrázek,ale vůbec nevím,jak na to  ;D
1) ZDE nahrej obrázek

2)
zkopíruj si odkaz, který se ti objeví na vyznačeném místě a vlož ho do příspěvku ;)
« Poslední změna: Září 28, 2010, 11:08:02 dopoledne od Aaron Sucre »