Autor Téma: Nováčci.  (Přečteno 2728 krát)

Offline TeeTeeTee

  • Příspěvků: 1
Nováčci.
« kdy: Leden 05, 2018, 05:37:45 odpoledne »
Takhle, mám partu kámošů, kteří našli tuhle "RP hru" ale nevědí kdy jim vůbec přijde instalační balíček. ( Patřím mezi ně i já ) :-X                     
                                                                                 ( S RPčkem problém nemáme )                      dík za odpovědi.                                     

Offline Elliot Newman

  • Příspěvků: 4
Re:Nováčci.
« Odpověď #1 kdy: Leden 05, 2018, 05:41:26 odpoledne »
Pokud jste si podávali přihlášku před 2.1, tak se mrkněte do spamu, možná tam na vás čeká. Já ji tam měl.
Pokud ne, tak až s dalším školním rokem (Duben hádám)

Offline Trixi

  • Externista - Stavitele
  • *
  • Příspěvků: 1771
Re:Nováčci.
« Odpověď #2 kdy: Leden 05, 2018, 06:28:21 odpoledne »
Registrace ná následující herní rok byly uzavřeny. Poslední dopisy o přijetí jsme posílali 2.1. večer. Pokud jste se registrovali před tímto datem a dopis nepřišel, napište mi PM. S došléými registracemi po tomto termínu počítáme na další rok, který začne někdy v dubnu.

Offline Simon Hero

  • Příspěvků: 1
Re:Nováčci.
« Odpověď #3 kdy: Květen 06, 2018, 02:20:56 odpoledne »
Já čekam až na září a přijmá se v září?

Offline Simona Quinn

  • Příspěvků: 3
Re:Nováčci.
« Odpověď #4 kdy: Březen 17, 2021, 11:06:47 dopoledne »
ahoj, jsem jediná která se bojí že nezvládne zkoušky? nebo jsem jediná... :P[/b]
« Poslední změna: Březen 18, 2021, 09:05:40 dopoledne od Simona Quinn »

Offline Gabrielle Farlow

  • Dospělák
  • Příspěvků: 14
Re:Nováčci.
« Odpověď #5 kdy: Březen 17, 2021, 11:27:55 dopoledne »
Ahoj, doporučuji ti se přidat na discord: https://discord.com/invite/NqqGcAA na fóru ti pravděpodobně nikdo tolik odpovídat nebude, ač je samozřejmě důležité, ovšem na pokec většina preferuje platformu discordu

Offline Tarkin Shade

  • Příspěvků: 1
Re:Nováčci.
« Odpověď #6 kdy: Duben 18, 2021, 07:26:09 odpoledne »
k čemu je atribut inteligence? učí se pak postava rychleji kouzla?

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Nováčci.
« Odpověď #7 kdy: Duben 18, 2021, 07:46:50 odpoledne »
Z discordu od Nancy:
Citace
Vaše body mají reflektovat, jestli je vaše postava chytrá či hloupá, obratná či nešikovná, silná či slabá. Jsme RP hra, a proto by vaším zájmem mělo být hlavně, aby body odrážely, jaká vaše postava RP je. Jakékoliv další mechanismy jsou až na druhém místě za RP, které je v naší hře vždycky to hlavní, co sledujeme.

Zároveň je pravda, že již nyní inteligence ovlivňuje, jak moc vaší postavě půjdou různé věci. Konkrétní mechanismy hráčům nejsou známy ne proto, že by vám to tým zapomněl sdělit, ale velmi vědomě (podobně, jako nevíte, jak jste na tom přesně s jinými skilly). Znalost těchto systémů u mnoha hráčů vede k maximalizaci vlastního užitku v rámci těchto systémů na úkor RP hry. Je-li vaše postava chytrá, má mít body v inteligenci. Rozhodovat se podle toho, jestli konkrétně využijete konkrétní systémy, které jsou na ni v tuto chvíli skriptově navázány, je trochu proti idejím naší hry. Navíc je to krátkozraké, protože když se to dozvědí skriptaři, tím víc roli inteligence osolí.
luf

Offline Victoriaa

  • Příspěvků: 2
Re:Nováčci.
« Odpověď #8 kdy: Říjen 06, 2021, 03:07:00 odpoledne »
Zdravím, mám otázku..
Školní rok už začal, ale já web objevila až teď. Bylo by možná se ještě zapojit? Nechce se mi čekat do dalšího roku :(