Autor Téma: Článek z deníku  (Přečteno 7838 krát)

Offline Edward Blake

  • Příspěvků: 20
Článek z deníku
« kdy: Leden 21, 2013, 12:25:58 dopoledne »
Ahoj :D Rád bych se tu na fóru podělil o zatím nejlepší a nejoriginálnější článek, který jsem našel v deníkách žvb (snad to tedy není nic zlého, když se osoba sama na sebe odkazuje). Chci zároveň děvčatům poděkovat za půl hodinku válení se po zemi. Btw. doufám, že tento článek byl již od začátku samými autorkami brán jako legrace, jeslti ne... :D



Carimelle, která se přezdívá Cari, Cami, nebo Mell se narodila v chudé rodině ve vesnici Clunes v severním Skotsku, která rodině již dlouhá léta patří. Její trvalé bydliště je tedy následující: Loch Lochy Street 72, Clunes, Skotsko. O pět minut později se narodilo i dvojče Anabelle, se kterou Carimelle od malička tráví většinu času.

Otec Dawei je moták. Narodil se v Číně roku 1955 a své dětství strávil ve vesnici Pingding, která se nachází nedaleko Pekingu. Je jedináček, proto byl velmi pečlivě vychován. Rodiče se v něm ale velice zklamali když se zjistilo, že nedokáže přeměnit ani hrnek v žábu. Jediné, co z kouzlení zvládá je kácení stromů pouhým pohledem, což praktikuje dodnes. Působí ve Skotských lesích jako dřevorubec.

//Motáci (v originále Squibs) jsou lidé čistě kouzelnického původu, kteří ale nemají žádné magické schopnosti - Wikipedie
I na nemotáka docela slušný výkon, kácet stromy pohledem :D Nemýlím-li se, ani samotný Brumbál by to nedokázal :D


Babička Jingyinli, která pořád bydlí v Číně je čarodějka, velice známá a vlivná v severní Číně. Zabývá se čínskou medicínou, ráda hledá kouzelné bylinky, ze kterých pak míchá léčivé lektvary, a dokonce vynalezla kouzlo, díky kterému dokáže od člověka "odkrojit" libovolnou část na těle a pouhým máchnutím hůlky ji přetáhne na libovolné místo. Někteří lidé z ní mají strach a raději se ji vyhybají, jiní si k ní chodí pro léky. Hodně lidí ji chce přimět, aby jim prozradila svá tajemství. Jingyinli Wang se ale nevzdává a tvrdí, že si svá kouzla a recepty odnese do hrobu.

//Pořádná to zdravotnice, která krájí lidské části těla :D Tento článek je důkazem, že Severus Snape byl nejen dvojitým agentem, ale i se dokonce maskoval jest babičkou chudé rodiny

Dědeček Yan je obtloustlý veselý přátelský muž, který velmi rád vtipkuje. Je mistr přeměn. Umí proměnit naprosto cokoli, je tím známý nejen mezi kouzelníky, ale dokonce i mudlové. Mezi Yanovy největší koníčky patří vyhledávání mudlovských zločinců a podvodníků a přeměňování je ve zvířata, nebo ve věci. Mudlové jsou ale bystřejší, než by se mohlo zdát. Všimli si, že něco není v pořádku, na základě tohhoto koluje po Číně spousta pověr.

//Velmi přátelský muž, který "zabíjí" mudly zločince.

Všichni Wangovi z Clunes mají své čínské předky moc rádi, s oblibou je jezdí o prázdninách navštěvovat.
Teď ale přejděme k druhé straně - k rodině maminky Christie. Narodila se v mudlovské rodině Elisabeth a Xyzalovi Mackovým. Za svých mladých let oba byli sexuálně aktivní, možná až příliš. Měli celkem 7 dětí. Christie už se s většinou svých sourozenců nestýká, odstěhovali se po celém Skotsku. Jediné, s kým se ještě vídá je bratr Swain, který se svou rodinou též bydlí v Clunes, a se svou sestrou Rebeccou, která žije v Londýně. Úplnou náhodou je syn Rebeccy též kouzelník a kdysi chodil do Bradavic, v půlce prvního ročníku ho ale vyloučili za nemravné a nemístné chování. Trpěl nevědomými sexuálními pudy a měl zálusk na domácí skřítky, myslím ale, že není třeba se tu o jeho životě příliš rozepisovat.

Žádného skřítkofila jsem zatím ještě nepotkal :D Chudinky skřítice, nebo snad i skřítkové? :O

Christie ráda tráví čas venku. Je nezaměstnaná, ale ráda se pohybuje v okolí Clunes a sbírá květiny, ovoce, zeleninu, bylinky, rybaří v jezeře Loch Lochy, které se nachází kousek od jejich domu. Čas od času chytí nějakého toho zajíce. Dvousmysl této věty je záměr - je velmi nemotorná a slepá na jedno oko, proto často padá, ale také se ráda věnuje lovu, zajíce loví nejraději. Jednou týdně se vydá na cestu do nedalekých větších měst, kde vše prodává, Také tam ale prodává svou důstojnost, navštěvuje noční kluby a setkává se s novými milenci, každý si příjde na své a Christie na tom ještě vydělá, mnohem víc, než nějakou sklizní ovoce.

//A já už myslel, že je nezaměstaná a rodina chudá... Kdo by nechtěl atraktivní ženu bez oka, že? Nevěra je samozřejmostí.

Co se týče nástupu jejich dvou nejstarších dcer do Bradavic, byla jasně proti. Pak se ale dozvěděla, že ve Velké síni bývá hodně jídla a zaúkolovala své dcery, aby tam kradly jablka, banány a ostatní potraviny, které se dají prodávat, a aby ji to posílali

//Tak se zase vracíme k prodávání ovoce že ano :D Kdyby se dozvěděla to, že by tam mohli dcerušky dělat to, co maminka dělá jednou týdně po městech, byla by nadšená

Christie je kus ženské, velice atraktivní, při svých hrátkách dovede být opravdu divoká. Často se rozjíždí do takové míry, že se protrhne ochrana. Přivedla už na svět deset krásných potomků. Carimelle, Anabelle, ???,???,???,???,???,???,???,???.

// :-X

Wangovi žijí ve velkém zchátralém domě. Je velice starý a vystřídala se v něm už spousta generací.V tom je ale právě to pravé kouzlo a ta romantika. I přes to, jak je vše velké tam ale není pro celou rodinu dost místa. V domě je velice chladno. Copak rodiče, ti se mohou zahřát svou častou sexuální aktivitou, ale děti se v zimě musí chodit ohřát k sousedům. Otec je sice dřevorubec, ale oheň nemají kde zapálit. Plánují ale postavit krb, tak snad se situace zlepší. V domě není žádné toaletní zařízení. Všichni se musí chodit mýt do řeky. Nově byla na zahradě postavena kadibudka, takže o nejzákladnější lidské potřeby je naštěstí postaráno. Rodiče spí ve starém kurníku na kopce sena, ale nemají s tím sebemenší problém, připadá jim to velmi rajcovní. Děti se ale musí střídat o dvě postele, které byly postavěny ze dřeva a potažené zvířecí kůží, místo přikrývky mají medvědí kožich. Také mají jednu kolébku, což je snad jediná moderní věc v jejich domě, byl to dárek od tetičky.

//Samozřejmě že jsou chudí, táta vydělává na dřevě svým pohledem, matka je ***** a furt nemaj na postel.

Zbytek dětí musí spát na hliněných dlaždičkách. Co se týče oblečení, každé dítě dostává jedno jednou za tři roky, vždy k narozeninám. Při každé návštěvě babičky v Číně jsou ale děti obdarovány novými kousky v šatníku, většinou velmi staromódními a nevkusnými, ale lepší, než nic.

//Mít narozeniny jednou za 3 roky... To asi také vymysleli rodiče, že?

Carimelle už uměla kouzlit jako malá. Vždy, když se ji něco nelíbilo, dokázala věci přimět, aby byly tak, jak ona chce. Čínští prarodiče na ni byli velmi hrdí. Když se dozvěděli o přijetí do světoznámých Bradavic, byli velice dojeti a mají ve dvojčatech hluboká očekávání, která se dívky pokusí naplnit. Cari je velmi cílevědomá dívka. Hodně upovídaná, ale trošku asociál, což je způsobeno prostředím, kde žije a lidmi, se kterými se v dětství (ne)stýkala. Na základní škole byla zapsaná ve městě Fort William, vzhledem k tomu, že to ale není příliš blízko a že rodina neměla dostatek finančních prostředků, aby tam mohla dvojčata dojíždět každý den, měly dívky individuální plán a učily se podle zadaných osnov doma.

//Spát na dlaždicích, občas na posteli se jí určitě líbílo :-)

Dívky měly ohromnou radost, když byly přijaty do Bradavic, a ještě větší radost měly, když zjistily, že mají v bance na Příčné Ulici uloženou hromadu peněz, kterou jim tam před několika sty lety uložila prapraprababička Esther, která byla věštkyně a jednoho rána vyvěětila, že se jednoho dne v jejím rodu narodí velmi talentované čarodějky - dvojčata. Uložila tam veškeré své úspry, které ale bohužel moc cenné nebyly, byla velmi chudá.Zbytek peněz byl od čínských prarodičů, kteří se rozhodli, že jejich studia budou sponzorovat.

//Do banky své úspory mohla poslat třeba po Napoleonovi. Hromadou (o trochu níže-bezcenných) peněz se asi myslí tisíce svrčků, je to tak?

CHCI DALŠÍ ČLÁNEK!
PS: doporučuji si článek přečíst vícekrát, najdete tam ještě více krásných argumentů : ))
« Poslední změna: Leden 21, 2013, 01:58:56 odpoledne od Edward Blake »

Alice Moon

  • Host
Re:Článek z deníku
« Odpověď #1 kdy: Leden 21, 2013, 08:34:35 dopoledne »
Tak fajn tvoje argumenty mě dostaly :DD "Životopis" sepisovala Cari a já jelikož jsem se k ní přidala když už to měla všechno vymyšlené tak jsem s tím moc nenadělala ale taky mi to samo sobě přijde dost vtipné :D

Offline Edward Blake

  • Příspěvků: 20
Re:Článek z deníku
« Odpověď #2 kdy: Leden 21, 2013, 08:53:09 dopoledne »
Tak vyřiď ať podobným způsobem píse dál :D už dlouho sem se takhle nezasmál :D

Selena Loon

  • Host
Re:Článek z deníku
« Odpověď #3 kdy: Leden 21, 2013, 09:16:20 dopoledne »
Takový spam dlouhej >_< :D si pořiď blog a tam si to piš.. :D

Offline Edward Blake

  • Příspěvků: 20
Re:Článek z deníku
« Odpověď #4 kdy: Leden 21, 2013, 09:47:30 dopoledne »
Takový spam dlouhej >_< :D si pořiď blog a tam si to piš.. :D

Ty zrovna něco říkej o spamu, k tomu nikdo tě to číst nenutí :)

Offline Katherine Spirit

  • Příspěvků: 17
Re:Článek z deníku
« Odpověď #5 kdy: Leden 21, 2013, 10:56:35 dopoledne »
Tak teď fakt nevím, jestli je vtipnější článek nebo Edwardovi poznámky.  :-\

Wilford Kerouac

  • Host
Re:Článek z deníku
« Odpověď #6 kdy: Leden 21, 2013, 11:52:21 dopoledne »
Tak teď fakt nevím, jestli je vtipnější článek nebo Edwardovi poznámky.  :-\

Nevybereš si :D

Offline Gianbattiste Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 226
  • Who pulls the strings?
Re:Článek z deníku
« Odpověď #7 kdy: Leden 21, 2013, 02:33:48 odpoledne »
Nó ono je fail už v tom že je z chudé rodiny a patří jim vesnice... Je vůbec možné aby ve Skotsku někomu patřila vesnice? :D

Offline Björn

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1697
Re:Článek z deníku
« Odpověď #8 kdy: Leden 21, 2013, 04:25:53 odpoledne »
_____________
Pod čarou: Diskusi dávam samozřejmě prostor, ale bojim se, že tohle téma je náchylný k tomu, že začnou padat urážky. Víte co následuje pak. Tak si na to prosím dávejte pozor, protože neblahou aktivitu na fóru trestáme přísně nyní.

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Článek z deníku
« Odpověď #9 kdy: Leden 21, 2013, 04:45:54 odpoledne »
Muhaha, to je pěkná rodinka  ;D

Offline Carimelle Wang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 520
Re:Článek z deníku
« Odpověď #10 kdy: Leden 21, 2013, 05:37:52 odpoledne »
Děkuji všem za pochvalu mého autorského díla a doufám, že se další vyvedou stejně dobře :)) :D
A takovou reakci bych opravdu nečekala :D

Offline Edward Blake

  • Příspěvků: 20
Re:Článek z deníku
« Odpověď #11 kdy: Leden 21, 2013, 06:28:08 odpoledne »
Nezaložil jsem to aby se uráželo, jen pro pobavení :D Kdyby to autorkám/ce vadilo, tak se to může smazat :)

Alice Moon

  • Host
Re:Článek z deníku
« Odpověď #12 kdy: Leden 21, 2013, 06:52:43 odpoledne »
Mně to rozhodně nevadí sama jsem se tomu smála :D

Offline Carimelle Wang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 520
Re:Článek z deníku
« Odpověď #13 kdy: Leden 21, 2013, 07:00:10 odpoledne »
Mně to též nevadí, jsem na sebe hrdá, že jsem dokázala z klávesnice vytrousit takové umělecké dílo :D (just kidding)
A ty Edwardovy poznámky k tomu mě opravdu moc pobavily :D :D Je pravda, že jsem tam mnoho věcí nedomyslela

Offline Walmar Hagen

  • Příspěvků: 35
    • http://www.facebook.com/radek.brejcha
Re:Článek z deníku
« Odpověď #14 kdy: Leden 24, 2013, 09:32:11 dopoledne »
Dobré ráno. Dneska sem si našel konečně chvíli a přelouskal sem si to.  Bez pochyby to je vtipné, ale se mě trochu nelíbí sou ty sexuální narážky.  :-\ Kdyby dvakrát tak to beru, ale opakovaně. No nevim. Každopádně mě článek velice pobavil. Jenom bych chtěl vidět jak se malé děcko koupe v zimě ve SKOTSKU v řece.  ;D Jen tak dál  ;)

Offline Edward Blake

  • Příspěvků: 20
Re:Článek z deníku
« Odpověď #15 kdy: Leden 24, 2013, 10:00:22 dopoledne »
No jo, takové věci napsané v deníku 11ti leté... Se moc často nevidí :D

Alice Moon

  • Host
Re:Článek z deníku
« Odpověď #16 kdy: Leden 24, 2013, 01:30:04 odpoledne »
Tak jsou holky asi víc informované když je jejich maminka tak aktivní :DD

Selena Loon

  • Host
Re:Článek z deníku
« Odpověď #17 kdy: Leden 24, 2013, 02:14:17 odpoledne »
Já jsem si přečetla jenom pár taky.. a jak Katie.. :)

Offline Carimelle Wang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 520
Re:Článek z deníku
« Odpověď #18 kdy: Leden 24, 2013, 03:28:49 odpoledne »
Jen to objasním pro ty, kteří to nepochopili - článek nebyl napsán proto, aby se líbil, pobavil a aby se někde vystavoval. Psala jsem to jen proto, abychom s Anabelle měly jasno a abychom každá nepovídala něco jiného. Za to, že se to pár nadšencům líbilo a sdíleli ho už já nenesu zodpovědnost :)