Autor Téma: Všemožné připomínky  (Přečteno 22328 krát)

Offline Isabella Nayer

  • AzkaBan
  • Příspěvků: 207
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #40 kdy: Prosinec 12, 2015, 12:24:07 odpoledne »
Tiež sa mi to páči ale je tu zas maličkosť...

"Kúzlo".
11-17 to nebudeme môcť používať mimo hradu. Z tohoto hladiska mi to príde zbytočné.
N

Offline Bensy

  • Příspěvků: 97
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #41 kdy: Prosinec 12, 2015, 01:14:31 odpoledne »
Nápad je to dobrý, o tom nehovorím :) Vyjadril som sa k časti, že sa nedá rozprávať bez toho, aby to ostatní počuli.

Zbytočné by to určite nebolo ;) V hre je kopec situácii, kde by sa to využiť dalo :)

Offline Harwey Hill

  • Dospělák
  • Příspěvků: 78
    • Harweyho poznámky
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #42 kdy: Prosinec 12, 2015, 01:38:54 odpoledne »
Reakce na Bensyho: napadlo mě to, protože i když emotuješ šeptání u stolu nebo v lavici, tak šeptací emoty si ostatní nemusí všimnout, nebo je ignorují. Mě se to stalo už 2x, že zrovna náhodou kus ode mě seděl někdo s rysím sluchem :)

Reakce na Vodáčka: Takhle to vlastně v HP funguje, že je jedno kouzlo, kterým uděláš bublinu jen pro sebe a malé okolí. Ty neslyšíš lidi z venku a oni neslyší tebe. Pokud by to bylo rozdělené na dvě kouzla, jedno na mute sebe vůči a druhé na okolí vůči mě, bylo by to ještě lepší. Napadají mě ještě variace.
A) Kdokoliv přijde do oblasti působení kouzla, ten bude moct slyšet, co se tam povídá. (bublina připouští nově příchozí)
B) Pouze ti, kteří byli přítomni v době vykouzlení, budou moct slyšet sebe navzájem. (bublina nepřipustí nově příchozí)

Je reálné něco takového udělat?

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #43 kdy: Prosinec 12, 2015, 02:34:05 odpoledne »
A hned je dost kouzel na celou knihu. Podle me to mozne je, alespon to tak od stolu vypada.
luf

Offline Trixi

  • Externista - Stavitele
  • *
  • Příspěvků: 1771
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #44 kdy: Prosinec 12, 2015, 02:42:02 odpoledne »

B) Pouze ti, kteří byli přítomni v době vykouzlení, budou moct slyšet sebe navzájem. (bublina nepřipustí nově příchozí)

Tahle varianta se mi teda vůbec nelíbí, znemožní to špionáž, leda by existovalo nějaké odposlouchvací protikouzlo.

Offline Bensy

  • Příspěvků: 97
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #45 kdy: Prosinec 12, 2015, 02:49:01 odpoledne »
To už je potom špatné RP, na čo by si mali hráči dávať pozor (bez ohľadu na to, čo sa ako hráči dozvedeli a ako veľmi na to chcú reagovať) Je to o učení sa :)

Tiež sa mi viac páči prvá varianta, než druhá. Umožňuje použitie ďalších kúziel, ktorými si ten, koho rozhovor zaujíma môže vypočuť o čom sa zhovárajú tí v bubline :)
Možno by bolo fajn keby tí zvnútra bubliny videli, kto v tej bubline reálne je a kto nový do nej vstúpi- niečo na štýl, ako keď Hermiona videla bublinu a za ňou vodcu lapačov, ktorí ju a ani bublinu nevidel, len cítil jej voňavku. (Tu by ale ovšem šlo len o to počutie, i keď, možno by taká bublina na zakrytie osôb, ktoré sú v nej, nebola na zahodenie :) )

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #46 kdy: Prosinec 12, 2015, 04:33:14 odpoledne »
a mě se zas líbí všecko, protikouzla, odhalování a tak dále jsou samozřejmá výbava
luf

Gollden58

  • Host
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #47 kdy: Prosinec 28, 2015, 09:44:39 dopoledne »
změníte my jméno na Ray Freeye ? děkuji :)

Offline Thomas Coal

  • Příspěvků: 17
  • Don't eat yellow snow !
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #48 kdy: Leden 14, 2016, 08:06:37 dopoledne »
Ahoj, když si dám sovu na bydélko, a někdo s bydélkem pohne, tak zůstane sova viset ve vzduchu. Nedalo by se udělat, aby s bydélkem nešlo hýbat, když na něm sedí sova? Díky  :)

Offline Carimelle Wang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 520
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #49 kdy: Únor 23, 2016, 08:32:54 odpoledne »
Psí sušenky z Příčné ulice mi pes zarputile odmítá pozřít, a to i přes četné pokusy z mé strany.
Pokud jsem to ovšem jen blbě nepochopila, jakože jestli to nejsou sušenky ze psa, kočka i postava mi to totiž jí a zřejmě jim oběma chutná...

Edit: kočičí sušenky si pes ale dá rád
« Poslední změna: Únor 23, 2016, 08:34:59 odpoledne od Carimelle Wang »

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #50 kdy: Únor 23, 2016, 09:58:39 odpoledne »
Doporučil bych zajít k odborníkovi, aby potvrdil, že se jedná skutečně o psa.   podívám se na to

Offline Trixi

  • Externista - Stavitele
  • *
  • Příspěvků: 1771
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #51 kdy: Únor 24, 2016, 12:35:56 odpoledne »
Nevím které psí sušenky Ti nejdou, ale překontrolovala jsem to, a normálně to funguje, buď neumíš nakrmit psa, nebo je tvůj pes vegetarián, neboť psí sušenky jsou vyrobeny z masa. A nebo to nejsou psí sušenky a jmenuje se to jinak...

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #52 kdy: Únor 24, 2016, 01:22:50 odpoledne »
Nejednalo se o psí sušenky, ale o krmení pro kočku v sáčku od sušenek.

Offline Trixi

  • Externista - Stavitele
  • *
  • Příspěvků: 1771
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #53 kdy: Únor 24, 2016, 03:52:52 odpoledne »
Ach to je pak těžké, hádám tedy, že je problém vyřešen a netřeba nic předělávat.

Offline Gianbattiste Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 226
  • Who pulls the strings?
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #54 kdy: Říjen 01, 2017, 06:34:13 odpoledne »
Navrhuji u zvířat zrušit příkaz k následování, pokud by to šlo naskriptovat to tak aby fungoval pouze s vodítky. Technicky je sice fajn, ale je na pováženou ho používat inRP s jinými zvířaty než je pes. Zvlášť kočku zkrátka nenaučíte aby vás na slovo poslouchala. S vodítkem to už jakž takž ukecat jde, i když třeba kočka pak asi majitele nebude mít zrovna dvakrát v lásce. :D

Offline Cody Brown

  • Příspěvků: 1
Re:Všemožné připomínky
« Odpověď #55 kdy: Duben 04, 2018, 06:16:30 odpoledne »
Navrhuji updatovat instalační balíček ŽvB. Před chvilkou jsem zapnul Updater a stahuje mi to přes 50 patchů :)