Autor Téma: Odchod Samuela Humminga  (Přečteno 17419 krát)

Offline Björn

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1697
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #40 kdy: Březen 31, 2013, 02:37:45 odpoledne »
Právo na svobodu projevu tu je, bylo a bude. Nicméně tohle není svoboda projevu a ohánět se tím snad ani nelze (Nancy vlastně taky nedělala nic, že vyjadřovala názor na Sama. A stejně tak Sam přece! Takže nasr-štvaný hádky jsou vlastně úplně v pořádku a měly by se konat častějc..); tohle je veřejná hádka a veřejný hádky nejsou k ničemu kromě jak rozvíření a rozdělení hráčů na dvě půlky. Chcete se hádat? Netahejte do toho ostatní! Taky nepíšu o každém hráči, který mě na štve, na fóru jak je zamindrákovaný a nečekam salvy podpory... Tak to nemusíte psát o členech RT. Když vám věnujeme volný čas, tak bychom čekali (když ne uznání) aspoň respekt. A toho respektu je poslední dobou čím dál míň.

Já vás nechápu.. čím vás tohle baví? Vylejt si srdce? Možná jsem hloupej, ale nedokážu to pochopit. Možnosti stížnosti jsou tu (oproti jinejm shardům, kde GM je pomalu bůh) na ohromující úrovni, každá žádost se projednává v užšim vedení. Je potřeba to tedy probírat na fóru? Je potřeba nutit hráče/RT se mezi sebou hádat?..

Víc tady postovat nebudu, a proberu to radši s Ginou via SZ. Doporučuju vám to stejný, protože téma SamXNancy považuju za uzavřený.

Offline Roger Colden

  • Příspěvků: 12
  • Moja smrť sa dotkla iba dvoch ľudí...taká drzosť!
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #41 kdy: Duben 18, 2014, 02:36:59 odpoledne »
no mě otravuje svejma malichernejma kravinama už skoro celý 4! roky, je to hrůza pokaždé když se mi ozve tak je mi pak týden nevolno, pokaždé chce nějakou obrovskou výhodu posledně to bylo létající auto a předtím se dvakrát pokoušel vlastnit vlak o 20-ti vagonech, jeho chování je naprosto otřesné, rp hra ubohá (chodit všude v neviditelném plášti je teda fakt trapné!) a vůbec nechápu proč se ho tady všichni vůbec sakra zastáváte!

(ironie)

No tak.. možno máš v niečom pravdu ty..možno v niečom on..

Ale ak ty.. tak príde otázka ... Od narodenia mu šibe.. alebo časom sa stal šibnutym..

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #42 kdy: Duben 18, 2014, 02:51:23 odpoledne »
bez komentáře...
luf

Offline Theodhor Thorinson

  • Redaktor denniho vestce
  • *
  • Příspěvků: 1612
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #43 kdy: Duben 18, 2014, 02:54:02 odpoledne »
Proč oživuješ takovou dobu mrtví téma?


Navrhuji zamčení topicu

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #44 kdy: Duben 18, 2014, 03:01:04 odpoledne »
nenene nic takovýho, včera po mě chtěl bídák jeden bagr
luf

Offline Roger Colden

  • Příspěvků: 12
  • Moja smrť sa dotkla iba dvoch ľudí...taká drzosť!
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #45 kdy: Duben 18, 2014, 05:32:53 odpoledne »

Offline Hannah Bennett

  • Dospělák
  • Příspěvků: 475
    • Hannah Bennett
Re:Odchod Samuela Humminga
« Odpověď #46 kdy: Duben 18, 2014, 05:47:46 odpoledne »
Ty. Zamysli se co sem postuješ za příspěvky.  ::)