Autor Téma: Další rok  (Přečteno 2624 krát)

Offline George Black

  • Příspěvků: 2
Další rok
« kdy: Červenec 16, 2015, 01:48:48 odpoledne »
Dobrý den,kdy prosím začíná další školní rok? A kdy mi prosím přijde dopis s instalačním balíčkem,když jsem se dnes zaregistroval? Předem děkuji.  ;)

Offline Fred

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1484
Re:Další rok
« Odpověď #1 kdy: Červenec 16, 2015, 02:03:53 odpoledne »
Ďalší rok začne po letných prázdninách, zrejme niekedy na prelome septembra/októbra. Dopis príde tiež nejak v tej dobe.

Zatiaľ odporúčam prečítať všetko na fore a na webe.
« Poslední změna: Červenec 16, 2015, 02:10:05 odpoledne od Fred »
&

Offline Nancy

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 2891
  • long live all the magic we made
Re:Další rok
« Odpověď #2 kdy: Červenec 16, 2015, 02:06:48 odpoledne »
Ahoj, upřesním - zatím není úplně jasno, ale jestli dobře počítám, dá se počítat s datem rozeslání dopisů okolo 20. 9. (případně o týden dříve či později). Odjezd do Bradavic bývá dva až tři týdny po rozeslání dopisů. :)
Jakmile bude rozvržení na další herní rok závazně naplánováno, dozvíš se to z webu.

Offline George Black

  • Příspěvků: 2
Re:Další rok
« Odpověď #3 kdy: Červenec 16, 2015, 02:13:16 odpoledne »
Ahoj, upřesním - zatím není úplně jasno, ale jestli dobře počítám, dá se počítat s datem rozeslání dopisů okolo 20. 9. (případně o týden dříve či později). Odjezd do Bradavic bývá dva až tři týdny po rozeslání dopisů. :)
Jakmile bude rozvržení na další herní rok závazně naplánováno, dozvíš se to z webu.
Děkuji

Offline Evelyn Stewart

  • Příspěvků: 4
Re:Další rok
« Odpověď #4 kdy: Září 20, 2015, 06:22:46 odpoledne »
Ahoj, upřesním - zatím není úplně jasno, ale jestli dobře počítám, dá se počítat s datem rozeslání dopisů okolo 20. 9. (případně o týden dříve či později). Odjezd do Bradavic bývá dva až tři týdny po rozeslání dopisů. :)
Jakmile bude rozvržení na další herní rok závazně naplánováno, dozvíš se to z webu.
:o :)
Dobrý den,když jsem se dnes zaregistrovala,budu moci hrát ještě tento školní rok?

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Další rok
« Odpověď #5 kdy: Září 20, 2015, 06:37:43 odpoledne »
určitě do dnes je termín
luf