Autor Téma: Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat  (Přečteno 976106 krát)

Offline Lauren

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 1341
  • Gang Akčných Sloveniek
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3520 kdy: Říjen 14, 2018, 09:38:06 odpoledne »
Ďakujem moc za pomoc pri tvorení Halloweenu <3 Zdobenie, addovanie, vymýšlanie, rady.
Welcome to the Jungle!

Offline Lea Cooper

  • Dospělák
  • Příspěvků: 103
  • Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3521 kdy: Říjen 15, 2018, 12:29:12 odpoledne »
Děkuji všem za parádní výzdobu a i hru. Moc jsem si to uzila. Hlavně svému týmu za to že jsem mohla být Fiona

Rose Seamore

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3522 kdy: Říjen 24, 2018, 10:38:31 odpoledne »
Děkuji Sarah za úžasné vytvoření objednávky :3
5 hvězdiček. Doporučuji !

Offline Lea Cooper

  • Dospělák
  • Příspěvků: 103
  • Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3523 kdy: Říjen 30, 2018, 04:41:23 odpoledne »
Děkuji všem co mi darovali úžasné dárky k Vánocům. Taky chci poděkovat za nádhernou výzdobu tělocvičny.

Offline Velt Clifford

  • Učitel
  • Příspěvků: 146
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3524 kdy: Říjen 30, 2018, 07:01:37 odpoledne »
Děkuji šesťákům za dnešní hodinu Bylinkářství. Moc jsem si ji užil  :( bohužel sám samotinký

Offline Vivien

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 713
  • Všechno se k Tobě jednou vrátí
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3525 kdy: Listopad 09, 2018, 10:54:20 dopoledne »
Děkuju všem, co se jakkoliv podíleli na Valentýnu a taky těm, jenž se ho zúčastnili!  ♥

Offline Lea Cooper

  • Dospělák
  • Příspěvků: 103
  • Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3526 kdy: Listopad 09, 2018, 03:08:14 odpoledne »
Děkuji všem co se podíleli na Valentýnu a taky celé Mrzimorské koleji, že jsme si to užili společně.
Nejlepší Valentýn co jsem zazila.
Děkuji

Offline Lea Cooper

  • Dospělák
  • Příspěvků: 103
  • Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3527 kdy: Leden 05, 2019, 11:21:42 dopoledne »
Děkuji všem co se podíleli na charitativní akci a připravili všechny ty úžasné hry.
Užila jsem si všechny soutěže:
- střelba z děla - byla skvělá, akorát škoda, že se nestřílelo do oken :)
- házení mincí - jedna z nejlepších her, protože se mi to podařila na první hod
- hledání mincí v písku - skvělá hra, mám díky ní dvě krásné mušličky
- bludiště - super a hlavně ta krásná lucernička, která svítí modře je boží, trochu jsem se zamotala, ale nakonec jsem ho pokořila
- hlavolam - nejlepší hlavolam (zavzpomínala jsem si na tábor, kde jsme si s ním hodně psali vzkazy)
- shazování plechovek - boží hra, jen je škoda, že se mi nepovedlo shodit všechny :)
- překážková dráha - super dráha, kterou jsem si užila a bylo to moc fajn

Moc jsem si oba dva dny užila a bylo to skvělé.
Děkuji za krásné dárky jsou absolutně skvělé :)

Rose Seamore

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3528 kdy: Březen 22, 2019, 11:15:58 odpoledne »
Děkuju moc nebelvíru za dnešní den.
Bylo to fakt úžasné  :)

Offline Trixi

  • Externista - Stavitele
  • *
  • Příspěvků: 1771
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3529 kdy: Březen 25, 2019, 01:48:46 dopoledne »
Přišel čas…

Jako každá show má svoji premiéru, musí přijít okamžik, kdy si herci sbalí svoje fidlátka a kulisy a show je u konce, i když se jim třeba sebevíc nechce. Já svoji derniéru prošvihla, nebo spíš jsem k ní nedostala příležitost, přesto mi přijde správné rozloučit se. Nemyslím si, že je fér, nechat všechny, při vědomí, že jsem se jen tak beze slova vypařila. Nerada nechávám věci neuzavřené. Některým to možná bude líto, někteří to třeba oslaví. Ať tak či onak, moje působení v týmu projektu ŽVB pro tuhle chvíli končí. A tím bych chtěla poděkovat všem, se kterými jsem mohla zahrát i za jiné než hráčské postavy a všem, kteří stáli při mně, a hra je bavila. Snad něco málo z toho, co jsem pro hru vytvořila, hned tak nezanikne. Děkuji i bývalým kolegům, za možnost poznat něco nového. ŽVB mi dalo obrovskou zkušenost a zanechalo ve mně mnoho emocí a námětů k zamyšlení. Poznala jsem tu i lidi, kteří se dokázali stát neodmyslitelnou součástí mého reálného života, a to je věc, jež se nedá vyvážit zlatem. Děkuju, že Vás mám. Zároveň bych se chtěla omluvit těm, u nichž došlo k nějakým třenicím, nebylo to se zlým úmyslem. No a na závěr, na každém konci je přece hezké, že něco nového začíná… něco jsem ztratila, něco naopak získala. Kdo ví, třeba se za čas ještě setkáme. Ať už tady, nebo jinde, uvidíme, co budoucnost přinese.

PS: Za hráčské postavy hodlám pokračovat dál, pokud bude mít někdo se mnou stále chuť hrát  ;)

Offline Ash Sealen

  • Dospělák
  • Příspěvků: 24
    • Randomly founded papers
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3530 kdy: Březen 25, 2019, 01:53:55 dopoledne »
 :'(

Můj názor znáš, přesto ti poděkuji veřejně za tvoji práci i tady. Discordu a nejen jemu zdar! :)

Offline Adam Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 186
  • Italian Mafia Inductee
    • Adam Wright Diary
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3531 kdy: Březen 25, 2019, 04:04:31 odpoledne »
Příležitost není nejšťastnější, ale přesto chci Trixi poděkovat za vše, co projekt udělala, z čehož o většině určitě nevím, a za všechno, co jsem si ve hře díky ní mohl užít. Konkrétně za nervy a trpělivost s naší svatbou a se zařízením domů pro obě moje postavy.

Offline Gianbattiste Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 226
  • Who pulls the strings?
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3532 kdy: Březen 25, 2019, 08:01:49 odpoledne »
Také bych rád poděkoval Trixi za všechno co pro hru udělala, od patrných věcí po všechny maličkosti a samozřejmě všechny ty last minute vánoční objednávky co nám vždy vyřizovala. Doufám, že se jí bude dařit a někdy si třeba po dlouhé době zahrajeme na našich postavách.  ;D

Offline Cassidy Page

  • Dospělák
  • Příspěvků: 41
  • The brave girl didn't kill dragons, she rode them.
    • Deník slečny Page
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3533 kdy: Březen 28, 2019, 02:25:37 odpoledne »
Jelikož je dneska Den učitelů, ráda bych poděkovala všem, kteří na tomto projektu tyto posty zastávají, za jejich trpělivost při našich vylomeninách a především za to, že tu pro nás jsou. Takže ještě jednou díky!  ;D

Offline Peter Gholts

  • Dospělák
  • Příspěvků: 18
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3534 kdy: Březen 28, 2019, 04:39:15 odpoledne »
Rád bych poděkoval Trixi, za výzdobu mého skromného baráčku, porod mé drahé dcerušky, dvacet minut rozkoše s její kosou. Dále bych rád poděkoval, že i přes všechny řekněme diplomaticky obtížné okamžiky nezlomila hůl nad někým jako jsem já a byla tak ochotná řešit mé problémy ať už byli sebevíc pitomé, a nebo z dlouhodobého hlediska nevykonané.

Shea Abner

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3535 kdy: Duben 04, 2019, 02:16:42 odpoledne »
Děkuji všem, které měla možnost moje postava učit. Byli jste úžasní studenti.
Děkuji RT, že mi umožnili nahlédnout do toho jak se na žvb učí.

a Děkuji vlastně všem, které jsem za Sheu potkala.


Přeji novým profesorským duším na žvb dobré zážitky, jako jsem měla já a tímto se s váma loučím. :)

Aliss Fireless

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3536 kdy: Duben 22, 2019, 10:22:12 odpoledne »
Strašně MOC děkuju nebelvíru za ''super první den. Určitě šlo hned vidět jak nebelvír bude fungovat celý rok ~

Rose Seamore

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3537 kdy: Duben 26, 2019, 08:29:51 odpoledne »
Děkuju za to že na žvb jsou strašně moc intelligentní lidi a dávají to vždy ve správný čas najevo.

Offline Lucas Bekusior

  • Dospělák
  • Příspěvků: 22
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3538 kdy: Duben 26, 2019, 08:34:09 odpoledne »
Děkuji panu prefosorovi Blackwoodovi za skvělou hodinu OPČM na kterou jsem vlastně nemohl i když v podstatě známka bude opravená  ::)

Offline Velt Clifford

  • Učitel
  • Příspěvků: 146
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3539 kdy: Duben 30, 2019, 08:52:46 odpoledne »
Chtěl bych poděkovat přítomným třeťákům za hodinu. Takhle jsem si bylinky už dlouho neužil. (překvapivě)

Offline Natalie Hatharray

  • Dospělák
  • Příspěvků: 34
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3540 kdy: Duben 30, 2019, 11:50:32 odpoledne »
Ja úprimne ďakujem Amber za dnešný večer :)
Poznám ťa len pár hodín a akosi sme toho už prežili dosť :D takže mám pocit, akoby som ťa poznala večnosť ;D
Náramne som si dnešok užila a teším sa na ďalšie zážitky s tebou :D
Dúfam, že ich ešte bude dosť :)

Rose Seamore

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3541 kdy: Květen 16, 2019, 09:26:43 odpoledne »
Děkuju RT za ozdobení domečku a musím říci, že letos se vám kotel a příčná povedla  ;)

Offline Lea Cooper

  • Dospělák
  • Příspěvků: 103
  • Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3542 kdy: Květen 17, 2019, 07:49:37 dopoledne »
Také děkuji RT za ozdobení domečku. A také je krásně vyzdobeny celý Londýn. A trhy jsou skvělé.

Offline Lisa Harper

  • Příspěvků: 15
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3543 kdy: Květen 17, 2019, 08:11:53 odpoledne »
Panda by tady ráda poděkovala všem, kteří si na Lis vzpomněli a dali jí dárek. Speciálně pak těm, kteří jí znají dost na to, aby poznali, kdo se jí líbí a dali jí nádherné dárky s Chrisem  ;D. Ještě chvíli a Lis si bude moct zařídit muzeum.

Offline Ash Sealen

  • Dospělák
  • Příspěvků: 24
    • Randomly founded papers
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3544 kdy: Květen 17, 2019, 08:49:43 odpoledne »
Já děkuji pro změnu všem, kteří se podíleli na mé opět opožděné objednávce, příště už snad dříve! ;D

Offline Will Redwood

  • Dospělák
  • Příspěvků: 48
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3545 kdy: Květen 18, 2019, 02:25:15 odpoledne »
Já moc děkuji všem za pěkné dárky udělaly mi všechny moc velkou radost.

Offline Caleb Humming

  • Příspěvků: 71
    • Calebův deník
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3546 kdy: Květen 30, 2019, 08:24:15 odpoledne »
Chtěl bych poděkovat amorkovi za krásný přednes valentýnky a profesorce Garfield za pěknou hru při jejím přijetí. :D

edit: A jeste jednou diky i za dalsi valentynky. :D A dekuju i Lis za super hru. Po dlouhe dobe jsem si opravdu uzil den na ZvB. Bude to chtit poradne rozjet. :D
« Poslední změna: Květen 30, 2019, 10:42:30 odpoledne od Caleb Humming »

Offline Velt Clifford

  • Učitel
  • Příspěvků: 146
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3547 kdy: Červen 14, 2019, 09:32:33 odpoledne »
Chtěl bych moc moc moc poděkovat pátému ročníku, za (i přes zmatečný začátek) hrozně pohodovou hodinu studia mudlů. Moc jsem si to užil (a to i z pohledu učitele)

Jade Cornelle

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3548 kdy: Červen 14, 2019, 09:43:13 odpoledne »
Já taky děkuji :D

Jade sice měla nějaké ty kecy, ale mě osobně to také dost bavilo  :D

Ale hlavně děkuji panu profesorovi, protože bez něj by můj výtvor rozhodně nevypadal tak, jak vypadá  :)

Jade Cornelle

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3549 kdy: Červen 28, 2019, 09:26:12 odpoledne »
I přesto, že dnešní den je neveselý,
chtěla bych moc poděkovat Cory Blake...
Však ty víš za co  :)

Bez tebe by nám dneska na koleji školní pohár nestál ani omylem.

I když si myslím, že tohle poděkování nesplatí to všechno, co jsi v tento rok vykonala  :)

Ještě jednou ti moc děkuji a doufám, že i příští rok se nám podaří školní pohár vyhrát (nebo alespoň neskončit poslední)
Protože když body mohou z velké části nahnat dva lidi a ještě jich je tolik, že to stačí na vítězství, tak je možné asi vše  :)

Rose Seamore

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3550 kdy: Červenec 06, 2019, 09:02:49 odpoledne »
Nastal čas i pro mě, abych se tu přidala k těm děkováním, které jsou natolik dlouhé, aby je vůbec někdo četl. I když to v mém podání bude krátké

Děkuju všem, kdo s Rosie Rpili.  Zažila jsem na žvb hezké chvilky a hodně jsem se i při některých zasmála.
Děkuju nebelvíru, že byla dokonalá kolej pro moji postavu. Nikde jinde bych si Rosie už nedokázala představit. A také děkuji za nádherné rozloučení s Rosie. Lepší rozloučení s kolejí by snad už nemohlo být.
Děkuju RT za to, že dokázalo řídit tuto hru, že dokázalo chystat dobře oslavy ( jsem se vždy těšila na Vánoce na žvb, bo to mělo takové kouzlo. )
a Doufám že bude řídit tuto hru dobře.

Děkuju Sarah za to, že si vždy našla čas se mnou vyřešit prolbém, když jsem měla a taky za to, že chudák musela pachtit s mými často až šílenými objednávkami.
Děkuji Wenn za to, že  jsme spolu dělali ty tvoje šílené akce, které se mi žel dodržet nepodařilo :/ Díky tobě jsem se dokázala zapojit více do společnosti nebelu, když jsem vrátila.
Děkuju Trixi za to, že mi dokázala postavit dům podle plánku, i když byl ještě šílenější, než moje objednávky. Je moc nádherný.
Děkuji Vin za to, že mě dokopala vytvořit si Rosie. Kdyby jsi to neudělala tak by tato postava nebyla, což by byla podle mě docela škoda.
Děkuji Anet, Fay, Lill, Cass za všechny blbosti, které jsme spolu vyváděli. Flašky, Řezání rytířů... Byla to sranda.
Děkuju profesorům, kteří učili Rosie.  A také děkuju za každé setkání nějakého klubu, teď poslední dobou těch klubů moc aktivních není, což je docela škoda.
Děkuju za super nebelvírský výlet, který se hodně povedl.

Moc děkuju Lis a Rose, které se mnou hráli, hrají, a hráli by dále, kdybych se nerozhodla, že skončím. Bylo úžasné si s váma RPit, psát si na discordu, Dělat shipy a celkově všechno. Bez vás a Luca, bych už odešla dávno takže ♡ děkuju ♡

Děkuju Lucovi za to, že se mnou tak dlouho Rpil. Myslím si, že i ten průběh, jak se vyvíjel vztah mezi Lucasem a Rosie se jen tak na žvb nestává. Díky ti za to, že i když jsem tady zakopla o nějaký klacek. Který možná někdo hodil pod moje nohy a možná nehodil
že jsi mě podržel a moc se ti omlouvám, že končím s žvb tak náhle. Moc ti děkuju za vše ♡

 Inu... Něco končí a něco začíná a moje cesta tady skončila. Někdo možná bude rád a někdo možná ne. Možná jednou se tu objevím zase.
Ale teď se s váma loučím.  Ještě jednou moc

                                                                               Děkuju
                                     
     
                                                                                                                                     

Jade Cornelle

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3551 kdy: Srpen 01, 2019, 09:04:00 odpoledne »
Poslední poděkování

   Tak jako každá kapela někdy odehraje poslední koncert, každý malíř jednou udělá poslední tah štětcem či každý cestovatel se někdy vydá na svoji poslední cestu, stejně tak i přichází i den, kdy se někteří z hráčů ŽvB do hry připojí naposledy.
Jak už někteří „vyvolení“ ví, dnes to platí i pro mě.

   Na ŽvB jsem strávila více než dva reálné roky, z toho více než rok a půl za Jade Cornelle. Hra se mi stala zábavou na dlouhé večery, ať už zimní či letní. Zkrátka hru jsem si maximálně užívala, než však přišel bod zlomu. Hra mě bavila čím dál tím méně, až nakonec jsem byla ráda, že buď můžu jít do ní pouze na chvíli, nebo dokonce vůbec, ale snažila jsem se přimět, abych vydržela. A skutečně se mi to po dobu půl roku dařilo. Probíhalo to tak, že jeden den mě hra nebavila a druhý zase ano a těšila jsem se, jak si zase s ostatními zahraji. Pak ale přišel den, kdy jsem měla hry doslova plné zuby a poté se již potěšení z ní nikdy nevrátilo, což vedlo k tomu, že jsem se rozhodla si vzít malou pauzu. Popravdě, prvně jsem plánovala, že Jade zemře, ale poté se přece jen ve mně nějaká ta radost ze hry probudila, takže jsem se rozhodla pro pauzu, která mi snad pomůže, abych si odpočinula a poté se zase nadšení vrátilo, abych se mohla vrátit.

   Tímto bych chtěla poděkovat všem, se kterými jsem měla možnost si zahrát nebo se s nimi aspoň potkat. Speciální poděkování ale patří:

Alovi za skvělé konverzace, společné popíjení čajíčku a za důvěru, kterou do mé postavy vložil.

Nat za zábavu, kterou mi hra s ní vždycky poskytovala a za její podporu a přátelství.

Stelle za navázání skvělého přátelství.

Razielovi za skvělé, klidně i několika hodinové kecání o všem možném, ať už to byly smysluplné věci, či úplné hovadiny, jako zda je lepší hudba 70. nebo 80. let, či pomlouvání rodiny či totálně nepohodlných lidí a dalších věcí a samozřejmě také to, že jeho přítomnost vždycky moji postavu namotivovala, aby dosáhla dobrých výsledků.

Giancarlovi
za „boje“, které mezi našemi postavami probíhaly a nelituji toho, že jsem od něj nabídku na tohle zpestření hry přijala.

Faye a Trish za to, že byly těmi nejlepšími prefektskými kolegyněmi, které jsem si mohla přát.

Ronnyemu za to, že i když byl občas (hodně) otravný, udělal pro Jade tolik, že ho má pořád ráda a také za skvělou rozlučku.

Will za to, že i přes rozpad přátelství, se ty dvě zase daly dohromady, takže sem asi patří poděkování za odpuštění.

Kate za to, že i když se naše postavy moc neznaly, i přesto ji Jade může považovat za kamarádku.

Rachel
za její neutichající přátelskost.

Avaline, Ethanovi, Ciaře, Lucasovi, Hugovi a Finnleymu za zpestření hry.

Lee za přátelskost a ochotu pomoci s kouzly či teorií.

A možná i Anet a Katie, bez kterých si už svoje zážitky na hře nedovedu představit.


    Z profesorů děkuji

Vivien LaMalet za to, že byla nejen skvělou kolejní, ale také profesorkou a nikdy neměla problém s tím, aby Jade (a nejen jí) pomohla.

Cornellii LaMalet za to, že ji Jade už nikdy nepřestane považovat za profesorku, se kterou se jí podařilo skamarádit.

Archibaldu Leicesterovi
, Jeremymu Hatfieldovi, Christianu Archerovi a Douglasu Hamiltonovi za obrovskou ochotu pomoci, ať už se jednalo o učení, či například úrazy.

A také panu řediteli, že moji postavu jmenoval do funkce prefektky.


   A sem také patří poděkování členům RT:

Trixi za to, že jsem se na ni mohla vždycky obrátit a ona mi vždy pomohla.

Vivien
a Jeremymu za to, že jsem se na ně mohla nejen obrátit s nějakou žádostí, ale i si s nimi popovídat.

Sarah za to, že mi umožnila stát se externí spisovatelkou.

Ale nesmím zapomenout také na ostatní členy týmu, kteří tuhle hru řídí a přeji jim, aby ještě dlouho řídili.

   A na závěř poděkování těm, kteří mě přiměli k tomu, abych znovu začala psát svůj deník.

To by tedy bylo k mým děkováním všechno, takže přichází čas na rozloučení. Přeji vám, aby vás hra dál bavila a abyste na ni měli krásné vzpomínky jako mám třeba já.
Díky ŽvB jsem poznala spoustu lidí (i když to bylo neosobně), což vzhledem k mé introverzi beru jako velké překvapení... Dále asi budu také přispívat nějakými zápisky z deníku, na který teď budu mít spoustu času a také se budu objevovat na fóru, takže kdyby někdo potřeboval něco důležitýho, jen račte napsat, a nebo mi můžete napsat herně a já vám třeba někdy odpovím.

Tak a teď se opravdu rozloučím... Všem vám slibuji, že se jednou vrátím. A to jako nová postava, ale především také hlavně jako Jade... Takže se tu všichni mějte krásně a zatím čau!


P.S.: Kdybych se přece jen nevrátila, nemějte mi to za zlé a raději na mě vzpomínejte v dobrém... A nebo i ve zlém, ono na tom nesejde.  :)

Ještě jednou vám všem moc děkuji!  :-*

Offline Giancarlo LeRoux

  • Dospělák
  • Příspěvků: 41
    • Deník
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3552 kdy: Srpen 02, 2019, 09:04:40 dopoledne »
Nééé! co jako teď bude Gianni dělat, když už se dostanu do hry? To bude nuda, když nebude moct plánovat, co Jade vyvést!

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3413
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3553 kdy: Září 16, 2019, 07:59:09 odpoledne »
Děkuji fóru že vydrželo 100022 příspěvků. Chtěl jsem mu poděkovat přesně o 22 příspěvků dříve, ale nějak jsem to prospal.

Offline Susie Hewitt

  • Příspěvků: 3
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3554 kdy: Říjen 13, 2019, 09:47:03 odpoledne »
Děkuji všem kdo se zučastnili člobrda za super hru a snad zase někdy ale v dřívější době  ;D

Yvonne DeSkossyreff

  • Host
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3555 kdy: Říjen 13, 2019, 09:49:15 odpoledne »
Já děkuji taky všem a hlavně Nathanovi, který byl se mnou v týmu :D

Offline Mia Hatfield

  • Příspěvků: 20
  • Animals are here with us, not for us.
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3556 kdy: Říjen 13, 2019, 10:29:28 odpoledne »
Taky bych ráda poděkovala všem účastníkům našeho Člověče, zasměj se. Ani nevíte, jak jsme s pane profesorem rádi, že jste si to užili (Mám povolení za něj mluvit!). Bylo úžasné vás sledovat a věřím, že se ještě uvidíme u dalších našich (případně i vašich) nápadů.

#VolnočasovýKlub

Offline Nathan Collins

  • Dospělák
  • Příspěvků: 31
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3557 kdy: Říjen 14, 2019, 09:55:48 odpoledne »
Taky díky, nakonec to bylo super :)

PS: Omylem jsem ukradl hrací kostky, hodil jsem je do truhly k Hatfieldovu kabinetu :)

Offline Pheobe LeRoux

  • Dospělák
  • Příspěvků: 35
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3558 kdy: Říjen 18, 2019, 09:17:13 odpoledne »
Díky za dnešní skvělé vyřezávání dýní
Bylo to skvělé a užila jsem si to :)

Offline Nathan Collins

  • Dospělák
  • Příspěvků: 31
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3559 kdy: Říjen 18, 2019, 10:13:19 odpoledne »
Taky díky... a hlavně díky Mie, že ohodnotila moji dýni jako tu lepší, pomohlo mi to :D