Autor Téma: Dění ve hře 90/91  (Přečteno 4271 krát)

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Dění ve hře 90/91
« kdy: Říjen 27, 2012, 10:19:45 odpoledne »
Zakládám toto téma, aby bylo i méně aktivním hráčům zřejmé co se ve hře děje. Diskuse: http://zvb.xeon.cz/diskuze/index.php?topic=7985.msg76518#new


Den před odjezdem
Kouzelnickým světem se šíří zpráva, že Gringotova banka byla přepadena skupinou neznámých pachatelů. Svědky událostí bylo i několik Bradavických studentů, kteří vám poskytnou bližší informace. Nebo čtěte Denní Věštec!


Včera 26. dorazil do Bradavic vyšetřovatel MK vyslechnout případné svědky přepadení.


Dnes 27. se dozvídáme z Dnešního Věštce, že včera také došlo na Ministerstvu Kouzel k vážnému incidentu. Pro podrobnosti čtěte Denní Věštec a ptejte se spolužáků.
« Poslední změna: Říjen 27, 2012, 10:21:55 odpoledne od Změněný Eskymak »

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re: Dění ve hře 90/91
« Odpověď #1 kdy: Říjen 28, 2012, 09:51:15 odpoledne »
Dnes 28. se z Věštce dozvídáme další informace o podivném dění na MK. Ve večerních hodinách navštívili školu dva bystrozoři, shánějící se po panu Hummingovi, vyšetřovateli MK, ohánějíce se zatykačem na jeho osobu.

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re: Dění ve hře 90/91
« Odpověď #2 kdy: Říjen 29, 2012, 08:43:33 odpoledne »
Dnes 29. v Denní Věštec přináší oficiální tiskové prohlášení Ministerstva kouzel, které objasňuje události posledních dnů. Jednoznačně doporučuji přečíst!

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re: Dění ve hře 90/91
« Odpověď #3 kdy: Listopad 02, 2012, 10:57:40 odpoledne »
Včera dorazil do hradu vyšetřovací tým z MK pátrat po panu Hummingovi a provést výslechy svědků událostí v bance místo něj.

Dneska tedy bylo vyslechnuto několik studentů a jinak se nic moc nestalo.

Podrobnosti zjišťujte ve hře. :-)

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re: Dění ve hře 90/91
« Odpověď #4 kdy: Listopad 13, 2012, 11:42:57 odpoledne »
Dneska byl Sammuel Humming transportován z hradu pryč. Celou událost provázelo několik potyček se studenty. Podrobnosti ve hře.