Autor Téma: Ošetřovna.  (Přečteno 15895 krát)

Offline Theodor Orphes

  • Příspěvků: 186
  • Per aspera ad astra..
    • Deníček Theodora Orphese
Re:Ošetřovna.
« Odpověď #40 kdy: Květen 22, 2014, 07:04:39 odpoledne »
"Co to prosím má společného s tímto Threadem, s žádostí o radu jak se v dané herní situaci zachovat a navíc ještě v uzavřeném tématu?"
 (Podotýkám jde pouze o řečnickou otázku, odpověď raději ani nepožaduji, jen doufám, že snad konečně již bude klid.)
No je to na zamyšlenou..
T

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Ošetřovna.
« Odpověď #41 kdy: Květen 22, 2014, 07:21:57 odpoledne »
Potíž je v tom, že velice často je za žádostí o radu schováno něco zcela jiného. Rovněž bývá často k dotazu přibalena nějaká narážka či alespoň maličké rýpnutí, což v kombinaci s neúplnými, zkreslenými nebo nepravdivými informacemi může vyvolat právě podobnou vlnu reakcí, zvláště od neinformované veřejnosti, která je nucena z těchto informací vycházet.

Tvůj dotaz není obecným dotazem na téma "hraní na ošetřovně". Týká se konkrétní situace, kdy jsi se na ošetřovně nesetkal s obsluhou a reakcí na tvoje akce a hraní. Bohužel, ale například neuvádíš, v jakou denní dobu se ti této pozornosti nedostalo a co jsi ty sám provádel k nápravě situace.

Pokud má někdo potíže s tím, že je někde zavřen a myslí si, že by mu měla být věnována pozornost, tak se již na školce naučil, jak takovou pozornost získat.

Odpověď může být jen stěží kvalitnější, než samotný dotaz.

Offline Theodor Orphes

  • Příspěvků: 186
  • Per aspera ad astra..
    • Deníček Theodora Orphese
Re:Ošetřovna.
« Odpověď #42 kdy: Květen 22, 2014, 07:45:40 odpoledne »
Bohužel musím Eskymáku konstatovat: Správné zhodnocení situace dáváš, ovšem jiné situace.

Já jsem si nestěžoval, neuváděl jako problém, že není odezva od MP, že na hraní na ošetřovně nikdo nereaguje ani nic podobného. Já jsem na ošetřovně maximálně spokojený, Theodorovi nic nechybí, a ani neměl snahu se z ní dostat ven, jak to to povětšinou podáváte.
O jakou dobu jde jsem uvedl jasně, zopakuji: ... více jak týden.

A jediné o co šlo, proto to bylo také jasně tučně, také zkopíruji:
Jenom skromný dotaz, aby bylo RP v pořádku:
Máme už začít hrát jak je nám z hladu špatně, blouzníme, ne-li pomalu po té době už skoro umíráme hlady? :-)


Naprosto normální dotaz na vysvětlenou a podrobně popsanou situaci ostatním textem. Dokonce i se smajlíkem, kde snad každý pochopí, že nejde o žádný provokativní ani naštvaný smajlík, který dotaz dokreslil.
Ovšem do této doby jsem od Medvěda nenašel jedinou jasnou odpověď na otázku (žádost o radu).
Místo toho jen nastalo vyvolání tohoto chaosu a jak sám správně říkáš, v ostatních do situace nezasvěcených hráčích to jen vyvolalo chaos a zmatek, což mne mrzí, ale skutečně se dalo hned po dotazu jasně odpovědět, vydat pokyn jak situaci zahrát a nebyl žádný důvod k diskusím.
T

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Ošetřovna.
« Odpověď #43 kdy: Květen 22, 2014, 07:55:30 odpoledne »
Pokud tvůj dotaz vyvolal takovéto reakce bez pro tebe uspokojivé odpovědi, seš si jist, že by položen správně a na správném místě? Proč si myslíš, že tvůj, dle tebe skromný, dotaz vyvolal co vyvolal? Jsou snad všichni okolo nechápaví hádaví hlupáci?

Chybí především čas, kdy jsi by přítomen ve hře a kdy jsi očekával, že ti někdo potravu přinese. Je přece jednoduše možné, že pokud si nebyl ve hře v době snídaně/oběda/večeře, že si je prostě prošvihl.

Z tvého dotazu se lze ale domnívat, že si tě po dobu celého týdne, v průběhu celé herní doby nikdo nevšímal, což je velice nepravděpodobné.

Offline Theodor Orphes

  • Příspěvků: 186
  • Per aspera ad astra..
    • Deníček Theodora Orphese
Re:Ošetřovna.
« Odpověď #44 kdy: Květen 22, 2014, 09:53:34 odpoledne »
Velmi se pleteš.
Vše, co se ti snad zdá, že jsem nepopsal dostatečně jsem již zmiňoval a některé body i vícekrát. ;-)
Kompletní popis celé herní situace a odpovědi na tvé otázky máš v PM.
T

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re:Ošetřovna.
« Odpověď #45 kdy: Květen 24, 2014, 12:34:16 dopoledne »
Jenom skromný dotaz, aby bylo RP v pořádku:
Máme už začít hrát jak je nám z hladu špatně, blouzníme, ne-li pomalu po té době už skoro umíráme hlady? :-)

*prokousal se tím s křížkem po funuse*

Aby si tedy konečně dostal odpověď.
Přirovnal bych to k situaci z pohledu učitelů. Spousta studentů nechodí na hodiny a učitelé to neřeší (většinou, ale nemohu mluvit za všechny). Předpokládá se, že jste vytížení jinde (třeba v té druhé ošklivé škole). Pokud to vypadá, že momentálně není nikdo kdo by vás mohl obsloužit, doporučuji hrát že o vaše základní potřeby bylo postaráno. Ne vždy se musí jednat o tuto situaci a absence dané postavy může být zamýšlená. Takže ve výsledku je potřeba se spoléhat vlastní zhodnocení (tak jako to jistě děláte i ve spoustě jiných situací u kterých nepotřebujete RT). Pokud by se vaše zhodnocení situace RT nezdálo, určitě vám dá vědět.

Aby jsme byli všichni na stejné vlně, tak projistotu přidám pár smájlíků: :-) ;-)
Doufám že odpověď stačila, nejasnosti ti rád vysvětlím

jistě by všichni kolegové, i já sám, velmi rádi slyšeli konkrétní jména daných RT.
Hlásím se dobrovolně. Já totiž něčím jen jsem, abych svojí funkci nevykonával (nebo tak nějak by to mělo být?)
« Poslední změna: Květen 24, 2014, 12:37:48 dopoledne od Ben Thruffle »