Autor Téma: Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat  (Přečteno 902910 krát)

Offline Bc. Vodacek je osel

• RT ŽvB
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3760 kdy: Červen 15, 2021, 07:18:19 odpoledne »
Rád bych poděkoval bývalým členům užšího vedení projektu. Konkrétně Nancy za veškerou práci, kterou ve vedení odvedla. Velmi si vážím jejího nasazení ač jsme spolu v mnoha věcech nemohli souhlasit. Děkuji
luf

Offline Amalia Good

• Mrzimor
« Odpověď #3761 kdy: Říjen 04, 2021, 09:35:53 odpoledne »
Ahoj!

Myslím, že nastal čas znovu tuto diskuzi rozjet! ;)

Děkuji všem, kdo se podíleli na novinkách v naší mrzimorské spolce. Vyrazili jste mi tím dech a myslím si, že nejen mě! ;)

Díky, díky, díky moc.

Offline Mirai Thruffle

• Mrzimor
« Odpověď #3762 kdy: Říjen 05, 2021, 08:30:39 dopoledne »
Přidávám se k Amálce!

Dííííííky!!!

Offline Regine Corbeau

• Mrzimor
« Odpověď #3763 kdy: Říjen 07, 2021, 09:38:07 dopoledne »
Tak, myslím si že patrí sa poďakovať za tak skvelé veci, aké sa stali aj mne... :D

Moc moc moc moc moc ďakujem Lilianne Night za to, že je tak skvelá kamarátka, že sa tak veľa venovala Regine cez prázdniny (som si istá, že už môže byť trochu otravná, sry za to  :-\), je naozaj super!  <3 <3 <3 <3 :D Taktiež tá párty bola úžasná, škoda že som musela odísť odtiaľ skorej.

Ďakujem taktiež Mirai Thruffle, že Regine veľakrát pomohla a poradila! <3

Díky moc aj Odette a Genevieve Blankley, zároveň aj Sean Thoresdenovi, že sa tiež Regine venovali dosť v Kotli, dobre sme si pokecali! :)

A teda díky moc Jay Waterfordovi, Stuartovi Nelsonovi, RT čo hral Lékouzelníka, a všetkým ďalším (sry, nepamätám si vás, tak strašne veľa skvelých ľudí som spoznala), ktorí sa Regine venovali, bavili sa s ňou a urobili nudné dni v Kotli oveľa krajšími a zábavnejšími! :D

Offline Connor Perry

• Učitel
  • I nečarové mají své kouzlo
« Odpověď #3764 kdy: Říjen 14, 2021, 06:30:34 odpoledne »
No, sice mám týden zpoždění, ale to doufám nevadí.
Moc rád bych poděkoval za možnost působit jako zástupce kolejního ředitele. Děkuji Doug, která si mě vybrala i přes to, jaké to znamenalo trable. Děkuji Vodáčkovi, který to se mnou vydržel a děkuji hlavně všem ostatním členům RT a PT za pomoc a za to, že mě ve funkci nechali i po odchodu Doug. Jsem za to neskonale vděčný.
Bohužel toho mám teď docela hodně, takže jsem usoudil, že by bylo asi nejlepší místo zástupce kolejního předat někomu, kdo na kolej bude mít více času, a hlavně někomu, kdo nebude muset pro každou objednávku lítat na příčnou ulici  ;D (RP to tak samozřejmě děláme všichni  ;D).
Na závěr tedy obrovské díky dětem našim skoro vlastním, kteří to se mnou vydržely tak dlouho. Mám vás moc rád, jezevečci. Dveře do mého kabinetu jsou vám otevřeny úplně stejně, jako tomu bylo do teď. Rád vás uvidím, jen už ne na koleji.