Autor Téma: Výbava prváků  (Přečteno 4994 krát)

Offline Anna Waldorf

  • Dospělák
  • Příspěvků: 73
  • Relax the space between your ears.
Výbava prváků
« kdy: Prosinec 20, 2015, 06:18:16 odpoledne »
Ahoj, dnes jsem uvažovala nad tím, kolik věcí mají prváci k dispozici na začátku hry. Nepřijde mi moc pravděpodobné, že by od rodičů do Kotle přišly jen se dvěmi kusy oblečení, pár galeony, dopisem a lístkem na vlak, případně klíčkem k trezoru. Myslím si, že rodiče by svému jedenáctiletému dítěti dali víc, alespoň tři kusy oblečení na převlečení nebo.. nevím  :D Nepřipadá mi moc RP si v jedenácti kupovat všechno nanovo, aspoň ten kartáček na zuby by si přece vzali doma.
Budu ráda za vyjádření hráčů i členů realizačního týmu.

Offline Michael Wood

  • Dospělák
  • Příspěvků: 89
  • Welcome To The Jungle...
Re:Výbava prváků
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 20, 2015, 07:33:17 odpoledne »
Já si spíše myslím, že to takhle stačí. Když jsem začínal, tak jsem se těšil že si vše nakoupím.

Offline Anna Waldorf

  • Dospělák
  • Příspěvků: 73
  • Relax the space between your ears.
Re:Výbava prváků
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 20, 2015, 07:34:26 odpoledne »
A ty bys v reálu přišel do Kotle týden před otevřením příčné s tím, že si všechno koupíš, tak proč si s sebou brát kartáček?  :D

Offline Charleen Atteberry

  • Příspěvků: 14
  • What's done is done.
    • Deník
Re:Výbava prváků
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 20, 2015, 11:58:50 odpoledne »
Mohl by být alespoň kartáček a hřeben, případně ručník... Asi se ze začátku na RP moc nekouká, ale přeci jenom si dva týdny nevyčistit zuby, neučesat se (a shánět hřeben jak socka když se vám z vlasů udělá chuchvalec) a neumýt se.. no.. :D

Offline Isabella Nayer

  • AzkaBan
  • Příspěvků: 207
Re:Výbava prváků
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 21, 2015, 12:01:57 dopoledne »
tak to nebudú asi prváci ale imigranti :D
N

Offline Anna Waldorf

  • Dospělák
  • Příspěvků: 73
  • Relax the space between your ears.
Re:Výbava prváků
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 21, 2015, 12:06:30 dopoledne »
Já nemluvím o nějakém super velkém množství, ale každý si by si s sebou vzal aspoň to základní... A fakt dva týdny bez hygieny (jako jo, zaemotovat se to dá, ale každý by si rád aspoň vyměnil to triko, když dva týdny v tom horku běhá po Visánku a zkoumá).

Přece jenom mně už to může být jedno, ale pro budoucí prváky si myslím, že by to nebylo špatné.

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re:Výbava prváků
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 21, 2015, 07:46:43 dopoledne »
S rozšířením "startovacího majetku" počítáme, ale letos k tomu skoro určitě nedojde.

Offline Harwey Hill

  • Dospělák
  • Příspěvků: 78
    • Harweyho poznámky
Re:Výbava prváků
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 21, 2015, 09:47:52 dopoledne »
jako třeba ta brašnička, co se dostávala na Vánoce, by byla v klidu. Nicméně si myslím, že je dobré dávat toho spíš méně. Přece jen je to pořád rpg a člověk by měl většinu věcí získat ve hře. Ať už je to výsledek zkoušek, herní doba, farmení (ryby  :D ), psaní článků a knih nebo jen napsání charakteru a příběhu postavy, tak by to mělo být nějakým způsobem zasloužené.