Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Odette Blankley kdy Dnes v 09:25:27 odpoledne »
Tak já se přidám s jedním selfie Odettuše
2
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Cornelia Langston kdy Listopad 30, 2021, 09:17:31 odpoledne »
Corn nyní, MEOW
fc: emily ruhl

3
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Maxwell Prichett kdy Listopad 30, 2021, 07:53:29 odpoledne »
Tak aktualizuju fotku i já ;D

4
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Laurie Dixon kdy Listopad 30, 2021, 07:46:47 odpoledne »
Fashion ikona Bradavic v šestnácti. #girlboss
5
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Gabrielle Farlow kdy Listopad 30, 2021, 06:29:11 odpoledne »
16 letá Gabuška na scéně :3
6
Herní události / Re:Identifikačný preukaz kúzelníkov
« Poslední příspěvek od Sarah Senter kdy Listopad 30, 2021, 03:17:45 odpoledne »
Študenti, ktorí dovŕšia vek 15 rokov do 31.8.2018 (a starší, ktorí svoje ID ešte nemajú) budú mať možnosť si zabezpečiť kúzelnícke ID vo svojich školách a to konkrétne vo štvrtok (2.12.2021) v čase obednej prestávky (19:30-19:50).
Dostavte sa v tomto čase na určené miesto. Pre Bradavice je to malá miestnosť pred Velkou skúškovou miestnosťou.
Pokial niekto nebude mať čas sa dostaviť a má vek pre ID, môže si naplánovať schôdzku na Ministerstve mágie počas letných prázdnin.
7
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Lilianna Night kdy Listopad 29, 2021, 11:29:16 odpoledne »
Aktuální Lili


8
Pokec / Re:(Nejen) Hráčské stránky, deníky - Beta
« Poslední příspěvek od Lilianna Night kdy Listopad 29, 2021, 11:19:00 odpoledne »
Poprvé a na dlouhou dobu tady zase naposled :-D
https://lilianna-night.webnode.cz/l/rosada/
9
Betaprovoz / Re:Newsletter
« Poslední příspěvek od Nancy Orwell kdy Listopad 29, 2021, 06:13:14 odpoledne »
Seznam a ukázka nově objednatelného oblečení i s čísly, pod kterými ho můžete objednávat:

10
Betaprovoz / Re:Newsletter
« Poslední příspěvek od Sarah Senter kdy Listopad 29, 2021, 02:07:45 odpoledne »
 Milí hráči,

zatímco nám ve hře začínají zkoušky NKÚ a OVCE, blíží se ročníkové zkoušky a po nich prázdniny, tým se rozhodně nefláká a přináší vám v dalším newsletteru další pořádnou kopu novinek.

Konec s vyhazováním vzkazů od nejbližších!
Komu z nás se to nikdy nestalo? Vyhazujete binec po Vánocích, nebo někdy i mimo ně, a s těžkým srdcem třídíte lístky se vzkazy od kamarádů, spolužáků a školních lásek, aby vám na cestě do Londýna pak nezabíraly půlku kufru.

Konečně pro vás máme řešení, které se obejde bez zamačkávání slz. Poděkujte Vodáčkovi za nový pořadač lístků, ve kterém můžete mít všechny vzkazíky pěkně na očích, listovat jimi, a přitom vám nezaberou víc než jedno malé místečko v batohu. Princip už dobře znáte z krabičky na přísady nebo fotoalba. Vložit do vzkazovníku můžete lístečky libovolného názvu, vzhledu i barvy.

Lístky v pořadači budete moci časem kouzlem uzamknout, aby je z něj nikdo nemohl nepozorovaně vyndat. Pořadač si taky můžete oštítkovat, abyste si v lístcích mohli udělat pořádek.

Nové pořadače naleznete v papírnictví a můžete si je také objednat. Předem naplněné si je budete taky moct pořídit jako památníčky, skicáky nebo otvírací kroužkové bloky.


Každým rokem o rok starší
Realizační tým si v posledních týdnech odhlasoval, že vaše postavy budou od dalšího herního roku kosmeticky “stárnout” o trošku dříve. Nyní jste zvyklí, že jsou všichni herně postaršeni na začátku letních prázdnin. Nově vám však přibude rok na postavě už krátce po novoročních ohňostrojích.

Část důvodů k tomuto kroku je čistě technická. Rozhodli jsme se tak ale i proto, aby věk, který se zobrazuje na postavách, delší dobu odpovídal jejich reálnému věku: postavy jsou tedy postaršeny v půlce, ne až na konci rozmezí, kdy mají narozeniny.

Nové oblečení vol. 2: Sukně, botky, rozepnuté košile!
Lauren nás i vás nepřestala rozmazlovat. Sotva se naše rozplesaná srdíčka uklidnila po vánoční nadílce nových obleků, triček, tílek a plavek, přichází nový velký update grafiky. Tentokrát si přijdou na své milovnice (a milovníci) pouzdrových a skládaných sukní všech možných délek. Potěší i kšiltovky, tenisky a botky na podpatku nebo ležérní rozepnuté košile. Podívejte se sami. Kompletní přehled včetně čísel, pod kterými můžete oblečení objednávat, naleznete brzy na fóru.


Je libo žít v rezidenční čtvrti Londýna?
V ŽvB můžete žádat o dům po úspěšném dokončení třetího ročníku. Vybrat si přitom můžete dům či byt v některé z existujících lokací, nebo si ho (nechat) postavit takříkajíc “na zelené louce”. Lokace mají tu výhodu, že v nich můžete potkávat své bývalé spolužáky, držet pěkný sousedský život a pohybovat se po okolí svého obydlí. Život v lokaci navíc často umožňuje využití již existujícího domku, což znamená méně práce pro stavařský tým a méně čekání pro vás.

S radostí vám oznamujeme, že se pro vás staví nová lokace, ve které se bude dát i bydlet! Leží v sousedství parku Hampton Court Park. Naleznete v ní hotel, malé obchůdky i obytnou čtvrť s většími městskými řadovými domy. Právě tyto domy bude RP v dohledné době prodávat kouzelnická realitní kancelář Hipogryf. Vašim postavám je tak můžou třeba pořídit rodiče. O domy v nové lokaci můžete žádat už teď. Očekáváme, že nová londýnská čtvrť bude připravená k nastěhování nejpozději na konci příštího herního roku (zhruba reálný duben). Zpoždění (ale ani urychlení) stavařských prací však nelze nikdy vyloučit! Zatím vás necháme nakouknout jen na okraj čtvrti s obchody a hotelem:


Těšte se na další novinky zase příště!

Realizační & Podpůrný tým Života v Bradavicích

Stran: [1] 2 3 ... 10