Autor Téma: Povídky  (Přečteno 25884 krát)

James Scott

  • Host
« Poslední změna: Říjen 27, 2012, 08:53:00 odpoledne od Změněný Eskymak »

Offline Nika Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 364
  • Labra lege!
    • Deník Niky
Re: Povídky
« Odpověď #41 kdy: Říjen 27, 2012, 08:25:35 odpoledne »
Pěkná fotka, ale Kate má zrzavý vlasy. Vypadá asi nějak takhle:
http://nd03.jxs.cz/801/696/91cc936fb8_88057011_o2.jpg
« Poslední změna: Říjen 27, 2012, 08:52:40 odpoledne od Změněný Eskymak »

Offline Jeffrey Lilienton

  • Příspěvků: 144
  • ______
Re: Povídky
« Odpověď #42 kdy: Únor 01, 2013, 04:03:09 odpoledne »
Já mám ráda povídky z www.rettop.blog.cz
A také z www.catriona-mysteria.net

Jj, rettop :). Tam mám přečteno všechno, kromě rozečtené ozvy a odkazu, na který se teprve vrhnu ;D. Moje oblíbená je Opertus Vitalis..

PS: Snad mě... že píšu sem, kde to tři nebo kolik měsíců zůstává zahrabaný  ::) *dělá že je neviditelný  :D*
¤

Offline Nika Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 364
  • Labra lege!
    • Deník Niky
Re:Povídky
« Odpověď #43 kdy: Únor 05, 2013, 12:44:15 dopoledne »
Neboj, za to že sem přispíváš, máš ode mě palec nahoru. Vlastně jsem už delší dobu uvažovala, že se pokusím tohle téma obnovit, ale zase jsem tu nechtěla trpět samomluvou, protože mi tady chvílema připadá, že sem nikdo jiný nechodí.
Ale když už sem píšu, tak se zmíním o nejhorší fanfiction všech dob - My immortal.
http://myimmortalczech.blog.cz/
Vstup jen na vlastní nebezpečí. Varování! Každou vteřinou odumře čtenáři až milion buněk.

Offline Hannah Bennett

  • Dospělák
  • Příspěvků: 475
    • Hannah Bennett
Re:Povídky
« Odpověď #44 kdy: Únor 05, 2013, 12:48:33 dopoledne »
*horlivě mačká to červené v pravém horním rohu, křížek se tomu myslím nadává* NO FUJ! Může u toho někdo vydržet déle než minutu?  :o

Offline Nika Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 364
  • Labra lege!
    • Deník Niky
Re:Povídky
« Odpověď #45 kdy: Únor 05, 2013, 12:53:47 dopoledne »
Vydržela jsem 34. kapitol, zbytek není zatím přiloženo. A v tom jazyce, ve kterým je originál napsanej, se ani nedá říkat angličtina. Zasekla jsem se asi tak u 36 nebo 37. kapitoly a nepochopil jsem, jestli Ebony/Evony/Enovy/Ibony/Eboby/Ipony/Ebnoby/Enboby/Raven/Tara/Tata umřela nebo ne...Asi ne, vždyť je to Mary Sue.

Offline Hannah Bennett

  • Dospělák
  • Příspěvků: 475
    • Hannah Bennett
Re:Povídky
« Odpověď #46 kdy: Únor 05, 2013, 12:57:21 dopoledne »
 ;D ;D ;D Tak ale tohle né! Takových perliček je tam víc, ale tahle je hustodémonská!
Btw. přijde mi to jako jedna velká úchylárna, která nemá ani hlavu ani patu a píše to nějaké osmileté děcko.

Citace
"Oh Draco!1111111!1 Oh můj zku*vený bože Draco!1111" Křičela sem pasivně ((!!!)) když dostal erupci.

Offline Nika Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 364
  • Labra lege!
    • Deník Niky
Re:Povídky
« Odpověď #47 kdy: Únor 05, 2013, 01:07:39 dopoledne »
Moje oblíbená kapitola  ;D Počkej až v jedný kapitole napíše, jak se Draco řeže, ale protože je upír, tak nemůže umřít. Upíra lze totiž zabít jenom k-ř-í-ž-e-m (a ona tohle slovo prostě nemohla napsat normálně). Největší sranda na tom je, že na konci týhle kapitoly se Draco podřeže a umře...