Autor Téma: Spisovatelská soutěž  (Přečteno 3586 krát)

Offline Rosie Williams

  • Příspěvků: 63
Spisovatelská soutěž
« kdy: Únor 28, 2013, 06:50:55 odpoledne »
Vzhledem k tomu, že se do hry už nedostanu tak často jako dřív, zakládám tohle téma, abyste věděli, jak to všechno bude.
Ve Vstupní síni už se objevila tabule s výsledky. Ti, kteří postupují by měli napsat další práci, díky které se dostanou nebo nedostanou do finále, které by mělo být někdy na hradě, nejspíš o víkendu (to se ještě uvidí).

Pokud máte práce do dalšího kola napsané, odevzdávejte je do truhličky u kabinetu v pátým patře, občas kouknu do hry a přečtu si to.

Kdybyste měli nějaké otázky, pište je sem nebo do soukromých zpráv, ve hře mě asi jen tak nezastihnete. Kdyby byly nějaký další novinky, budu vás o všem informovat.

Offline Clara Hembrey

  • Dospělák
  • Příspěvků: 208
    • Clařin deník
Re:Spisovatelská soutěž
« Odpověď #1 kdy: Únor 28, 2013, 06:59:39 odpoledne »
Do kdy to máme odevzdat?

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Re:Spisovatelská soutěž
« Odpověď #2 kdy: Únor 28, 2013, 07:54:49 odpoledne »
je moje práce v truhličce..? mám sklerózu a fakt nevím, jestli jsem to tam dala :)))

Offline Rosie Williams

  • Příspěvků: 63
Re:Spisovatelská soutěž
« Odpověď #3 kdy: Únor 28, 2013, 08:38:40 odpoledne »
Clara: To ještě uvidím, možná nechám finále až na další školní rok, protože to vůbec nestíhám a pochybuju, že by to všichni tak rychle odevzdali, takže to asi nechám do konce školního roku.
Amelia: Jo, jo, už to mám, akorát nevím, jestli jsem to četla, doufám, že jo.

Offline Rosie Williams

  • Příspěvků: 63
Re:Spisovatelská soutěž
« Odpověď #4 kdy: Duben 14, 2013, 12:20:58 odpoledne »
Spisovatelská soutěž konečně zase pokračuje. V dalším kole je 10 lidí (tabule bude v Kotli, je to tam všechno napsané). Zatím mám práci od Amelie Allingham, takže prosím ostatní, aby odevzdali práci nejlépe tak do středy, aby se třeba ve čtvrtek udělalo finále (než bude Příčná a odjezd). Je to na rychlo a za to se omlouvám, ale snad to stojí za to dokončit. Kdyby někdo nestíhal napsat, může se přihlásit další rok.