Hráči - Diskuzni Forum > Obrazárna

Mohou zvířata hrát ŽvB?

(1/14) > >>

Carimelle Wang:
Nevěděla jsem, kam tento příspěvek zařadit, tak jsem se rozhodla založit nové téma, doufám, že to nebude vadit.

Asi si nedokážete představit ten moment, kdy jen na chvilku odskočíte od počítače pro vodu, vrátíte se, a.. Pes se vám přes postel vyškrábal na stůl, posadil se na klávesnici a pyšně se na vás dívá. Okamžitě přiběhnu, ještě se vzpamatovávám z toho nečekaného překvapení, když se kouknu do hry a zjistím, že si dokonce vypůjčil mou postavu a začal s ní hrát.


Následovalo přetahování o klávesnici, a to doslova, zjevně se na ní sedí pohodlně a navíc se z ní díky drobkům linou všemožné vůně jídel.
Kdybych byla pes, asi si taky to žvb zahraju...
Vlastně to ani nikde není výslovně napsané, že to smí hrát jen lidé, nebo jsem to přehlédla?  ;D







P.S: Omlouvám se za příšernou kvalitu fotek, bohužel jsem měla při ruce jen mobil  ;)

Katherine Blame:
Na všechny takovýhle fotky už přece téma je ;) I jsi tam dokonce přidávala už kolikrát Tady : http://forum.zvb.cz/diskuze/index.php?topic=6893.msg83546#new

Carimelle Wang:
Já vím, sama jsem častá přispěvatelka, jenže to je topic s fotkami ze hry, toto je fotka u hry :D

Geneticky změněný Eskymak:
Jeden čas si mou klávesnici oblíbila kočka jako skvělou masážní podložku, případně si ráda hřeje kožich na monitoru. Když spí tak je to OK ale když pak mává ocasem přes obrazovku a já tak mám monitor s prachostěračem a nebo když chytá kuzor....

Teplíčko, pohodlíčko...

Medvěd:
No jo kočky :) takový zlatíčka. Mě chodí kocour spát na ruku  a vzhledem k tomu že je to 8kg vážící macek tak po 5minutách se cejtím jak kdybych ruku neměl :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi