Poslední příspěvky

Stran: 1 ... 8 9 [10]
91
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Lauren kdy Duben 03, 2021, 06:08:37 odpoledne »
James ma pejska?

92
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od James kdy Duben 03, 2021, 03:48:35 odpoledne »
Jsem si vlastně nikdy oficiálně neurval FC pro všemi milovaného profesora Jamese Parkera, tak tady ho máte (James Ransone).

93
Pokec / Re:(Nejen) Hráčské stránky, deníky - Beta
« Poslední příspěvek od Cornelia Langston kdy Duben 02, 2021, 07:34:33 odpoledne »
94
Pokec / Re:(Nejen) Hráčské stránky, deníky - Beta
« Poslední příspěvek od Kara Sinclair kdy Březen 31, 2021, 05:42:57 odpoledne »
*too lazy robiť každej postave zvlášť stránku, tak ich nadrbkala na jeden web*

https://aniyaheltharin.wixsite.com/kara/blog
95
Pokec / Re:(Nejen) Hráčské stránky, deníky - Beta
« Poslední příspěvek od Kate Oak kdy Březen 31, 2021, 12:06:09 odpoledne »
Spolu s malou úpravou adresáře a vzhledu stránek přidávám i svůj poslední zápisek ze studia mé milé malé Kate.

https://kate-oak.wixsite.com/denik-kate-oak/post-1/loučení-rozloučení-odloučení
96
Herní události / Re:Kurzy přemisťování
« Poslední příspěvek od Edward kdy Březen 29, 2021, 09:09:56 odpoledne »
ZÁPISY NA KURZ PŘEMISŤOVÁNÍ
Na kurzy se můžete zapisovat každý týden v úterý (počínaje zítřkem 30.3.2021) a ve čtvrtek vždy od 19:30 do 21:00 až do 15.4.2021 (včetně) na 6. patře Ministerstva kouzel - odbor pro kouzelnou přepravu. Přineste si s sebou identifikační průkaz pro ověření vaší totožnosti.
Nemáte-li zrovna cestu na Ministerstvo, nebo nestíháte-li, můžete přihlášku poslat prostřednictvím sovy na adresu "Zkušební středisko pro přemisťování". V takovém případě do přihlášky napište své jméno a příjmení, datum narození, adresu a typ kurzu.

ZAČÁTEČNICKÝ KURZ
Zapisovat se může kdokoli, kdo je starší 17 let, nebo ti zájemci, kteří plnoletosti dovrší k 31.8.2016.
Cena kurzu je 35 galeonů.

POKROČILÝ KURZ
Na kurz je možné zapsat osoby, které doloží své Oprávnění k přemisťování osoby, získané úspěšným absolvováním začátečnického kurzu.
Cena kurzu je 38 galeonů.
97
Herní události / Re:Soutěžní rok 2015/2016
« Poslední příspěvek od Nancy Orwell kdy Březen 27, 2021, 02:22:57 odpoledne »
Soutěžní rok skončil!

Kdo vyhrál v individuální části a chce vyměnit odměnu ze skupinové části, nebo má jakékoliv další reklamace, domlouvejte se primárně na výměně se mnou přes Discord.

Kompletní výsledky už najdete v tabulce. Snad tam nikdo nenajde nějakou početní chybu a nezjistí, že je to celé špatně ;D .

Zároveň vás moc prosíme o vyplnění zpětné vazby k soutěžnímu roku. Kritikou i pochvalou nám moc pomůžete do budoucna.

Snad jste si letošní soutěže užili, a teď hurá na prázdniny a do dalších let :)
98
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Nancy Orwell kdy Březen 27, 2021, 02:02:50 odpoledne »
Skončila nám celoroční soutěž, je čas poděkovat!

V první řadě děkuji ročenkovému týmu, který celý rok neúnavně připravoval, řešil problémy, vymýšlel řešení nečekaných situací. Bez jejich elánu by se akce nikdy neuskutečnila. Zejména děkuji Charlie, Archiemu, Sarah, Lauren a Vivien, ale pak i všem ostatním, kteří se jakkoliv zapojili.

Poděkování patří také všem těm, kteří přiložili ruku k dílu svými technickými superschopnostmi a kvůli ročence naskriptovali, nakreslili a postavili úplně nové věci, a to často v šibeničním termínu. Za skripty děkuji Benovi, Vodáčkovi a Edwardovi; za grafiku Lauren a Charlie; za stavby celému ST, ale hlavně Archiemu a Sarah.

Celému realizačnímu a podpůrnému týmu děkuji za cenné připomínky, palečky nahoru při rychlých schvalováních všeho možného, i za trpělivost s tím, že jsme všechno dělali na poslední chvíli ;D

Scarlett jsem původně chtěla děkovat za skvělou propagaci a poctivé focení všech akcí, nakonec jí ale bohužel musím děkovat za celé působení na ŽvB, včetně toho v roli koordinátorky. Odvedla jsi tu hodně dobré práce. Máme tě rádi.


Zdaleka nejvíc ale děkuji hráčům, kteří se zúčastnili. Za účast, za trpělivost při řešení všech možných problémů, za to, že jste si to snad někdy užívali, za důvěru, že jsme ke všem přistupovali spravedlivě a nikoho jsme nezvýhodňovali. A pak hlavně za to, že jste naskočili na palubu stejné lodi s námi, a rozhodli jste se přistoupit na tu hru, ve které rozdělení po kolejích ztratilo na pár měsíců význam; vznikla nová přátelství a zakopala se spousta válečných seker. Vím, že mnohým z vás se to ze začátku nelíbilo, a o to větší mám radost z toho, že jste to nevzdali, a že to nakonec jen díky vám (snad) vyšlo.

Speciálně pak děkuji všem hráčům, kteří nám vyplní dotazník se zpětnou vazbou, který nám pomůže v tom, aby příští akce byly ještě trochu víc vyladěné na míru tomu, co byste ve hře chtěli.

Příští rok zase hurá do soutěže o Školní pohár! ;D
99
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Tierney Faelis kdy Březen 27, 2021, 02:01:24 odpoledne »
Mám na srdci zase spoustu poděkování, tak hurá do toho.
Přidávám se a děkuju Scarlett za to, že si vždycky našla čas na naše výmysly a za pomoc, kterou nám ráda a bez problému poskytla. Díky za její hodiny, a celkově za její práci. Umím si představit, že ji za tebou byla hodně!  :)
Děkuju všem, kdo se podílel na Soutěžním roce, jak už je tu zmíněno, na začátku jsme váhali, jaké to bude. Na konci musím děkovat za všechno, co to obnášelo, protože jsem si to hrozně moc užila, více než Školní pohár. Hlavně závěrečná adventura byla skvělá!
K tomu se vztahuje poděkování mému božskému týmu, protože bez nich bych si to neužila tak, jak se stalo. Dělali jste tu soutěž ještě lepší, a já jsem fakt ráda, že jsem skončila v týmu zrovna s váma.
Na závěr chci poděkovat všem jezevcům, kteří se ve čtvrtek dostavili na naší malou akcičku (včetně profesora Perryho) a díky nimž jsem strávila skvělý večer.
Díky moc :)
100
Herní události / Re:Identifikačný preukaz kúzelníkov
« Poslední příspěvek od Sarah Senter kdy Březen 25, 2021, 10:03:19 dopoledne »
Študenti, ktorí dovŕšia vek 15 rokov do 31.8.2016 (a starší, ktorí svoje ID ešte nemajú) budú mať možnosť si zabezpečiť kúzelnícke ID vo svojich školách a to konkrétne v piatok (26.3.2020) v čase obednej prestávky (19:30-19:50).
Dostavte sa v tomto čase na určené miesto. Pre Bradavice je to malá miestnosť pred Velkou skúškovou miestnosťou.
Pokial niekto nebude mať čas sa dostaviť a má vek pre ID, môže si ID vybaviť dodatočne na Ministerstve mágie počas Letných prázdnin.
Stran: 1 ... 8 9 [10]