Autor Téma: And now my watch is ended...  (Přečteno 7781 krát)

Offline Björn

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1697
And now my watch is ended...
« kdy: Červen 16, 2013, 09:03:48 odpoledne »
Hráči, kolegové... Přátelé,

na RT fóru visí tato informace už nějakou dobu, aby se všichni mohli smířit a rozhodl jsem se tuto informaci už uvolnit i hráčům a ostatním. Nuž, neprotahujme to - po skončení školního roku jsem se rozhodl ukončit svoje aktivní působení na ŽvB.

Strávil jsem tu 11 herních let (téměř 4 reálné) a mohu skromně poznamenat, že jsem tu zanechal svou stopu a nějakou svojí práci. Angažoval jsem se v mnoha projektech, od těch nejúmornějších, jako je promazávání účtů, až po výuku formulí a rétoriky a hlavně questy. Převážně v ročenkách jsem se kdysi angažoval hodně, moc hodně. (Dokonce myslím, že všechny od Historického roku dál pocházely z mého pera původně.. Snad někomu nekřivdím :) ). Psal jsem do věštce, hlavně na sportovní přílohu jsem hrdý :)

Pozvolna přecházím k tomu, proč jsem se rozhodl ukončit své působení. Vše, co je uvedeno v odstavci výše jsem kdysi vykonával s nadšením, se zápalem. Ten zápal se však čím dál tím víc vytrácel. A nutno dodat, že tenhle rok loguju Miguéla jen z nutnosti a po té, co jsem napsal návrh ročenky, jsem na ní ani nesáhl. A tak jsem tento školní rok začal uvažovat o konci... (a kdo ví, třeba ta hádka s jistou E. R. byla předznamenáním konce, avšak určitě to není její vina) A nakonec jsem si na to sám musel kývnout. Nutit se do toho nemá cenu, to mi snad dáte za pravdu :)

Musím se přiznat, že ne vždy jsem měl všechny rád. Ne vždy se mi se všemi líbilo spolupracovat. Ale to snad ani nejde mít rád všechny, byť tedy já jsem se snažil ke všem přistupovat maximálně neutrálně, nikdy hůře. Snažil jsem se, aby o mě hráči měli dobré mínění a věděli, že se na mě můžou obrátit, že pokud mi to situace dovolí, tak jim pomůžu. Povedlo se mi to? Doufám, že ano, ač odpověď se asi nikdy pořádně nedozvím.

Určitě nebude jednoduché se tu s tím úplně rozloučit a určitě se na vás někdy přijdu podívat, ať už do hry, tak i na sraze :) A samozřejmě si s vámi rád popovídám na ICQ či skypu.

Dávám vám sem prostor napsat mi, co si jen budete přát. Zhodnocení mého působení, kritiku, pochvalu, poslední vzkazy :) Přistoupím k tomu všemu tak, abych věděl, co na sobě IR pilovat a čeho se vyvarovat.

Všechny mé projekty, včetně HT samozřejmě dokončím nebo předám kompetentním osobám. Nemusíte mít strach.

And now my watch is ended...

Offline Jeffrey Lilienton

  • Příspěvků: 144
  • ______
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #1 kdy: Červen 16, 2013, 09:10:17 odpoledne »
Tak přeju hodně štěstí do reálu... Zrovna tebe jsem měl (bez urážky pro ostatní RT, všichni jste samozřejmě skvělí) z celého realizačního týmu asi nejradši.. A už nevim, co bych napsal, snad ještě jednou hooodně štěstí do reálu a žádné sbohem... snad se ještě někde uvidíme  :)
« Poslední změna: Červen 16, 2013, 09:12:37 odpoledne od Jeffrey Lilienton »
¤

Offline Carimelle Wang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 520
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #2 kdy: Červen 16, 2013, 09:16:03 odpoledne »
Mussím říct, že mě to opravdu hrozně moc mrzí... Myslím, že tu ani žádná kritika nebude, protože na tvé práci upřímně řečeno opravdu není ani co kritizovat. Pro hru jsi toho opravdu hodně udělal, podával jsi skvělé herecké výkony a tvůj emot *mrk mrk* který by sis měl nechat patentovat! mi bude u tvých postav opravdu hodně chybět...

Jsi dobrý člověk a řekla bych, že to bude pro projekt velká ztráta.. Přeji ti hodně štěstí do života :)

Offline Lin Sethen

  • Příspěvků: 127
    • Deník Lin Sethen
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #3 kdy: Červen 16, 2013, 09:23:28 odpoledne »
Téda to je škoda...Lin se už asi nedočká profesora Martina, který znovu zahraje a zazpívá svou Ódu na radost na mandolínu  :D

No co svět se točí dál, přeji ti v životě hodně štěstí a také děkuji za práci, kterou jsi zde strávil. Nebyla jsem zde až tak dlouho, abych tě více poznala, ale když jsem se na tebe obrátila, pomohl jsi mi. Patří ti velké díky a hlavně se měj co nejlépe to jen jde.  ;)

Matthew Black

  • Host
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #4 kdy: Červen 16, 2013, 09:27:03 odpoledne »
Tak. Človeku sa to ani veriť nechce, keď to číta, odchádza jeden z pilierov hry, nič sa bohužiaľ nedá robiť a celkom to chápem, viem aké to je končiť v nejakom projekte po pár rokoch a kuse spravenej práce.

Obľúbil som si ťa ako RT, aj ako hráča (aj ked som zazil len Miguela, nepoznám tvoje ostatné postavy)

Určite to je pre hru veľká strata, ale verím že stále tu ostalo dosť rovnako ochotných ľudí, takže sa s tým hra aj fórum nejako určite vyrovnajú.

Prajem všetko dobré v reále, nech sa darí. :-))

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #5 kdy: Červen 16, 2013, 09:29:25 odpoledne »
ŽVB bude ochuzeno o dalšího velice schopného a šikovného člověka. Myslím, že tu není ani jeden člověk, který by o tobě a tvé práci neslyšel...Jenže opravdu se nemá nic nutit, takže tě naprosto chápu.
Přeju ať jsi spokojený a ať se ti daří. Ráda tě někdy uvidím na srazu. .o)
JO a samozřejmě moc děkuju za vše, co jsi pro hru udělal a že jsi nám - hráčům - umožnil zmizet do světa fantazie. .o)

Alice Moon

  • Host
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #6 kdy: Červen 16, 2013, 09:31:19 odpoledne »
Jéj .. To je ale škoda.. :-\ No každopádně ti přeji hodně štěstí v životě. Děkuji za všechno co jsi pro ŽvB udělal a snad se na nás teda někdy přijdeš podívat :)

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #7 kdy: Červen 16, 2013, 09:32:13 odpoledne »
A teď mě ještě napadla jedna věc. Kdo nám, safra, bude organizovat srazy..?! :))))

Offline Carimelle Wang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 520
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #8 kdy: Červen 16, 2013, 09:35:33 odpoledne »
a kdo nám, safra, bude organizovat srpnový sraz..?! :D))

Offline Alfie Curtis

  • Příspěvků: 100
  • Cos to prováděl s tou knihou, ty zvrhlý kluku?
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #9 kdy: Červen 16, 2013, 09:36:16 odpoledne »
Tak to je škoda, tvoje hra mě bavila!

Offline Jordy Carter

  • Příspěvků: 102
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #10 kdy: Červen 16, 2013, 09:36:33 odpoledne »
Mrzí mě to. Zamiloval jsem si Miguela. Skvěle hranej profesor. Přeju ti hodně štěstí ve všem, do čeho se kdy pustíš a měj se fajn.
Tvá ochota mi pomoct s hůlkou v rámci 20 minut byla naprosto úžasná :) Děkuju.

Offline Hannah Bennett

  • Dospělák
  • Příspěvků: 475
    • Hannah Bennett
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #11 kdy: Červen 16, 2013, 09:59:13 odpoledne »
Achjo... nevím, co na to říct. Úplně mi to vyrazilo dech. Zrovna s tebou se mi jako s členem RT spolupracovalo nejlépe, tvoje hra mě neskutečně bavila (na formule s Mäeväli se prostě nedá zapomenout) a celkově na mě působíš jako hrozně fajn člověk. Mrzí mě to.

Každopádně ti přeju hodně štěstí a úspěchů, ať se ti vše daří a doufám, že se někdy na nějakém sraze uvidíme.

Offline Veronica Bennett

  • Příspěvků: 145
  • Život je jeden velký kurz sebeovládání.
    • Titanium
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #12 kdy: Červen 16, 2013, 11:15:42 odpoledne »
Když jsem si to četla, měla jsem skoro až slzy v očích. Hraju přes rok a půl a tebe jsem si hodně oblíbila. Rozhodně budeš muset jet na sraz, kam pojedu i já.  :) Přeju hodně štěstí a děkuju za to, co jsi pro hru udělal. Jak řekla Hannah, na Mäeväli nezapomene asi nikdo, stejně tak hodiny rétoriky. Ještě jednou moc moc děkuju a hodně radostí a úspěchů v reálu.
Budeš nám tu chybět  :-\

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #13 kdy: Červen 17, 2013, 01:05:31 dopoledne »
za todle mu dejte všichni facku
luf

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #14 kdy: Červen 17, 2013, 11:03:14 dopoledne »
Je to škoda, ale chápu Tě... třeba si nějaký čas odpočineš, zasteskne se Ti a zase se vrátíš, každopádně přeju hodně štěstí v reálném životě.

Offline Jane Matiss

  • Příspěvků: 42
    • Matiss
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #15 kdy: Červen 17, 2013, 11:39:10 dopoledne »
Hrám to eštelen prvý školský rok, ale Tvoje zaujímavo humorné hodiny formúl budú chýbať. :( No taktiež poznám, že hrať jednu a tú istú hru dokola niekoľko reál rokov omrzí a človeka nenapadá už nič nové a preto chápem rozhodnutie.
Prajem Ti v reále všetko dobré (zlé nech Ťa z ďaleka obchádza) a nech sa Ti darí  ... Matísek drží palčeky :D

Alis Alterey

  • Host
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #16 kdy: Červen 17, 2013, 12:39:51 odpoledne »
Priznám sa, že takéto správy nečítam rada, pretože odchod schopného človeka je vždy pre akýkoľvek projekt veľkou stratou. Avšak úplne chápem tvoje rozhodnutie, nemá zmysel nútiť sa robiť niečo čo ti už neprináša rovnakú radosť ako v minulosti. Čo dodať? Snáď len to, že ti prajem aby sa ti v živote darilo a verím, že občas sa na nás prídeš pozrieť.

Juraj Stejny

  • Host
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #17 kdy: Červen 17, 2013, 02:02:20 odpoledne »
Škoda že odchádzaš. Prvý rok hodiny formúl boli najlepšia a najzábavnejšie. Prajem ti veľa šťastia v realite.

Offline Anthony Poul

  • Dospělák
  • Příspěvků: 283
  • Veritas vincit.
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #18 kdy: Červen 17, 2013, 02:35:00 odpoledne »
Na Sandru nikdy nezabudnem, moja prvá hodina bola práve s ňou.. Budeš nám tu chýbať.   :(

Offline Lucas Colin

  • Příspěvků: 89
  • Odchod z Života v Bradavicích ;)
Re:And now my watch is ended...
« Odpověď #19 kdy: Červen 17, 2013, 03:22:20 odpoledne »
ŽVB hraju teprve několik měsíců, a musím říct že hodiny formulí byly skvělé. Vtipné poznámky, dobré známky a tak dále. Hodně štěstí, budeš všem chybět  :'(
C