Autor Téma: Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum  (Přečteno 3857 krát)

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« kdy: Duben 25, 2017, 12:16:38 dopoledne »
Na srazy v Brně opět jezdí jen Brňáci, takže není o co stát ;-)

Chtel jsem puvodne napsat kolik lidi jezdi na brnensky srazy z jakych mest, ale to by bylo zbytecne na dlouho. Kazdopadne pro tvou informaci do Brna jezdi na srazy hraci z Prahy, Ostravy, Trebice, Olomouce a o nekterych, hlavne ted z posledniho srazu, ani nevim odkud jsou. Kazdopadne prumer bude cca 30% brnaku, nebo v Brne studujicich mimobrnaku a zbytek z cele republiky. Je zajimavy, ze tem lidem stoji za to travit nekolik hodin na ceste, aby prijeli na sraz do Brna, kdyz neni o co stat. Stejna situace pak nastala nedavno s Ostravskym srazem, kde z osmi lidi byla jedina ostravacka. Jeste zajimavejsi je, ze nevim o tom, ze by aspon na jeden takovy sraz za posledniho pul roku prijel aspon jeden zastupce vedeni projektu.

Nicmene je super, jak se RT snazi hrat na profiky a na vsechno mit nejaky pravidlo a postup a pak zastupkyne koordinatora verejne urazi hrace na zaklade jejich bydliste. Byt opravdu profesionalove, uz by nebyla v tymu, ten komentar by byl smazanej a na foru by se verejne omluvili za nevhodny chovani clena RT. Mozna to zbytecne resim, ale od vedeni projektu bych cekal spis ze bude chit poznat hrace osobne, nez ze bude dehonestovat jejich uspesny neoficialni srazy. A kdyz uz si RT organizuje srazy vyhradne v Praze, bylo by fajn, kdyby aspon projevilo dostatek slusnosti a profesionality a bylo rado za vsechny hracsky srazy v jinych mestech.

Jeste jedna rada na zaver. Chcete dobry mezilidsky vztahy v ramci projektu, spokojeny hrace a dostatek studentu ve vsech rocnicich, abyste nemuseli zavirat cely rocnik, protoze v nem neni vubec zadny student? Chce to pro to neco delat. A kdyz uz nekteri profesori zmizi po prvnich dvou tydnech skolniho roku bez jakekoli informace a zajisteni suplu a RP vysvetleni, chce to aspon podporovat komunitu a dobry vztahy v ni. Jinak hraci odejdou stejne rychle jako prijdou.

PS: Samostatny vlakno jsem zalozil proto, ze uz mi prisel tento komentar moc dlouhy na reakci v puvodnim vlaknu a nechtel jsem riskovat rozjeti diskuze ve vlaknu s organizaci srazu.

Offline Trixi

  • Externista - Stavitele
  • *
  • Příspěvků: 1771
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #1 kdy: Duben 25, 2017, 12:47:11 dopoledne »
Já tu nevidím vyjádření zástupce koordinátora, ale vidím tu vyjádření hráče, na to má plné právo. Je upřímná, a napsala jak to cítí, každého to nemusí bavit všude. Nevidím v tom žádnou urážku. Navíc je tam mrkací smajlík, zase si to někdo celé překroutil a bere to osobně.

Offline Gianbattiste Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 226
  • Who pulls the strings?
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #2 kdy: Duben 25, 2017, 12:49:54 dopoledne »
Jeeeez, vždyť to byl jen vtip... Time to stop acting so butthurt people.

Offline Annie Samiri

  • Dospělák
  • Příspěvků: 93
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #3 kdy: Duben 25, 2017, 12:50:25 dopoledne »
Jsem tu jediná vadná, která citované souvětí naivně pokládala za vtip? Jestli ano, pak bych Alu nešetřila - hnedka za úsvitu na šibenici s ní.
Edit: Tak jediná vadná spolu s Trixi a Gianem? :)
S

Offline Azria Berry-Huotarinen

  • Dospělák
  • Příspěvků: 33
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #4 kdy: Duben 25, 2017, 12:55:28 dopoledne »
Já bych spíš řekla, že ti, co jezdí na srazy do Brna (ať nepoužívám nepřesný pojem "brňáci"), si často dobírají ty, co jezdí do Prahy a když je to naopak, tak jim to hrozně vadí :D A nepochybuju o tom, že vy to myslíte taky jenom ze srandy. (Btw. na brněnské srazy chodí z vedení Theo, ne?)

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #5 kdy: Duben 25, 2017, 06:31:54 dopoledne »
nejste vadný jen vy
luf

Offline Alashama Mang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 622
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #6 kdy: Duben 25, 2017, 08:50:33 dopoledne »
 ;D lol! Jsem ráda, že znovu hraješ, Samueli! Chyběls mi.

Někteří to teda odhalili správně, byl to vtip. Navíc jsem hráčka Ala. Nevyjadřuju se za tým. Proč to vlastně píšu? To je taková nostalgie tohleto :)

No ale máš v některých věcech pravdu. Například že se nechováme jako (placení) profesionálové. Už jsem i kápla na to proč: nejsme! A já už vůbec ne. A dokonce už jsem taky dnes docela dospělá a tak je mi víceméně hodně fuk co píšeš. A klidně ti vyjádřím i stanovisko hráčky Aly: jestli ti tak v vadí (ne)chování RT a tolik aspektů hry, nerozumím, co tu děláš.

Mimochodem střílím do vlastních řad. V Brně něco vlastním a podle nového plánu parkovacích pásem bych byla označená za rezidenta. Taky tam studuju (na srazy v Brně bych klidně jezdila kdyby nebyly o víkendu). Každý den poslouchám, jak mě Tom, Kučíř kterého ti starší z vás znají, uráží, že studuju v Brně. Tyjo. Znejistil jsi mě, jestli to nemyslí vážně. Každopádně já si tu jenom léčím komplexy potřebou navážet se do brňáků, protože jiní se navážejí do mě. Co si řešíš ty?

Mimochodem tvoje přání abych nebyla v týmu se taky jednou splní. Po konci mandátu budu kompost, a tak si budu moct říkat už úplně co budu chtít. Yay!

Tak a teď si šifruj co bylo myšlené vážně a co ne :))

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #7 kdy: Duben 25, 2017, 11:01:51 dopoledne »
Sorry, ale tady vůbec nejde o to, jestli člověk je nebo není placenej. Tady jde o vztah k projektu a jeho reprezentaci. Taky jsem nikdy neměl ani korunu za to, že jsem byl skautský vedoucí. Naopak jsem si (resp. tehdy ještě mamka) platil za to, abych se mohl starat o cizí děti úplně stejný členský poplatky a ceny za jednotlivý akce, jako řadovej člen. A jasně že dosavadní nevymáchanou pusu jsem nahradil chováním adekvátním k mé funkci a tomu, abych zajistil pozitivní vnímání oddílu potažmo Junáku obecně.

Každopádně jestli to měl být vtip, fajn. Tvůj smysl pro humor jsem za těch x let nepobral. Prostě to nebylo poznat.

Jestli cítíš potřebu v Brně něco vlastnit a být zdejším rezidentem, abys byla brňák, nejsi jím. To je o něčem trochu jiným. Ale nedivím se, že tohle nechápeš. Porozumění textu je u tebe zjevně na horší úrovni než u mě porozumění tvým vtipům. Nešlo mi o válku Brno vs. Praha, šlo mi o to, že se navážíš do mimopražskýho srazu, jak kdyby byl něco míň než pražský.

Mezi náma, docela postrádá smysl jakákoli hierarchie typu hráč-kompot-pt-rt a co já vím jaký zkratky tam ještě máte, když vlastně i zástupkyně koordinátora je jen hráč a nemá vůbec o nic jiný vztah k projektu než prvák, který zrovna nastoupil. Aspoň právě tak se teď prezentuješ.

A pokud tě zajímá proč jsem se vrátil, překvapivě to nebylo kvůli ŽvB jako takovýmu, ale kvůli hráčům. Především teda kvůli Nice, která mě vysloveně ukecala, aby měla hranýho bráchu. No pravda je taková, že nebýt fajn hráčů, nic mě ve hře nedrží a odešel bych znova, tak jako každoročně 3/4 prváků. Mimo jiné kvůli věčně nepřítomným profesorům, kteří se ani neobtěžují napsat na nástěnku na fóru, že kvůli zahraniční služební cestě budou do konce školního roku pryč.

Offline Alashama Mang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 622
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #8 kdy: Duben 25, 2017, 11:15:34 dopoledne »
Ano. Já taky občas někam jezdím s dětma. Ale gratuluju ti k tomu, že jsi skaut.
Naštěstí jsou tu lidi, kteří pochopili, že jsem to nemyslela vážně. Kvůli těm jsem to psala, děkuji za ovace!
Citace
Jestli cítíš potřebu v Brně něco vlastnit a být zdejším rezidentem, abys byla brňák, nejsi jím.
< humor > Proboha ne!! Hlavně aby to ze mě neudělalo brňáka. To bych pak musela jezdit na ty méněcenný srazy. < / humor >

Ráda bych tě upozornila, že porušuješ pravidla fóra. Fakt, že jsem Ala a ne nikdo jiný, by ti možná usnadilo to chápání hierarchie na žvb.
Citace
(8.) Je zakázáno zveřejňovat osobní informace jakéhokoli uživatele (reálná jména, adresu uživatele, jména herních postav uživatele, e-mailové adresy, případně další kontaktní údaje) bez jeho předchozího souhlasu.
« Poslední změna: Duben 25, 2017, 11:19:53 dopoledne od Alashama Mang »

Offline Deborah Bennington

  • Příspěvků: 26
  • Be a voice, not an echo.
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #9 kdy: Duben 25, 2017, 12:35:08 odpoledne »
Same to vážně? Ať si je Ala jaká chce, tohle byl vtip. :D To muselo dojít každému. Vodáček taky věčně má poznámky ke srazům, že je to daleko kdesi cosi (Pardon :D) a píšu tu někde, že je to nevhodné, protože podpora hráčů uráží srazy? :D To fakt není potřeba, ne?
©

Offline Gianbattiste Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 226
  • Who pulls the strings?
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #10 kdy: Duben 25, 2017, 02:49:57 odpoledne »
Brno je super vesnice, která se po 11 mění v psychadelický trip.
Brňáci nejsou až tak fajn. Stačí se zeptat kudy se leze do metra a hned vás pošlou někam.
Víte, jaká je nejznámější stavba v Brně? Výpadovka na Prahu!

Přidal bych pár o černoších, homosexuálech a dalších. Ale to by tu bylo těch stěžovacích témat milion. Každý rád zapomíná, že vtip je vtipný protože není založený na skutečnosti.

Offline Molly McDewill

  • Příspěvků: 12
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #11 kdy: Duben 25, 2017, 05:34:06 odpoledne »
Můžeš laskavě přestet urážet?Jo a nebylo to vtipný.Já totiš jsem z Brna a taky bych si mohla dělat srandu z Pražáků.Například máte "tramvajenku" nebo Spartu.Naše kometa třeba vyhrála to se ale o Spartě říci nedá.Jo a na sraze 22.4 jsem byla myslim jediná z Brna.A opravdu mě nebaví a unavuje číst a vůbec vidět že existují lidé co mají zapotřebí se povyšovat.A to mě opravdu nebaví.Toto je MŮJ názor a kdo s tím souhlasí tak ten je rozumnej, ale určitě tímto nechci nikoho urazit.Znám i dobrý Pražáky.Tak se na mě nezlobte za můj názor.Molly

Offline Deborah Bennington

  • Příspěvků: 26
  • Be a voice, not an echo.
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #12 kdy: Duben 25, 2017, 06:02:58 odpoledne »
Molly, chápu tvé rozhořčení, ono to působí opravdu jako "urážka". Nicméně toto jsou vtipy, které jsou stejné jako o např. blondýnkách. Válka mezi Prahou a Brnem je stejná jako mezi Libercem a Jabloncem. (Říká se, že Jablonec je předměstí Liberce.) Říká se tomu nadsázka, a teď to nemyslím vůbec zle, ale pokud nevíš co to je, tak to jistě jednou pochopíš. Obzvlášť mezi studenty vysokých škol je populární hádat se jestli je lepší Brno nebo Praha a dělat si srandu.

A vezmi si, že Brňáky nemají rádi jen Pražáci. Kdežto pražáky nemá rád nikdo. (Myslím ty opravdové, ne náplavu.) :D
©

Offline Theodhor Thorinson

  • Redaktor denniho vestce
  • *
  • Příspěvků: 1612
Re:Nevhodny postoj zastupkyne koordinatora k hracskym srazum
« Odpověď #13 kdy: Duben 25, 2017, 06:24:02 odpoledne »
Tak, řekl bych že tu bylo vše vysvětleno, už se tu hromadí jen zbytečný hate ... Tedy téma zamykám. Porušení pravidel si vyřídím soukromě.


PS: Jakožto Brnák... člen RT(a vedení)... co na srazech byl... se cítím dosti... jak bych to řekl... přehlížen (což je vzhledem k mojí velikosti zvláštní)