Autor Téma: Nastavení  (Přečteno 5400 krát)

Marween Leatson

  • Host
Nastavení
« kdy: Září 09, 2016, 09:06:01 odpoledne »
Nevím jestli jsem tohle nepatří ale nevím kam to dát. Když jsem teď otevřela hru změnilo se mi úplně všechno nastavení. Řeč, Emoty, Písmo když píšu, Zmenšila se mi hrací plocha a otevřela se mi nějaká ikona s myší která nejde zavřít. Nevím jestli jste tohle plánovali ale zarazilo mě to.

Offline Lewis McSorley

  • Příspěvků: 16
Re:Nastavení
« Odpověď #1 kdy: Září 09, 2016, 09:31:43 odpoledne »
Mně hra běží normálně jako předešlé dny, takže změna je (nejspíše) jenom u tebe  :)

Offline Hazel Wright

  • Dospělák
  • Příspěvků: 273
  • Don't ask please.
Re:Nastavení
« Odpověď #2 kdy: Září 09, 2016, 10:03:13 odpoledne »
A nehraješ to náhodou na novém počítači? Nepřeinstalovávala si hru? Pokaždé, když se přihlásíš z jiného počítače, tak si musíš celé nastavení grafiky hry, udělat znovu.. :)

Offline Summer

  • Příspěvků: 232
Re:Nastavení
« Odpověď #3 kdy: Září 10, 2016, 04:48:25 odpoledne »
Občas se stává u pádů hry, že se obnoví i nastavení. Neni to nic neobvyklého, jen si musíte znovu nastavit barvu písma a emotu.

Marween Leatson

  • Host
Re:Nastavení
« Odpověď #4 kdy: Září 10, 2016, 06:17:41 odpoledne »
Nevadí mi že si musím udělat znovu barvu písmen a emotů. Jen mi vadí to tlačítko kde je myš a nejde dát pryč. A mám menší hrací plochu. A když chci něco napsat tak tam mám jiné písmo. Potom co dám enter je to zase normální. To mě docela začíná vytáčet.

Offline Fred

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1484
Re:Nastavení
« Odpověď #5 kdy: Září 10, 2016, 07:01:23 odpoledne »
Napíš na skype podporu, tam to s tebou určite radi vyriešia. Kontakty sú na webe aj tu v hlavičke fóra.
&

Marween Leatson

  • Host
Re:Nastavení
« Odpověď #6 kdy: Září 10, 2016, 07:20:18 odpoledne »
Děkuji

Offline Taweri Drowen

  • Příspěvků: 24
  • Nani!?
Re:Nastavení
« Odpověď #7 kdy: Září 11, 2016, 12:16:25 odpoledne »
Kontakty sú na webe
Chcem dodať len tak trochu aj k téme aj mimo, že na stránke v sekcii kontakty sú (aj) osoby, ktoré už nejaký ten piatok nepôsobia v tíme a tí, čo tam pôsobia ešte sú uvedený na neaktuálnej pozícii. Chcem len navrhnúť členovi RT, ktorý sa stará o stránku, keď si nájde čas, tak nech aktualizuje kontakty na členov tímu.
Predsa nie je príjemné, keď sa niektorý hráč rozhodne kontaktovať niekoho práve z toho výberu, napíše práve niekomu, kto tu už nie je a nedočká sa pomoci. :)

Offline Fred

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1484
Re:Nastavení
« Odpověď #8 kdy: Září 11, 2016, 04:09:07 odpoledne »
Napíš na skype podporu, tam to s tebou určite radi vyriešia. Kontakty sú na webe aj tu v hlavičke fóra.

Myslím tieto kontakty:
Online ICQ podpora: 369 850 603
 Online Skype podpora: ZvB.cz

Ale ano, zoznam členov na webe by sa aktualizovať mohol.
&