Autor Téma: Vzkazy pro zastánce hráčů  (Přečteno 17440 krát)

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Vzkazy pro zastánce hráčů
« kdy: Prosinec 01, 2010, 04:29:39 odpoledne »
Vzhledem k tomu, že jste si nás zvolili jako zastánce hráčů, zřizujeme tento topic. Chceme abyste sem psali svoje přání a stížnosti ohledně Žvb. Co si myslíte, že je třeba odbourat, zavést, zlepšit. Prosíme, aby Vaše příspěvky byly uvážené. Nepište sem blbosti, které nejsou realizovatelné a nemají hlavu ani patu.

Pokud nechcete psát veřejně, zastihne nás na ICQ: 602 602 062

Rády Vás vyslechneme Gina a  Jou

Edit: pište raději na icq vypadá to že budu mít ban  :D :D :D Jo a podepisujte se anonymy neberem!!!!

OPRAVDU VÁS ŽÁDÁM POKUD PROSÍTE O AUTORIZACI NA ICQ PODEPISUJTE SE JINAK TO VZHLEDEM K RUSKÝM SPAMUM IGNORUJEME!!!!
« Poslední změna: Prosinec 05, 2010, 09:12:38 odpoledne od Gina Blackberry »

Offline Matthew Griffits

  • Příspěvků: 50
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 28, 2010, 02:42:47 odpoledne »
Ja bych jen zavedl aby na hradě bylo otevřeno více dvěří neříkám kabinety a tak podobně ale když se sem tam budu moci dostat do nějaké místnosti určitě to bude zajímavější přec k čemu mi je obří hrad když mohu maximálně tak na kolejku a do několika učeben...

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 28, 2010, 02:55:14 odpoledne »
spis bych upravil dvere uceben a jinych mistnosti, ktere jako kabinety asi nebudou kdo vi jak chraneny, aby se daly odemcit odemykacim kouzlem. ostatne to by mohly jit i kabinety mene paranoidnich profesoru, kteri si dvere nebudou chranit kdo vi jakyma kouzlama. :D

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 28, 2010, 03:37:08 odpoledne »
Tohle je ve hře řešeno registrovanými emoty. Bylo by to až moc snadné, kdyby bylo všechno hnedle přístupné. Když si to dokážete zahrát tak, aby to mělo logiku a bylo to rp můžete se dostat kam chcece. Tak se snažte.

Pro Sama, některé dveře kouzlem otevřít jdou. Kdyby všichni hráli tak jak mají a nelozili všude jen tak bez příčiny a měli k tomu pořádný důvod bylo by to snažší.
« Poslední změna: Prosinec 28, 2010, 03:42:27 odpoledne od Gina Blackberry »

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 28, 2010, 04:37:10 odpoledne »
Reg emoty jsou na nic kdyz ve hre celkem casto neni nikdo kdo by na ne reagoval. Pokud jde o lozeni bez priciny vsude mozne ... spravne nastavenyma podminkama pro uspesny seslani toho kouzla by se to urcite dalo omezit na starsi hrace u kterych uz se da ocekavat nejaka uroven hry. a pokud kvuli jedne lame z deseti hracu neumoznime tem deviti slusnym kvalitni a pohodlny RP bez vecnyho spolihani se na reg emoty, ktery maji odezvu v jednom z deseti pripadu (priblizne. ale neni to moc daleko od pravdy ne-li presny) tak se da ocekavat ze ty lamy to budou zkouset obejit zatim co ti dobri hraci se prestanou snazit zlepsovat RP bo stejne narazi na nutnost pomoci RT nebo kompotu kteri tam nebyvaji moc casto a kdyz tak nemaji cas.


shrnuti: kvuli "nespolehlivosti reg emotu" trvam na vzneseni navrhu realizacnimu tymu na upravu dveri na hrade aby na ne bylo pouzitelny odemykaci kouzlo. klidne to muze byt nejak omezeny.

a bylo by od veci i nejak vyresit moznost preskocit barove branky. a pokud jde o reg emoty, bylo by dobry aby byli hraci nejak informovani o pritomnosti osoby schopne na reg emot zareagovat. at uz systemovou zpravou nebo nejakou grafickou signalizaci.

edit: tak jsem to trochu promazl protoze mi dosla zprava o tom, ze je vic dveri na ktery to kouzlo plati. i tak si ale myslim ze stoji za diskuzi ktery dvere maji smysl byt absolutne zapeceteny a ktery ne. a nejlip premyslet ne nad tim ktery dvere upravit aby sly odemcit ale nad tim ktery dvere zajistit tak aby nesly odemcit. tedy dvere chranene krom zamku jeste kouzlem. jako kabinety paranoidnich profesoru. a nejlip i vymyslet jak takove kouzlo pujde RP zlomit

« Poslední změna: Prosinec 28, 2010, 04:44:33 odpoledne od Samuel Humming »

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 28, 2010, 04:54:21 odpoledne »
no ja si teda vubec nemyslim ze by registrovany emoty byly na prd, pouzivam je a nemam s nima problem ...

Offline Joanne Roose

  • Příspěvků: 121
  • All was well.
    • Joanne-Roose.pise.cz
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 28, 2010, 04:57:31 odpoledne »
Nevim jak tobě ale mě na reg. emoty nereagovali asi pouze jednou a myslím si, že je na ně odezva mnohem větší než v jednom z deseti případů..
Nicméně návrh probereme a popřídapě předneseme.

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 28, 2010, 04:58:47 odpoledne »
dveře jsou pravá kučířovina, kouknu na to a uvidíme co se s tím dá udělat (dost by pomohly nápady na realizaci) (třebas kovoý dveře velmi težce otevíratelné a podobně)
luf

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 28, 2010, 05:04:34 odpoledne »
Vodáčku já si myslim že Samuelovi nejde o kouzlo na otevírání dveří, ale o kouzlo na odemykání dveří a v tom je trochu rozdíl. Takže kovové nebo dřevěné dveře to neovlivňují.

editoval vodacek: jen si nemysli...
« Poslední změna: Prosinec 28, 2010, 05:16:38 odpoledne od Vodacek »

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 28, 2010, 05:21:25 odpoledne »
no asi mate holky stesti na vyber spravne chvile. ja chtel treba najit na pozemcich plast ktery mi odletel kdo vi kam pri pokusu o uhaseni ohnostroje a kdyz jsem chtel preletet na kosteti hradby u skleniku, protoze pruchodem (smerem k letosnimu kluzisti) se nedalo projit i kdyz tam nebyla zadna zavora, plot ani viditelna kouzelna bariera, tak ani pri jednom pokusu z ... cca dvou nebo tri nekdy behem herniho dne jsem se ani nenadzvedl ani jsem nevidel zpravu ze jsem se vznesl a nad hradnou narazil do neviditelne bariery ani jina aktivita. stejne tak kdyz jsem si chtel za ubytovnou v londyne vzit drivi na cestu letaxem tak taky zadna reakce pri zadnym z opet dvou nebo tri pokusu a to jsme tam stal ... celkem dlouho :D takze dobre. objektivne muzeme rict ze ucinnost reg emotu je cca 1 z 3-5 pokusu.

no nahodou i v tomhle pripade by pouzivani drevenych a kovovych dveri nebo drevenych obyc. a drevenych fest kovanych dveri mohlo pouzit. dalo by se prohlasit ze ty obycenejsi dvere maji jednodussi zamek nebo ze nejsou chraneny zadnym kouzlem treba na odolnost vuci odemykacimu kouzlu zatim co ty odolnejsi (kovany nebo zelezny) jsou tam pouzity prave kvuli vyssi odolnosti vuci fyzickymu i kouzelnymu pokusu o proniknuti

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 28, 2010, 05:32:24 odpoledne »
Ok Samueli, jak napsala Jou tvůj návrh probereme a zvážíme a uvidíme. Víc k tomu neni třeba komentářů.


Dohodly jsme se s Jou, že bychom byly radši, kdybyste pro komunikaci s námi používali spíše formu ICQ.
Zde to tímhle způsobem bude za chvíli nepřehledné a k ničemu. Pokud někdo ICQ nevlastní stačí napsat pm a dohodneme se na jiné formě komunikace.



Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #11 kdy: Leden 15, 2011, 11:56:08 dopoledne »
Vzhledem k tomu, že se letošní rok nebude konat povídání s hráči o předchozím roce, všechny vaše připomínky, stížnosti, nápady a jiné směřujte na naše icq 602 602 062

Pokud si o věcech co vás trápí chcete popovídat hromadně jste srdečně zváni na chat a to dnes  15.1 2011 od 16:00 budeme se na vás těšit Gi a Jou

ps: na chat vstupujte prosím pod vašimi herními nicky, ať víme s kým máme tu čest :)


http://blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=237135&out=true


« Poslední změna: Leden 15, 2011, 12:00:10 odpoledne od Gina Blackberry »

Offline Logan ϟ

  • Příspěvků: 2067
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #12 kdy: Duben 07, 2011, 04:08:53 odpoledne »
Jenom bych chtěl podotknout, že Zastánci hráčů pořád existují a vaše potřeby, připomínky, požadavky a stížnosti můžete směřovat na jejich icq :-)
L

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #13 kdy: Duben 20, 2011, 03:43:07 odpoledne »
Tohle neni sranda!!!
Inzerát:
Hledáme každého nespokojeného človíčka!! Něco se ti nelíbí, vidíš někde bezpráví ze strany mocnějších, někdo ti křivdí, něco tě trápí, někde něco nefunguje tak jak by mělo a nikdo s tim nic neděla, máš připomínky ke hře a jejímu chodu? Neboj se svěřit - nekoušeme!!! Dále hledáme, všechny chytráky a koumáky, co mají nápady jak hru vylepšit, obohatit a zpříjemnit ji sobě i ostatním. Jsi jeden z nich? Výborně, tak koukejte psát na uvedené číslo nahoře! Zastánci jsou tu pro Vás, bez Vás se těžko můžeme pokusit něco změnit, něco navrhnout, tak ukažte, že umíme táhnout za jeden provaz…. Zapojte hlavinky a mějte očka na stopkách… a hlavně PIŠTE!!!!

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #14 kdy: Červen 15, 2011, 05:19:51 odpoledne »
Protože jste si mě a Henryho Blacwooda zvolili za nové zastánce, přebíráme správu tohoto vlákna po Gine a Jou. Nicméně účel tohoto vlákna se nemění.

Proto pište všechny své nápady na zlepšení hry, návrhy na nové předměty a vše ostatní, o co se můžeme jako Vaši zastánci postarat. O realizovatelnosti a nutnosti Vašeho návrhu budeme diskutovat na chatu (ve zde předem uvedenou dobu) a na NOVÉM ICQ ZASTÁNCE HRÁČŮ, které je 616435746. Složitější návrhy sepsané do dokumentů (nejlépe PDF) můžete zasílat na e-mail zvb-zastance@seznam.cz.

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #15 kdy: Červen 16, 2011, 01:00:04 odpoledne »
nyní můžete psát i na e-mail zastance@zvb.cz. oba e-maily jsou aktivní.

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #16 kdy: Srpen 23, 2011, 09:22:57 odpoledne »
připomínám, že zastánce a jeho zástupce jsou tu pořád a čekáme na Vaše nápady i problémy. zatím sice nebyla žádná porada s RT a nejbližší asi bude v září, ale některé věci se dají řešit průběžně :)

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #17 kdy: Prosinec 26, 2011, 10:02:58 odpoledne »
Jménem svým a Niky Vám děkujeme za projevenou důvěru v dnes ukončených volbách a těšíme se na Vaše podněty a návrhy. Všechny rozumné nápady pak velice rádi předneseme na poradách s RT a uděláme co bude v našich silách pro jejich prosazení.

Kontakty na zastánce zůstávají stále stejné. Neváhejte a pište. Pro případné hromadné diskuze jsem vytvořil chat. Klíč nutný pro vstup je "zvb" (bez uvozovek).

icq: 616 435 746
email 1: zastance@zvb.cz
email 2: zvb-zastance@seznam.cz
chat: http://www.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=269268
klíč k chatu: zvb


Na chatu se prosím přihlašujte pod svým herním jménem. Na chatu budeme pouze po předchozí domluvě. Proto pište nejdřív na icq a email.
« Poslední změna: Prosinec 26, 2011, 10:05:32 odpoledne od Samuel Humming »

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #18 kdy: Únor 18, 2012, 06:43:43 odpoledne »
Rád bych Vám připomněl, že čekám na všechny návrhy a nápady na zlepšení, nové předměty a podobně. :) Se vším co Vás napadne se ozvěte na výše uvedené ICQ nebo email.

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #19 kdy: Září 29, 2012, 06:13:31 odpoledne »
Tak timto se s Vami loucim z postu zastance hracu. Dekuji vsem za projevenou duveru, za vsechny navrhy, napady, pripominky atp. ktere jste mi psali a v nasledujicim volebnim obdobi uz se o Vas urcite stejne dobre nebo lip postara Katie Nolin, ktere budu sekundovat jako zastupce. :)

Offline Katie Nolin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 481
  • ...but she remembers.
    • Denník Katie Nolin
Re: Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #20 kdy: Září 29, 2012, 06:19:08 odpoledne »
S radosťou Vám môžem oznámiť, že zastáncom sa stala moja maličkosť. Som rada, že Vám budem môcť pomáhať takto. Budem sa snažiť dávať Vaše návrhy vyšším silám, ktoré majú schopnosť ich zrealizovať aj keď nie vždy bude ich realizácia možná. Nebojte sa mi napísať hocikedy na kontakty ktoré budú uvedené nižšie. Pokiaľ sa mi slušne ozvete, tak nebudem taká ako v hre, ale taká aká som v skutočnosti. Chcem Vám ešte raz poďakovať za to, že som sa stala zastáncom ja (aj keď veľmi tesne).

Skype: i-am-you-know-who
ICQ: 588902787
alebo 616435746
FB: Zuzana Kačalová
E-mail: z.kacalova@gmail.com
alebo zvb-zastance@seznam.cz
alebo zastance@zvb.cz


alebo súkromné správy tu na fóre.

A prepačte za spam ^^" Som trošku pojašená a toto tu bolo pekne zapadnuté prachom.

Offline Richard Westwood

  • Dospělák
  • Příspěvků: 42
Re:Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #21 kdy: Prosinec 06, 2015, 06:12:53 odpoledne »
Omlouvám se. S křížkem po funuse sem dávám možnosti, jak mě, coby zastánce hráčů, můžete kontaktovat, když budete chtít.   :)
Jedná se o Vaše nápady, náměty, připomínky, přání... no, zkrátka všechno, co máte na srdci a co byste chtěli, aby se nějakým způsobem posunulo a řešilo dále.
Můžete mi samozřejmě napsat, pokud se budete chtít jen prostě na něco zeptat, s něčím poradit nebo cokoliv podobného. Předpokládám, že nejčastěji půjde nejspíše o začátečníky, ale ozvat se může kdokoliv. Hlavně se nebojte (i kdyby podle Vás šlo o sebemenší pitomost). Když nebudu vědět (což se může stát a ne občas) zkusím se zeptat dál já.   

Můžete mi napsat zde na fóru pomocí soukromé zprávy (SZ) - nejspíš zareaguji nejrychleji nebo:
E-mail:richardwestwood@seznam.cz
Skype: westwood-richard

U e-mailu a Skypu se vždy, prosím, podepište svým hráčským jménem. Děkuji

Kdo bude raději chtít, může se obrátit taky na mého zástupce - James Courtman.

Edit: úprava skype kontaktu
« Poslední změna: Únor 21, 2016, 09:38:18 dopoledne od Richard Westwood »

Offline Richard Westwood

  • Dospělák
  • Příspěvků: 42
Re:Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #22 kdy: Leden 07, 2016, 07:59:29 odpoledne »
Promiňte za spam, jen si dovolím připomenout tohle téma kvůli nově příchozím. Děkuji.

Offline Hazel Wright

  • Dospělák
  • Příspěvků: 273
  • Don't ask please.
Re:Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #23 kdy: Září 17, 2016, 08:46:23 odpoledne »
Po domluvě dávám info, že si mě pár lidí zvolilo, jako zástupce hráčů. Takže:

- Můžete mi psát ve dne v noci SZ, přečtu si je co nejdříve.
- Po dotázání, klidně poskytnu Skype, měli byste dlouhodoběji problémy.
- Vytvoří se formulář/společný e-mail, kde budeme moci řešit problémy, které bude mít více lidí
- Pokud by kdokoliv měl jakýkoliv dotaz (hlavně prváci) zkuste napsat mě, nebo Marry Spring - SZ, než vytvoříte novou složku na fóru. Na spoustu věcí vám dokážeme odpovědět i my, a odlehčí to zátěž, už takhle vytíženému realizačnímu týmu.
- Bod, který jsem nevěděla. Krom tribunálů lze svolávat i mimoherní porady (samozřejmě ne pro jednoho hráče...), takže pro příště, až vzniknou dohady o tom, že RT nemá hráče rádo --> může být porada/vedená diskuze.

To je asi tak všechno, co jsem zatím vymyslela, zástupce hráčů je očividně dost "oblíbená a populární pozice", ale je tu proto, aby vám pomohla v tom, řešit věci, které nevyřešíte jen tak, jako hráči. Jde o mimoherní pozici, to znamená, že když si zamknete klíček v kufru, Hazel vám nepomůže (nebo možná jo.. :D), protože vás nezná. Nemůžete přijít, jé ty jsi zástupkyně, musíš mi pomoci... (Jen pro doplnění).

Dotazy budu nashromažďovat, mám je možnost položit každých 14 dní.

Žijte si blaze.

Haz.

Offline Marry Spring

  • Dospělák
  • Příspěvků: 247
  • I'm tired! Can't we just be Death Eaters?
    • Deník a vše kolem Marry
Re:Vzkazy pro zastánce hráčů
« Odpověď #24 kdy: Prosinec 13, 2016, 04:10:12 odpoledne »
Áhoj,
Hazel poslední dobou nemá čas a tuším, že dlouho ještě mít nebude. Tedy informuji, že pokud budete chtít něco řešit s RT anonymně přes zastánce, zkuste prosím kontaktovat mě, u Hazel by jste se nemuseli dočkat :)

Thx