Autor Téma: Supremacy 1914  (Přečteno 42675 krát)

Darius Fixiol

  • Host
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #120 kdy: Červenec 28, 2014, 11:04:51 odpoledne »
Mno hele četl jsi noviny ? tam už byla oznámena aliance dávno před startem takže se nemůžeš divit že němec a spol šli do tebe :D jinak měl si fakt hoodně šancí toho nechat a jít třeba do té afriky :D ale tak to už je teď jedno nevím jak finsko nebo rusko jedou dál ale podle pohybu budou dělat něco možná jiného ::)

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #121 kdy: Červenec 28, 2014, 11:18:18 odpoledne »
Aliance napadla mne, nikoliv já jí, co jsem asi mohl dělat. Nechat si Turka v zádech a poslat armádu do Afriky? :-)

Offline Merovol Grosse

  • Dospělák
  • Příspěvků: 211
  • Live like you would be in the paradise...
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #122 kdy: Červenec 28, 2014, 11:33:22 odpoledne »
Když Turek chtěl udělat dohodu? Ehm, ostatní mu šli na pomoc  :-*

Aidan Brooks

  • Host
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #123 kdy: Červenec 29, 2014, 02:15:36 dopoledne »
To se pak nesmíš divit, že prohráváš, když si s nikým nevytvoříš alianci a jedeš sám za sebe.. :D
A nauč se pokorně přijímat prohry :)

Co dát novou hru?

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #124 kdy: Červenec 29, 2014, 06:55:32 dopoledne »
Z aliance jsem očividně zůstal sám...

Do nové hry nejdu, nemám na to čas a nervy na to, že o něco přicházím když ve hře nemůžu a nechci být. Nehledě na to, že hraj e často dost nepředvídatelná a neprůhledná, jako že proti sobě stojí 5 lodí na 5 ale z jedné skupiny zbydou 3 lodě a z druhé nic. To pak není o síle ani umu ale o podivné počítačové náhodě. To můžem hrát člověče nezlob se. :-)

btw, to že se do hry přidala ruleta, která "náhodně" zvýhodňuje hráče taky radši nezminovat...

btw2, nechce někdo zahrát třeba Civilization 5?
« Poslední změna: Červenec 29, 2014, 07:12:06 dopoledne od Změněný Eskymak »

Offline Björn

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1697
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #125 kdy: Červenec 29, 2014, 11:20:56 dopoledne »
Přiznávám porážku, ale vážně si čekal, že po tom, co mi odmítneš obchod a dáš si africký ultimátum s tebou bude bigotní španělsko spolupracovat? ;D

Darius Fixiol

  • Host
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #126 kdy: Červenec 29, 2014, 03:51:47 odpoledne »
Eskymo CIV 5 bych hrál rád bohužel hru má kámoš a ten není už blízko někde mě tak mám smůlu| Jinak jako nemůžeš čekat že když dáváš takovou dohodu že ti to kdo příjme.... Jinak bjorne tebe se tam snažím bránit a jak vidím tak už nehraješ :O

A jinak s loděma máš taky pravdu ale je to o tom jaký jim dáš spíš rozkaz takhle jsem rozsekal 6 lodí proti mojím 4 a to jen díky tomu že měli rozkaz jet hodinu dopředu :D
« Poslední změna: Červenec 29, 2014, 03:53:56 odpoledne od Darius Fixiol »

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #127 kdy: Červenec 29, 2014, 04:15:44 odpoledne »
Ale tak rozkazy je jasný ale je prostě debilní to, že loď stojí na místě, sama střílí na prázdný město aniž by to šlo zastavit a když na ně někdo začne střílet tak dál střílí na prázdný město. Když jede, to samý.

Navíc ta lod může dát poškození třeba jedno za hodinu, takže když lod bombardovala město a ty okamžitě začneš střílet na nepřítele, stejně ho poškodíš až třeba za hodinu a to už lod nemusí bejt vůbec.

Když si za goldmarky koupíš premium, tak pak to jde na stavit že lodě reagujou na útok, stejně jako fronta staveb a produkce. Bohužel, opět hra kde je o to donutit hráče platit za to, aby to bylo vůbec hratelný.

A ten nesmyslnej kolotoč... za GM si třeba můžeš ty lodě okamžitě opravit takže i když máš lodí mín, s opravou vyhraješ.

No prostě pro mě je tohle poslední hra.

Třeba u Civilization je fajn, že je tam je to chování předvídatelný. Ono v podstatě každej normální strategii to tak je... tohle je jen stroj na prachy jakou spousta další prohlížečovek.


Darius Fixiol

  • Host
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #128 kdy: Červenec 29, 2014, 07:04:35 odpoledne »
Stejnak si tu civku asi moc nezahrajem když neseženem hráče kteří u té hry budou pár hodin a to nepočítám ještě dohadování jak komu to vychází :D
« Poslední změna: Červenec 29, 2014, 07:13:14 odpoledne od Darius Fixiol »

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #129 kdy: Červenec 29, 2014, 07:14:06 odpoledne »
ta Civka bude chtít někde spustit dedikovanej server jako první věc, to je ale technická a zatím neřešit.

Jinak co vím tak ta hra pak probíhá klidně stylem, že upozornění na další tah je pomocí mailu (nemusíte u toho sedět realtime). Realtime hra by byla časově náročná a to asi nechcem třeba hrát celý víkend v kuse :-)

Budu se na to muset podívat podrobněji

Darius Fixiol

  • Host
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #130 kdy: Červenec 29, 2014, 07:16:49 odpoledne »
Tak když tak napiš další info co o tom zjistíš podle mě se přídá víc lidí ale tak na to by se dal založit jinej topic později

Offline Jordy Carter

  • Příspěvků: 102
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #131 kdy: Červenec 29, 2014, 11:20:39 odpoledne »
Civku bych zahrál kdyžtak rád :)

Offline Gordon Alert

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 934
  • Alerta na vás!
    • Denník Gordona Alerta
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #132 kdy: Červenec 29, 2014, 11:55:56 odpoledne »
Aj ja, len čo to stiahnem.

Offline Gordon Alert

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 934
  • Alerta na vás!
    • Denník Gordona Alerta
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #133 kdy: Červenec 31, 2014, 11:59:08 odpoledne »
Ak sa predsa bude niekedy hrať to Civilization V, tak ma ohláste :D je to pecka

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #134 kdy: Srpen 10, 2014, 07:10:31 odpoledne »
Rusové mají novou taktitu a dokazují, že v rusku je fakt možné vše...


Co se týče Civilization V, kdo je schopný provozovat server co pojede 24/7 po celou dobu hry?

Já to bez preblému rozjel na virtuálce a přitom jsem se z svého PC připojil a hrál, takže by to mělo být funkční. Bohužel, nemám internetové připojení, na kterém je možné cokoliv hostovat. (snad půjde alespon hrát)

Offline Gordon Alert

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 934
  • Alerta na vás!
    • Denník Gordona Alerta
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #135 kdy: Srpen 10, 2014, 10:47:34 odpoledne »
Ide hrať C:V aj keď to mám stiahnuté? Hra pre jedného hráča šlape v pohode, ale cez net neviem. Teraz prachy nemám, aby som to kúpil  ;D čakám kým dajú na steame nejakú dobrú zľavu

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #136 kdy: Srpen 10, 2014, 11:13:21 odpoledne »
Nevím, já mám hru koupenou. Server běží bez steamu, potřebuješ mít jen hru + server. Je třeba si ale uvědomit, že budeme muset mít všichni nejaktuálnější verzi hry, což dobře zajistít právě steam.

Vzhledem k tomu, že je možné sdílet hry v rámci "rodiny" a to asi až na 5 účtů, nemusel by být problém si hry takto nasdílet. Takovou hru ale může hrát vždy jen jeden člen současně, což nám ale u pittboss serveru vadit nemusí, protože se můžeš po odehrátí tahu odpojit a zapojit zase až budeš na tahu.

A nebo se můžem domluvit na nějakou víkendovou hru :-)

Offline Merovol Grosse

  • Dospělák
  • Příspěvků: 211
  • Live like you would be in the paradise...
Re:Supremacy 1914
« Odpověď #137 kdy: Březen 28, 2015, 05:45:30 odpoledne »
Zdravím, hledáme momentálně posledního účastníka ke spuštění Supremacy 1914, takže kdo má zájem, ať se zapojí  :) - ZVB hra (název)