Autor Téma: Aktivita Ucitelu(RT)  (Přečteno 5275 krát)

Offline Kendrick Raine

  • Příspěvků: 31
Aktivita Ucitelu(RT)
« kdy: Listopad 28, 2015, 08:40:58 odpoledne »
Ahoj
Chapu, ze v RT se pohybuji ve vetsine pripadu dospeli lide, co nemaji cas hrat porad na ŽvB a byt aktivni kvuli praci,rodine atd.
Ale nechteli byste si udelat kazdy RT nejakej rozvrh, v jaky den a v kolik hodin budete ve hre aktivni a my jako hraci za vama muzeme dojit a neco resit?Myslim si, ze nejsem jedinej hrac,kterymu vadi, kdyz zvonim na profesora, cekam nekdy i treba 45 minut pred kabinetem a on neprijde.
Nemyslim si, ze to je dobry prinos pro shard, kdyz ucitele hraji jenom kdyz maji hodiny a pak vesele odlognou.
A to, ze nektery z vas ucitelu nereagujete ani na zpravy na foru a jste na foru online mi taky neprijde moc OK.
O aktivite na podpore ŽvB icq ani nemluvim, tam Vodacek taky casto neni a jeho rada, kdyz se uraci odpovedet tak je "Napis Senter".Odvadis skvelou praci na tom icq.
Nemusite byt ve hre porad, ale staci mi, kdyz budu vedet napr. ze prof. XXX bude v pondeli ,utery a nedeli od 20:00 do 21:00 aktivni pri reseni RP zalezitosti.

Jo a pocitam od  ritolezcu jejich -, na to jsem si uz zvykl  8)


Offline Harwey Hill

  • Dospělák
  • Příspěvků: 78
    • Harweyho poznámky
Re:Aktivita Ucitelu(RT)
« Odpověď #1 kdy: Listopad 28, 2015, 09:52:39 odpoledne »
Přidávám se k nápadu/prosbě. (klikat na +/- mi nepřijde efektivní)

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re:Aktivita Ucitelu(RT)
« Odpověď #2 kdy: Listopad 28, 2015, 09:58:15 odpoledne »
Zařadím to jako téma na poradu. Za mě si ale myslím, že u těch "hlavních" průšvihářů to není tak jednoduché. Sám mám čas dost nepravidelně a podobným rozvrhem bych spíše způsobil, že někdo bude čekat zbytečně. Zkusíme se zamyslet i na jiných řešeních.

Offline Kendrick Raine

  • Příspěvků: 31
Re:Aktivita Ucitelu(RT)
« Odpověď #3 kdy: Listopad 28, 2015, 10:03:44 odpoledne »
No , ale kdyz RT budou mit udelany kazdy svuj rozvrh kdy budou ve hre a nebudou stihat nejaky urcity den a hodinu, tak jednodusse napisou na forum , ze to nestihaj a ty lidi , kteri je potrebuji o tom budou vedet a pohoda :)

Offline Trixi

  • Externista - Stavitele
  • *
  • Příspěvků: 1771
Re:Aktivita Ucitelu(RT)
« Odpověď #4 kdy: Listopad 28, 2015, 10:13:40 odpoledne »
Mě to přijde jako řetěz u boudy, když ten člověk má čas, tak ve hře je. Když čas nemá tak k zastižení nebude a to i v případě, že bude nějaký rozvrh. Však učitelé ve hře hlásí, když jsou zrovna k dispozici.

Offline Harwey Hill

  • Dospělák
  • Příspěvků: 78
    • Harweyho poznámky
Re:Aktivita Ucitelu(RT)
« Odpověď #5 kdy: Listopad 28, 2015, 10:18:12 odpoledne »
Mě to přijde jako řetěz u boudy, když ten člověk má čas, tak ve hře je. Když čas nemá tak k zastižení nebude a to i v případě, že bude nějaký rozvrh. Však učitelé ve hře hlásí, když jsou zrovna k dispozici.

Jak kdo... Nemusí to být několik hodin týdně, ale co takhle na profil učitele nebo někam k rozvrhům napsat "konzultační hodiny". Může to být 1×/2× vyučovací hodina nebo dvouhodinovka týdně . Myslím že to přidá na hře a učitele to nezatíží tolik. Navíc kdyby to bylo třeba po hodině, kterou odučí, bylo by to ještě jednodušší, ne?

Offline Anna Waldorf

  • Dospělák
  • Příspěvků: 73
  • Relax the space between your ears.
Re:Aktivita Ucitelu(RT)
« Odpověď #6 kdy: Listopad 28, 2015, 10:19:06 odpoledne »
Hele tohle se fakt moc dobře řešit nedá, zvlášť, když někteří jsou v reálu na vysoký. Já sama jsem "teprve" v maturitním ročníku a taky mám čas hrozně nepravidelně. To by asi šlo zařídit jen tak, že by profesor napsal na fórum "Zítra budu mít čas tak a tak." Ale kdo si na to vzpomene...
Vždycky můžeš za tím profesorem jít o hodině. Nevím no, mně se ještě nikdy nestalo, že by prof nakonec nepřišel.
U nás v reálný škole taky hledáme profesory, i když tam nejsou a nic s tím nezmůžeme.

Offline Harwey Hill

  • Dospělák
  • Příspěvků: 78
    • Harweyho poznámky
Re:Aktivita Ucitelu(RT)
« Odpověď #7 kdy: Listopad 28, 2015, 10:21:23 odpoledne »
Hele tohle se fakt moc dobře řešit nedá, zvlášť, když někteří jsou v reálu na vysoký. Já sama jsem "teprve" v maturitním ročníku a taky mám čas hrozně nepravidelně. To by asi šlo zařídit jen tak, že by profesor napsal na fórum "Zítra budu mít čas tak a tak." Ale kdo si na to vzpomene...
Vždycky můžeš za tím profesorem jít o hodině. Nevím no, mně se ještě nikdy nestalo, že by prof nakonec nepřišel.
U nás v reálný škole taky hledáme profesory, i když tam nejsou a nic s tím nezmůžeme.

U nás v reálný VŠ jsou konzultační hodiny prakticky jediná doba, kdy můžeš řešit něco víc, než otázku na 5min po hodině, než je potřeba přesunout se učit jinam.

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Aktivita Ucitelu(RT)
« Odpověď #8 kdy: Listopad 28, 2015, 10:26:01 odpoledne »
O aktivite na podpore ŽvB icq ani nemluvim, tam Vodacek taky casto neni a jeho rada, kdyz se uraci odpovedet tak je "Napis Senter".Odvadis skvelou praci na tom icq.

na icq nechodím, protože mi na něj píše jen někdo jednou za měsíc (jsem na něm když jsem doma a to ted kupodivu není příliš časté), na skypu podpory jsem ale pokaždé když mám zaplý počítač.
Už nejsem ve vedení projektu a proto nemohu od stolu rozhodovat. Deleguji některé otázky na něj, případně pokud vím, že dotyčný může pomoci lépe, než to svedu já. Pokud se ti to nelíbí dobrá, podej podnět vedení projektu a to se dle toho zařídí.
luf

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re:Aktivita Ucitelu(RT)
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 06, 2015, 03:42:17 odpoledne »
Po poradě s RT a podpůrným týmem nám vyšel závěr, že nejspolehlivější způsob kontaktování učitele je stále fórum a dostupné IM kontakty, kde je možné si domluvit i konzultace ve hře.

Pokud bude některý z profesorů schopen provozovat pravidelné konzultační hodiny, bude o nich informovat sám.

Offline Tina Leons

  • Příspěvků: 6
Re:Aktivita Ucitelu(RT)
« Odpověď #10 kdy: Duben 29, 2016, 07:23:32 odpoledne »
Naprosto souhlasím. takhle jsem čekala na profesora hodinu. A nakonec jsem se dozvěděla že, tu dnes není.