Život v Bradavicích

Hráči - Provoz => Herní události => Téma založeno: Charlie Červenec 05, 2021, 12:54:01 odpoledne

Název: Stáže od hráčů pro hráče
Přispěvatel: Charlie Červenec 05, 2021, 12:54:01 odpoledne
Drazí studenti,

Bradavice letos otevírají dva termíny letních studentských stáží pro všechny studenty, jež mají za sebou čtvrtý nebo vyšší ročník. Cílem těchto stáží je RP zvýšit konkurenceschopnost studentů na pracovním trhu tím, že jim bude už při studiu zprostředkována praxe; mimoRP cílem je spojit vás s dospěláky, najít vašim postavám nové známé kontakty a vám zajistit trochu letní zábavy.

Pro účast na stáži není nutné mít dodělané zkoušky. Pokud však později propadnete a budete opakovat čtvrtý ročník, může po vás škola a instituce, ve které stážujete, vymáhat zpět odměnu, kterou jste získali, protože instituce byla v dobré víře, že čtvrtý ročník, který je podmínkou, máte za sebou.

Princip stáží je ten, že se každý absolvent, který má práci, do níž herně chodí, může přihlásit do programu Bradavic a nabídnout studentům asistentské místo ke své pozici. V praxi to znamená, že se stanete asistenty dospěláků, kteří se přihlásí do programu stáží a my je schválíme, a to ať už pracují na jakékoliv pozici. Vaše postava jim bude pomáhat jejich práci plnit a učit se tak od zkušenějšího.

Absolventi Bradavic budou s vámi studenty, kteří se přihlásíte k praxi, pořádat za dozoru Bradavic pohovory a vyberou si jednoho nebo maximálně dva (pokud to charakter jejich práce umožňuje) stážisty. Výjimky jsou možné, musí být schválené RT. Za stáž budete získávat odměnu v podobě stipendia, a to 5 galeonů denně. Časová náročnost praxe záleží na rozhodnutí dospěláka po vzájemné domluvě, maximálně však můžete na praxi docházet 4 dny v týdnu (vedle toho tedy stíháte i běžné brigády nebo letní radovánky).

V případě zájmu stážistů i nových garantů vyplňte krátký formulář -> https://forms.gle/Y7gnLZe3S45S6oiX9 (https://forms.gle/Y7gnLZe3S45S6oiX9)
Na stáže máme vlastní discord server -> https://discord.gg/Nfq5WqFbR2 (https://discord.gg/Nfq5WqFbR2). Slouží k různým dotazům, domluvám a informacím. 

Letos nás čekají z důvodu dlouhých prázdnin dva termíny stáží, což v praxi znamená, že letos můžete stihnout dvě různé stáže a přijdete takto k více zkušenostem.

Tento týden již můžete posílat sovy garantům se žádostmi na pozice.
Pohovory pro první termín stáží začínají 12.7. po vaší domluvě s garanty.


Pracovní období prvních stáží bude 19.7. – 22.8. a druhý termín 23.8. – 26.9.


Aktuální nabídka stáží (může se měnit):

Lektvarolog/žka – Nemocnice svatého Munga (garant Alastair Scarborough)
Personalista/ka – Nemocnice svatého Munga (garant Sophie Cross)
Herbolog/žka - Oliver Thornslike (garantka Rosie Thornslike)
Právní asistent/ka – Ministerstvo kouzel (garant Finnley Lamont)
Sekretář/ka – Black&White (garantka Lea Cooper)
Pracovník/ce Oddělení nepatřičného užívání kouzel – Ministerstvo kouzel (garantka Lillyan Hind)
Pracovník/ce Kouzelnické hlídky - Ministerstvo kouzel (garantka Anet Tow)V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat tady nebo na Discordu.
Název: Re:Stáže od hráčů pro hráče
Přispěvatel: Charlie Srpen 15, 2021, 10:03:32 odpoledne
Od 23. 8. se rotují stáže: První termín končí dne 22.8. a následující den začíná termín druhý.
Je možné se dodatečně přihlásit na druhý termín, pokud jste tak neučinili dřív -> https://forms.gle/Y7gnLZe3S45S6oiX9 (https://forms.gle/Y7gnLZe3S45S6oiX9)
Míst je málo a v případě Lektvarologa už žádné není!