Autor Téma: Zákony schválnosti ŽvB  (Přečteno 2822 krát)

Patrick Flitch

  • Host
Zákony schválnosti ŽvB
« kdy: Březen 12, 2016, 07:15:12 odpoledne »
Rozhodl jsem se založit toto téma, protože jsem tu nic podobného nenašel. Takže ... do tohoto tématu prosím přispívejte nějakými ŽvB zákony schválnosti.

Počítač se rozbije vždy před zkouškami

Vždy, když daného profesora nepotřebujete tak vždy je v kabinetu nebo ho neustále potkáváte na chodbě, když něco potřebujete, není k nalezení

Na příčné (nebo jinde) si rozhodnete něco koupit, a je to poslední kus. Ale zjistíte že nemáte peníze. Znechuceně odhcházíte a pozorujete jak si danou věc kupuje někdo jiný. Když přijdete na pokoj/domů, tak zjistíte, že jste peníze celou dobu u sebe měli

U vchodu do spolky nastane vždy nové heslo (v případě Havraspáru těžká hádanka) když potřebujete něco důležitého

Hůlku vždy najdete, často ji nosíte i v ruce. Když ovšem přijdete na hodinu kde se kouzlí, vzpomenete si že jste ji nechali na pokoji

A jaké jsou vaše zákony schválnosti ŽvB? Napište to!

Omlouvám se jestli jsem založil blbost, nebo tu už něco takového je, ale já to nenašel. Protože prostě já musím vždy udělat něco nového :D

Offline Katie Vayne

  • Příspěvků: 101
  • Make peace with your broken pieces.
    • Deník Katie Vayne
Re:Zákony schválnosti ŽvB
« Odpověď #1 kdy: Březen 12, 2016, 08:21:22 odpoledne »
Celý rok nepoužívám kolejní sovu a zrovna když potřebuju poslat neléhavý dopis, je pryč :D
V

Offline Emily Harrison

  • Dospělák
  • Příspěvků: 131
  • "I make my own luck" - Shay Patric Cormac
Re:Zákony schválnosti ŽvB
« Odpověď #2 kdy: Březen 12, 2016, 09:03:19 odpoledne »
Když hra spadne v 21:59

Offline Samuel Urai

  • Dospělák
  • Příspěvků: 42
Re:Zákony schválnosti ŽvB
« Odpověď #3 kdy: Březen 13, 2016, 09:58:47 dopoledne »
-když si člověk vystojí poprvé u Ollivandera dlooouuuuuhou nudnou řadu a sotva je poslední človíček před váma, přijde segra a chce něco šíleně akutně řešit (pak je uražená že kvůli počítačové blbosti na ni nemám čas)

-když se mají dělat zkoušky z lektvarů, celou dobu v klidu a pak člověk zjistí u hry, že se mu děsivě seká net (takže nesthne správně změřit teplotu kotlíku), příp dochází baterky v noťasu z toho čekání, protože nebyl celou dobu na kabelu v síti! (než najdete dráty a než to připojíte lektvar se vám po---kazí)

-když se u zkoušek OVCE dělá poznávačka lektvarů a JÁ NEMŮŽU NAJÍT KDE to mám hergot všechno napsané!!!

-když se jde člověk jde do hry přihlásit jen na chvilku - jen ze zajímavosti nebo proto, že nemá moc času, a strhne se nějaká neočekávaná akce, k něčemu se připletete, a málem vám z toho ujede autobus na trénink (nebo rovnou ten trénink zavrhnete a sedíte doma u kompu)

-když stojíte dlouhou frontu nebo čekáte někde třeba na zkoušku a stova máte jít po takové době na řadu  už se vám CHCE DĚSNĚ na záchod!

-když je všude nuda, jen tak jdete někde na hradě po chodbě, stačí malé vyrušení (někdo na skypu, SMS, zvonek u dveří) a než se za 5-10minut ke hře vrátíte (zcela vyjímečně zjistíte až večer při vypínání PC že jste STÁLE online a na tom samém místě) člověk zjišťuje, že jím pročli 4 duchové, mluvili na postavu 2 další hráči a nejlépe ještě mě rozhlasem volal profesor do kabinetu.
S

Offline Gianbattiste Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 226
  • Who pulls the strings?
Re:Zákony schválnosti ŽvB
« Odpověď #4 kdy: Březen 13, 2016, 11:14:19 dopoledne »
Stačí být kuřák. To si tak jednou jdu do Kotle, sednu si ke stolu, nikde nikdo, tak si jdu si zakouřit, vrátím se ke hře a zjistím, že mám postavu v bezvědomí a probere se v Prasinkách. Ono když se ve hře nic neděje, většinou stačí si jí nevšímat, téměř zaručeně se něco stane.