Autor Téma: Kouzelný Kufr  (Přečteno 2297 krát)

William Blackstone

  • Host
Kouzelný Kufr
« kdy: Březen 15, 2018, 10:36:50 dopoledne »
Vážení spoluhráči, nadřízení a TOP manažeři projektu ŽvB. Rád bych se s vámi podělil o svůj návrh, který by značně ulehčil život studentům, profesorům a domácím skřítkům kteří musí uklízet.

Jde o kufry…. (Prosím nekruťte hlavou hned a neoznačujte mě za blázna, k tomu se dostaneme na konci příspěvku).
Více a více si všímám, že některé postavy tahají sebou tak šílené množství kufrů, že by bylo potřeba začít dělat pokoje o rozloze menších jednopodlažních domů pro jednoho hráče ve vyšším ročníku. Myslím si, že takoví hráči jsou nakonec rádi, že jim spolužáci v průběhu let odpadnou a oni mají stále kam dávat kufry.

Ale koukám tak na novou ukázku Fantastických zvířat a zadívám se na Scamanderův kufřík. Když on v něm může prakticky bydlet už někdy ve 30. letech minulého století, tak proč my se v roce 2007 omezujeme na obyčejný, mudlovský, NEOČAROVANÝ kufr, který pojme sotva výbavu kterou si prvák nakoupí (Jen tu předepsanou podotýkám).

Proto se Vás všech ptám, nebylo by snadnější vytvořit ve hře očarovaný kufr, který by pojmul mnohonásobně více věcí? Představte si, že by najednou všichni zase pohodlně cestovali s jedním kufrem, ve kterém by bylo zavřené úplně všechno. Neříkám, že bychom v něm měli i bydlet a mít tam vlastní Zoo, to zcela jistě ne. Ale mít rozumný očarovaný kufr, který by obsahoval několik přihrádek, které by byly velmi prostorné? Vím, že prakticky by to znamenalo udělat obrovský kufr, který by třeba obsahoval 3-7 dalších v sobě. Ale z hlediska RP by takový kouzelný kufr byl mnohem reálnější než to, že kouzelníci neumí prosté zvětšovací kouzlo a tahají se se sedmi kufry?

Podělte se semnou prosím o své názory na tuto věc. Řekl bych, že nejsem úplný blázen a v kouzelnickém světě by taková věc existovat měla.  :)

Rose Seamore

  • Host
Re:Kouzelný Kufr
« Odpověď #1 kdy: Březen 15, 2018, 10:47:19 dopoledne »
já si myslím že ten návrh je super. Přece jenom Rose nemůže záhadně za sebou tahat 7 kufrů pořád :D
kdyby tohle se dalo provést tak bych byla ráda kdyby se to ve hře objevilo :D

Offline Will Redwood

  • Dospělák
  • Příspěvků: 48
Re:Kouzelný Kufr
« Odpověď #2 kdy: Březen 15, 2018, 11:43:58 dopoledne »
Zdravim, souhlasim s willem. S Will jsem mela zacatkem prvaku problem do kufru nacpat veci i bez toho akvarka co will dostala.. Spoustu veci jako sesity,ucebnice a nejake obleceni tahala v brasne nebo dokonce pod prikazem, takze bych to velmi ocenila

Offline Trixi

  • Externista - Stavitele
  • *
  • Příspěvků: 1771
Re:Kouzelný Kufr
« Odpověď #3 kdy: Březen 15, 2018, 03:35:34 odpoledne »
Ultima neumožňuje, aby container pojal více jak 400 slotů. Kufr má 250, objevují se ji velké (na objednávku) se 350, jakékoli přihádky místo navíc ubíraj a také musíme pamatovat, že každý předmět má svou váhu, která celkově ve výsledku také nesmí přesahovat nostnost 400. Nafouknout to prostě nejde. Já bych spíš doporučila udělat si v kufrech pořádek a vyházet zbytečnosti a odpadky. Musím říct, že moje postavy osobně za celou školní docházku nikdy nepotřebovaly víc jak tři kufry, a že jsem v nich měla kde jakou blbost.

Offline Adam Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 186
  • Italian Mafia Inductee
    • Adam Wright Diary
Re:Kouzelný Kufr
« Odpověď #4 kdy: Březen 15, 2018, 07:09:37 odpoledne »
Snězte všechny sladkosti a hned se tam toho vejde víc :D