Autor Téma: Můj čas nadešel (tedy respektive skončil)  (Přečteno 2748 krát)

Offline Nancy

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 2891
  • long live all the magic we made
Můj čas nadešel (tedy respektive skončil)
« kdy: Červen 08, 2017, 04:45:42 odpoledne »
Moji milí spoluŽvBáci,

v realizačním týmu už máme vedení na další reálný rok, a moje služba tak skončila. Už dlouho jsem rozhodnutá, že tím zároveň končím svoje šestileté aktivní působení v týmu (po sedmi a půl letech na ŽvB celkově).

Bylo to krásné! ŽvB mi hodně dalo a myslím, že jsem i já hodně dala ŽvB. Jenom to po určité době už prostě není ono a je čas uvolnit místo novým lidem a myšlenkám. Aby ŽvB mohlo ještě dlouho lidem něco dávat. Kromě nabytých organizačních i jiných dovedností chci vypíchnout skutečnost, že jsem tu našla lidi, který už mi nikdo nevezme. Přeji vám, aby se vám povedlo to samé, protože to je to nejvíc.

Nikam nemizím, a proto se můžeme nadále vídat na srazech, které budu navštěvovat již jako čestný člen kompostu. (Tady měla být urážka na brněnské srazy, ale nechci se opakovat a hlavně mě nic nenapadá ;D ) Ve hře se taky občas můžou objevovat moje hráčské postavy. Vlastně věřím, že tenhle krok mi pomůže v tom, aby mě hra s nimi znovu bavila.

Tak tedy adié!

Vaše Nancy Orwell, Alashama Mang, Rosie Spinnet a tisíc epizodních postav  :-*



P.S.: představení nového užšího vedení bude, stejně jako možná ještě nějaké další překvapení ;)

Offline Annie Samiri

  • Dospělák
  • Příspěvků: 93
Re:Můj čas nadešel (tedy respektive skončil)
« Odpověď #1 kdy: Červen 08, 2017, 06:06:22 odpoledne »
Milá Alo, hodně štěstí v reálném životě. Bandu puberťáků, se kterou bys po nocích prolézala chodby starodávných hradů a pokreslovala tam figuríny, Ti nepřeju, ale milé duše večer u kakaa ano. Doufám, že Tě ve hře opravdu ještě uvidíme :)
S

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Můj čas nadešel (tedy respektive skončil)
« Odpověď #2 kdy: Červen 08, 2017, 10:20:44 odpoledne »
můžeme brečet?
luf

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re:Můj čas nadešel (tedy respektive skončil)
« Odpověď #3 kdy: Červen 09, 2017, 07:58:05 dopoledne »


Stejne uz si byla moc vysoka.

Offline Taweri Drowen

  • Příspěvků: 24
  • Nani!?
Re:Můj čas nadešel (tedy respektive skončil)
« Odpověď #4 kdy: Červen 09, 2017, 11:36:36 dopoledne »
Maj sa pekne :)






5 min later: