Poslední příspěvky

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od North Anwar kdy Listopad 07, 2021, 04:06:33 odpoledne »
FC: Brittenelle Fredericks

... pro North Anwar
(možná nyní trošičku mladší, tak si to představte ;D... ale za chvilku do toho doroste. ;D - jo a piercing v nose nemá, kdyby náhodou  ;))

22
Herní události / Re:Klub byliniek
« Poslední příspěvek od Nancy Orwell kdy Listopad 07, 2021, 12:01:14 odpoledne »
Klub bylinek letos bude!

Úvodní setkání již dnes 7. 11. v 18:30 před skleníkem č. 1 :)
23
Herní události / Re:Pěvecký klub
« Poslední příspěvek od Nancy Orwell kdy Listopad 03, 2021, 09:12:29 odpoledne »
Pěvecký klub se letos poprvé sejde tuto sobotu (6. 11.) v 19:50, sraz ve Vstupní síni, zváni jsou všichni! Pokud chcete, můžete si rovnou připravit něco, co chcete zpívat:).
24
Herní události / Re:Klub lektvarov
« Poslední příspěvek od Sarah Senter kdy Listopad 03, 2021, 02:21:43 odpoledne »


Klub Lektvarov
2017/2018

Prvé tohtoročné stretnutie klubu lektvarov prebehne v nedelu (7.11.2021) od 19:50 v klube lektvarov.
Pre tých, ktorí nevedia alebo si nie sú istý, kde klub lektvarov je, počkajú o 19:45 vo vstupnej sieni.

Pokial nestihnete prísť, nezúfajnte, vedúceho klubu (prof. Swiftera) môžete kontaktovať sovou či mu vhodiť lístok do truhličky u kabinetu a všetky informácie dostanete dodatočne.
25
Betaprovoz / Newsletter
« Poslední příspěvek od Sarah Senter kdy Listopad 02, 2021, 10:14:33 odpoledne »
Milí hráči,

veselé Vánoce! Letošní herní rok je RT Ježíšek štědrý, a tak vám přináší vám první díl ŽvB newsletteru. Na odkazu zde se můžete přihlásit k jeho odběru do e-mailu. Odkaz na newsletter jinak vždy naleznete v oznámeních na Discordu. V newsletteru získáte přehled o tom, co jsme pro vás připravili a co chystáme.

Hoďte se do gala!
S Vánoci spouštíme tři novinky, které všechny přispívají k tomu, aby vaše postavy byly krásnější a voňavější!

První z nich potěší zejména hráče dívčích postav. Ti bystřejší z vás již mohli zaznamenat, že nově ve hře existuje make-up (rtěnka a linky), který je reálně vidět na detailu postavy. Funguje na dívčích i chlapeckých postavách a už teď můžete nová malovátka pořídit na vánočních trzích v Bradavicích nebo je objednávat. Líčidla aplikujete dvojklikem a smyjete vodou u umyvadla nebo odličovačem. Když se před spaním neodlíčíte, ráno už se probudíte také bez něj. Nedělejte to však moc často, nebo se vám pokazí pleť!

Chcete svou postavu poctivě mýt, ale vás i vaše kamarády irituje spamování automatických emotů? Nově můžete vonět diskrétněji. Nové šampony, vody po holení, mýdla a parfémy už nebudou psát emoty. Jak kdo voní, zjistíte, když jsou vaše postavy nedaleko od sebe a blíže si je prohlédnete z emotemenu.

A teď to, co všichni dlouho očekávali, a co vám nedalo spát:

✨NOVÉ OBLEČENÍ ✨
Společenské kalhoty, boty, saka, košile; krátká i dlouhá trička, tílka, plavky dvojdílné i jednodílné. Vaše postavy budou krásnější než kdy dřív. Oblečení, které jste vy z vás, kteří strkáte nos všude, už dávno viděli ve Fiddleru, bude od herního ledna volně k objednání z Příčné ulice! Oděvy s novou grafikou si však budete muset zaplatit sami: rodiče vám na nejnovější módu nepřispějí. Raději byste proto tento týden neměli odbýt brigádu u Black & White!


Předpokládáme, že obměnit šatník teď budete chtít všichni, a tak vás prosíme o strpení s objednávkami. Vyřizovat je začneme od příštího týdne a čekací doba se může protáhnout.

Prozradíme vám taky, že si můžete ve hře užívat poslední týdny či měsíce s věčným oblečením, které vypadá vždy dokonale. Chystá se velký update, který naučí oblečení špinit se a ničit se. Ale nebojte, nebudete muset stát u valchy den co den :).

Příprava na vánoční úklid
Protože se nám blíží i skutečné Vánoce, chystáme se do většího úklidu serveru. S každým předmětem, který existuje ve hře, se prodlužuje doba, kterou strávíte každých patnáct minut čekáním na dokončení uložení serveru. Proto usilujeme o to držet počet itemů na serveru co nejníže. V tom prosíme i o vaši součinnost.

Skladujete-li na postavách věci, o kterých víte, že už je nikdy nebudete potřebovat a nemá pro vás cenu je zachovávat, prosíme, zkuste si je protřídit. Cennější věci budete moct v létě za pár liber prodat na dobročinné burze. Bezcenné předměty - lístky bez sentimentální hodnoty, desítky prázdných sáčků, které nikdy nevyužijete, přísady na lektvary mimo krabičky na činidla, použité obálky a výplatní pásky (pořádkumilovným postavám může stačit schovávat si jen první a poslední z každého zaměstnání) a všelijaké cetky podle vašeho uvážení - můžete shromáždit do jednoho nebo několika pytlů. Nejvíce nám pomůžete, pokud je nehodíte do koše, ale napíšete page, a my nepořádek přímo smažeme. Mějte ale na paměti, že takový krok je nevratný, a pokud omylem přihodíte něco, co smazat nechcete, přijdete o to.

Co se týče věcí, které si necháváte, k hezčímu a přehlednějšímu třídění vám můžou pomoci i štítky všemožných barev. Štítky už nebudou omezeny na základní barvy: na trzích nebo objednávkou si můžete zakoupit štítek jakékoliv existující barvy (můžete zadat přímo její HTML kód).

S úklidem apelujeme hlavně na dospěláky. My víme, že skladujete kraviny! Protříděním věcí, které nevyužíváte, pomůžete nám všem, a serveru nejvíc.

Prosíme. Za to hezké oblečení si to zasloužíme, ne?


Tak veselé Vánoce a šťastný nový rok 2018!

Realizační & Podpůrný tým Života v BradavicíchSeznam oblečení, které si můžete nově objednávat:

Kravata - 8890
Košile - 9094
Sako - 9093
Kalhoty - 9095
Boty - 9096
  Tílko - 9084 ♂ / 9091 ♀
Triko s krátkým rukávem - 9085
  Triko s dlouhým rukávem - 9090 ♂ / 9092 ♀
Plavky (spodní díl) - 9729
Plavky (vrchní díl) - 9699
Bikiny (spodní díl) - 9698
Bikiny (vrchní díl) - 9725
Plavky (celé) - 9726
Plavky (spodní díl) - 9728
Plavky (spodní díl) - 9727

A pro ukázku na postavě:
26
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Sněhulák kdy Listopad 02, 2021, 09:34:55 odpoledne »
Někteří z vás si možná všimli již dnes, někteří si všimnou při své příští návštěvě knihovny. Pan David Swanson  ;D

FC: Xavier Serrano (@xserrano9)

27
Betaprovoz / Re:Výpadky servru - plánované ale i neplánované
« Poslední příspěvek od Bc. Vodacek je osel kdy Říjen 31, 2021, 06:47:40 odpoledne »
Web už zdá se plně naběhnul. Prosím používejte opět updater. Díky.
28
Herní události / Re:Vánoce a Silvestr 2017
« Poslední příspěvek od Vivien kdy Říjen 31, 2021, 06:11:16 odpoledne »
Přesun zpět na hrad pro studenty, kteří odjeli na prázdniny domů, proběhne ve 20:40 pomocí přenášedla ze zahrady Děravého kotle.
29
Betaprovoz / Re:Výpadky servru - plánované ale i neplánované
« Poslední příspěvek od Bc. Vodacek je osel kdy Říjen 31, 2021, 06:06:14 odpoledne »
Vážení hráči, máme zdá se problémy s webem a proto Vám nebude funguvat updater. Prosím pro dnešní hraní obejďete updater a s pusťte herního klienta přímo prostřednictvím souboru zvb-klient.exe, který naleznete ve složce kde máte hru nainstalovánu. Přihlášení a další hraní je možné bez omezení. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.
30
Herní události / Re:Vánoce a Silvestr 2017
« Poslední příspěvek od Vivien kdy Říjen 28, 2021, 06:37:30 odpoledne »
Pro studenty (co se zapsali), kteří chtějí vánoční prázdniny strávit mimo hrad, bude přichystáno přenášedlo z hradu v 19:50. Prosím, abyste nejpozději v 19:45 byli připraveni ve Vstupní síni.
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10