Autor Téma: Neumíte cestovat letaxem  (Přečteno 3159 krát)

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Neumíte cestovat letaxem
« kdy: Duben 14, 2015, 08:36:57 odpoledne »
Já už se na to opravdu nemůžu dívat. Rok s rokem si říkám, kdy se to změní. Vstávají mi vlasy na hlavě, když vidím jak někteří hráči cestují krby. Když pominu prváky, kteří se všemožně snaží dostat krbem do Příčné ulice nebo do Bradavic, tak mnohem zarážející je, že i starší, ne-li již vystudované postavy stále nepochopily, jak se má krbem cestovat. V knize je jasně uvedeno, že při cestování letaxem, se má místo určení vyslovit zřetelně. Žádné zkratky a podobné výmysly. Jen zaměnění jednoho písmenka by vás mělo dopravit úplně někam jinam. Ale neustále je ve hře vidět jak mnoho z vás píše například Port, důl, Mung... Dovolím si tvrdit, že je to špatně. Port se správně jmenuje Portsmuck, důl, je Godrikův důl, Mung, je Nemocnice svatého Munga. A že je to dlouhé? Mohla bych namítat, že psaní emotů je taky dlouhé a proto by se mohly zavést smajlíky (jsou ve hře zakázany) co vy na to? Jen počkejte až vás to jednou místo do Godrikova dolu pošle do nějakého uhelného, kde budete muset nafárat 100 vozíků uhlí než najdete cestu zpět. A nebo tam umřete hlady! Klidně mě za to ukamenujte. Je mi to jedno, ale jak se mají noví hráči poučit, když i staří hráči nejsou schopni jít příkladem a prasí to?

Offline Gianbattiste Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 226
  • Who pulls the strings?
Re:Neumíte cestovat letaxem
« Odpověď #1 kdy: Duben 14, 2015, 09:23:09 odpoledne »
Pod tohle se klidně podepíšu. Ty zkratky jsou něco děsivého.

Offline Fred

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1484
Re:Neumíte cestovat letaxem
« Odpověď #2 kdy: Duben 14, 2015, 09:27:17 odpoledne »
Nápad s uhlím sa mi páči.
&

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Neumíte cestovat letaxem
« Odpověď #3 kdy: Duben 14, 2015, 09:27:54 odpoledne »
souhlasím, nicméně třebas takový kotel mi celkem nevadí
luf

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re:Neumíte cestovat letaxem
« Odpověď #4 kdy: Duben 14, 2015, 09:47:38 odpoledne »
Tak Kotel se dá ještě pochopit, když se do něj cestuje není to tak veřejné, ale když se cestuje z Kotle (je to takové centrum, kde se schází hodně lidí a hodně hráčů to vidí a napodobuje) a ted tam ty zkratky nezkratky lítaj jedna za druhou opravdu to není pěkné.

Offline Nataotin Arikara

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 143
Re:Neumíte cestovat letaxem
« Odpověď #5 kdy: Duben 14, 2015, 09:52:42 odpoledne »
Zrovna jsem chtěl napsat, jak se mi nápad s rubáním uhlí líbí, ale jak vidím,kolegové mě předběhli. Díky, Gino :-)

Offline Samuel Urai

  • Dospělák
  • Příspěvků: 42
Re:Neumíte cestovat letaxem
« Odpověď #6 kdy: Duben 19, 2015, 02:30:29 odpoledne »
Pro mě za mě klidně udělejte místo, kam se děti přesunou po špatné adrese. A že se opravdu najdou tací, kteří neumí adresy ani odposlouchat, když už se nezeptají.
S