Autor Téma: Sny o zvb  (Přečteno 127847 krát)

Offline Shinji Riku

  • Příspěvků: 26
Re:Sny o zvb
« Odpověď #360 kdy: Duben 04, 2014, 01:36:44 odpoledne »
Včera se mi zdálo, že konečně otevřeli Malkinovou. Bohužel jen na 5 minut.

Lissa Green

  • Host
Re:Sny o zvb
« Odpověď #361 kdy: Květen 10, 2014, 12:56:06 odpoledne »
Mě se zrovna dneska zdálo že si v ŽVB jen tak jdu a vylezu na střechu. Tam 3 dalekohledy tak koukám a hraju si tam a najednou se tam ukáže Thomas a začne mě nahánět po střeše s hůlkou v ruce. Tak běhám po střeše jako splašená a pak nějak seskočim dolů a dole zase nějakej kluk tentokrát z Nebelvíru kterej mu pomáhal. tak běžim seběhnu ty schody ječim jak o život ale nikdo nikde až na ty dva co mě naháněli. Zaběhla sem kousek dál od skleníků ale najednou z ničeho nic se objevim před Havraspárskou kolejí. Tak tam zaběhnu ale neuvědomim si že Thomas ho havraspáru chodí tak sem vběhla do spolky a běžim k pokojům. Omylem sem zahla do klučičí části ale naštěstí mi šel otevřít jeden pokoj ale Thomasivi kupodivu ne. Překvapení bylo když sem zjistila že pokoj je Theodora a ten už taky s hůlkou v ruce pomalu otevíral dveře. Namířil na Thomase a najednou obrovská záře. Pak sem se vzbudila :D Tenhle sen se mi zdál protože sem den předtim v ŽVB naštvala Thomase kterej mě opravdu s hůlkou naháněl a asi bude nahánět i dneska a zejtra asi taky :D dobrý ne :D

Offline Ammy Trixit

  • Dospělák
  • Příspěvků: 161
  • I'm Hufflepuff. Hufflepuff pride, dude. :D
    • http://ammytrixit.blog.cz/
Re:Sny o zvb
« Odpověď #362 kdy: Květen 13, 2014, 04:19:14 odpoledne »
Dneska jsem měla noční můru, že nám vyměnili profesora Nomose, za nějakou profesorku co měla ráda hádanky a i Mrzimor se dostával na kolej přes hádanky. (Jako Havranspár :D ) ... Takže jsem spala většinu nocí někde jinde, jen ne na koleji. :D Už nikdy! Nechci mít takové sny. :D
@

Offline Shyam Staar

  • Dospělák
  • Příspěvků: 174
Re:Sny o zvb
« Odpověď #363 kdy: Květen 14, 2014, 11:23:42 dopoledne »
Dnes čo si pamätám sa mi so žvb niečo snívalo ...
Prerobilo sa fórum - s tým, že ku všetkým zmenám sa mala pridať zmena, že sa odstráni systém súkromných správ, že sa nebudú dať posielať správy ľuďom na fóre. Do toho som aj s Kath Star zasiahol, že to nie, lebo cez správy sa riešia veľmi dôležité veci, že aj my napr. riešime veci ohľadom klubu. Bolo to teda vo forme realnej porady okolo (asi nie okruhleho) stola :D

Offline Katie Nolin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 481
  • ...but she remembers.
    • Denník Katie Nolin
Re:Sny o zvb
« Odpověď #364 kdy: Duben 25, 2015, 04:57:02 odpoledne »
Zase sa mi snívala nočná mora na téma žvb a zase v tom hrala svoju rolu aj Hayley. A Katie tentokrát neumrela, ale skoro. Neviem čím to je, asi mi niekto posiela vlnové správy, že čo moju postavu čaká. Bola nedeľa večer a Hayley po mne chcela nech sa prihlásim žvb, že niečo potrebuje. Tak som sa prihlásila v Katienej izbe a zrazu pozerám, že krb je zapálený (v skutočnosti v hre krb v izbe nemá) a začalo všetko naokolo horieť. Začala horieť aj ona, kričala a prosila o pomoc (ja som za ňu ani nepísala). Vytiahla som prútik a preniesla ju do Kotla. Kedže bol školský rok, nikto tam nebol, len Trewis za ktorého nikto nehral. Katie stále horela a tak len hádzala emoty *kotúľa sa po zemi* aby uhasila oheň. Potom tam prišiel nejaký chlap, ktorého hral niekto z RT a sadol si za stôl pri krbe a len kľúčom vyrýval niečo do stola. Prišiel ďalší, ktorého hral RT a už som myslela, že jej pomôže lebo ju chytil. Ale len ju odtiahol za pult k Trewisovi a vyhrážal sa mi, nech sklapne inak ju zabije (ako keby to malo význam, keď namiesto krvi v statuse sa mi ukazovalo ako dlho ešte pravdepodobne bude žiť a väčšinou to bolo len na hodiny :D). Ale Katie stále kričala a chcel jej ublížiť, tak som ju preniesla na ministerstvo lebo nemám u nej uloženého Munga (prvá vec čo dnes urobím je, že si tam hodím Munga...). Trvalo to v hre asi 4 hodiny a keď som sa preniesla na ministerstvo tak bolo okolo jedenásť hodin večer. Všetko sa to odohralo v nedeľu večer, nadávala som za pc, že budem ráno unavená a nadávala na to na skype, že čo to má znamenať, prečo sa to deje a prečo sú RT ku mne tak takí... potom, čo Katie namiesto ruky mala len ohorený pahýľ som sa zobudila s pocitom, že je naozaj pondelok ráno a ja som zaspala... trvalo mi chvíľu kým som si uvedomila, že je sobota a všetko to bol len sen.

Offline Williem Sebas

  • Příspěvků: 45
  • Čáry...máry
    • Deník Williem Sebas
Re:Sny o zvb
« Odpověď #365 kdy: Duben 25, 2015, 05:10:28 odpoledne »
včera se mně zdálo že jsem se ztratil v londýně  ;D

Offline Annie Samiri

  • Dospělák
  • Příspěvků: 93
Re:Sny o zvb
« Odpověď #366 kdy: Květen 17, 2015, 03:59:27 dopoledne »
Tak já se musím podělit o něco, co se mi dneska zdálo.
Aneb když už vám požáry v žvb lezou na mozek
Začalo to tím, že jsem už čtvrtý den po sobě potkala Alerta. Profesor Alert hrál na piáno a šlo mu to (a já mu to neúmyslně kazila). Pak jsme se nějak dostali do kupé v Bradavickém expresu. Pak mi spadla Ultima a prošvihla jsem zahajovací hostinu (už zase!).
Můj kufr samozřejmě zůstal v kupé. Když jsem se znova přihlásila, byla jsem na chodbě před Alertovým kabinetem. Alert mi podal kufr (dost naštvaně)  a za něco seřval Jamese.
Tak jsem se Alertovi omluvila, za to, že jsem "zmizela".
Osudová chyba.
Alert asi uznal za vhodné, udělat na mě nějaký experiment. Ten pocit, když se vám v polovině rozhovoru s učitelem po večerce objeví na hlavě něco připomínající kapucu... Později jsem zjistila, že to byla nějaká ovládací čepice a nejen já jsem byla pokusný králík. Jamesi, dej si pozor na Alerta, třeba nejsem tak mizerný jasnovidec.
Pak se to nějak změnilo. Hlásili požár nějaké vesnice, kde kotví Bradavická loď (?!).
Běžela jsem tam (ještě předtím jsem si v rozhlase poslechla rady profesorky Roche, jak kouzlit (James to pořád nechápal) a ti prváci byli tak nadšení,že to už vědí, až ji málem umačkali) a potkala Artaira. Řekla, že hoří a zjistila jsem, že Artair je zbabělec se bojí ohně.
Šla jsem hasit Bradavickou loď (vážně skvělá práce žvb stavitelů). Hořel i most přes moře do Prasinek (?!). Poslední z něj vyběhla nějaká blondýnka s iPhone...
Na druhé straně zůstal nějaký stařeček (a Aquarin to nebyl, protože ten nenosí květované šortky, i když... *přeměřila si Nomose pohledem* kdo ví).
Nějaká stařenka ho ale zachránila a ty plameny přímo vyšlehly před nás, nicnedělající studenty (Ann před sebe hodila žvb obdobu aquamenti a zdrhla) a Artair k ní není pak měl nějakou nelichotivou poznámku, ale zdrhli oba (a James se furt vyptával ve vstupní síni profesorky Roche, jak je to s tím kouzlením a Marion tam zkrze všechny procházel).
Větší hloupost se mi už dlouho nezdála, dokonce jsem přemýšlela, jestli se to opravdu stalo, pak mi ale došlo, že jsem včera ani nebyla ve hře... ;D
S

William Redhorn

  • Host
Re:Sny o zvb
« Odpověď #367 kdy: Květen 17, 2015, 09:24:31 dopoledne »
...nabudúce odporúčam nejesť toľko pečených kurčiat pred spaním, toto z toho môže vzniknúť :-D

Offline Annie Samiri

  • Dospělák
  • Příspěvků: 93
Re:Sny o zvb
« Odpověď #368 kdy: Květen 17, 2015, 10:04:37 dopoledne »
...nabudúce odporúčam nejesť toľko pečených kurčiat pred spaním, toto z toho môže vzniknúť :-D
*měla k večeři jen chleba s Lučinou a nějakou tu zeleninu... a ani neponocovala*
Nevím jestli je to zrovna tím... ;D
S

Patrick Flitch

  • Host
Re:Sny o zvb
« Odpověď #369 kdy: Únor 23, 2016, 12:11:06 dopoledne »
Pff, moje sny jsou opravdu nepublikovatelné. Moc nenormálního světla... A nedávno se mi zdálo ze hraju ZvB jako normálně, a najednou mi začala hořet klávesnice :(. A ještě jednou se mi zdalo ze je ZvB reálné. Ale ty další sny jsou nepublikovatelné!! *hihňá se*

Offline Harwey Hill

  • Dospělák
  • Příspěvků: 78
    • Harweyho poznámky
Re:Sny o zvb
« Odpověď #370 kdy: Únor 23, 2016, 12:48:01 odpoledne »
Mě se občas zdá, že zkouším s postavou nějaké věci typu výprava do dungu a pak mi umře... musím pak složitě vymýšlet, jak ji oživit :D

Offline Alice von Thean

  • Dospělák
  • Příspěvků: 279
  • Jmenuji se Alenka...
    • http://alicevonthean.96.lt
Re:Sny o zvb
« Odpověď #371 kdy: Únor 23, 2016, 12:51:18 odpoledne »
Mně se jednou zdálo, že mě naháněla po celých školních pozemcích vrba mlátička a pak vlezla i do hradu a přestala mě honit až v momentě, kdy jsem zmizela v tajné chodbě :D

Offline Alice von Thean

  • Dospělák
  • Příspěvků: 279
  • Jmenuji se Alenka...
    • http://alicevonthean.96.lt
Re:Sny o zvb
« Odpověď #372 kdy: Březen 08, 2016, 06:02:27 odpoledne »
V sobotu se mi zdál zase hrozný sen...sice nebyl úplně o žvb, ale o HP, ale to neva. :)

Každopádně se mi zdálo, že jsem v Zapovězeném lese a mám zabít Ten jehoz jmeno nesmime vyslovita, tak jsem na něho namířila hůlkou a vyslala smrtící kletbu, která ho zasáhla a co se nestalo? Narostl mu nos! Pak jsme na sebe začali vrhat kletby až jsme se dostali do Hagridovy boudy a já ho ještě několikrát zasáhla smrtící kletbou, ale nikdy se nic nestalo. Sen skončil tak, že Ten jehoz jmeno nesmime vyslovit odešel a vypadal jak po kletbě Imperius.

Patrick Flitch

  • Host
Re:Sny o zvb
« Odpověď #373 kdy: Březen 12, 2016, 10:12:02 odpoledne »
Zrovna vcera (pátek) se mi zdál sen jak jsem šel v noci do chodeb a začal mě nahánět nějaký prof. ze kterého se vyklubal Dworkin (bez urážky). Strhli havraspáru 100 bodů a já byl z toho někde :D Fuj

Offline Lauren

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 1341
  • Gang Akčných Sloveniek
Re:Sny o zvb
« Odpověď #374 kdy: Prosinec 07, 2019, 12:30:07 odpoledne »
Snívalo sa mi, že zakladatelia prileteli k nám z inej krajiny/iného sveta kde to tak sršalo mágiou, že boli neskutočne mocný.
Tuná ale tomu tak nebolo a tak moc oslabili, čo sa nepáčilo Salazarovi. Preto začal loviť magické bytosti a tvori aby z nich tú mágiu dostal. To ostatní zakladatelia ešte prehliadali ale keď začal loviť čarodejníkov tohto sveta, už sa im to nepáčilo a rozhodli sa ho spomedzi seba vyhodiť. Jediný kto bol na vážkach bola Helga, v mojom sne mladučká, hubeňučká slečna, ktorá bola do Salazara zalúbená a tak sa jej to nepáčilo a bola z toho smutná, no tiež hlasovala pre.
Salazar sa stal vyvrheľ, založil smrtijedov, s ktorými lovili ďalej čarodejníkov pre mágiu. Helga ho napoly slepo nasledovala, no stále zostala s ostatnými v kontakte. Aby mohli sledovať ako ju pomaly Salazar trávi (niečo jej dával do jedla). Chuderka celá zostala tlstá, napuchnutá, so začervenalou pokožkou.
Rowena sa jej snažila dohovoriť, že ju Salazar len zneužíva, no ona jej v slzách hovorila, že ho stále miluje.

A to bol koniec xD