Autor Téma: Diskuse k Dění ve hře 1989/90  (Přečteno 30713 krát)

Offline Nancy

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 2891
  • long live all the magic we made
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #40 kdy: Duben 30, 2012, 06:25:04 odpoledne »
Mrzimor nemá nic, to jsou jen makety, které s sebou musí Havr a Zmij tahat :D

Offline Leonard Brown

  • AzkaBan
  • Příspěvků: 167
  • Perfect hips, perfect hips. She has perfect lips.
    • Leonard Brown's diary
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #41 kdy: Duben 30, 2012, 06:32:02 odpoledne »
Citace
Berte to prostě něco jako karneval, máte kostýmy a hrajte si.
Skvělý.

Offline Medvěd

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1846
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #42 kdy: Duben 30, 2012, 06:37:54 odpoledne »
Protože luk nebo kopí je mnohem lepší jak cep...

Jak kdy a jak v čem :) každá zbraň má své výhody a nevýhody

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #43 kdy: Duben 30, 2012, 06:40:49 odpoledne »
Leonard: si delas srandu. ze? jak pise Lorra, Merlin rozhodne mudla neni a o Merlinovi se uci v Dejinach. mozna jsi o tom slysel. je to vyucovaci predmet na ZvB ;) ale nedivim se ze jsi tuhle spojitost nenasel. asi i misto vyuky sledujes serialy. tim ti odpovidam i na tvou posledni otazku. prave kvuli takovym hracum je na tom nebelvir nejhur. nevim jak se vam podarilo prijit o cca 20 bodu kdyz mate kvalitni RP a sledujete vyuku. to hlavne v nizsich rocnicich nejde bo tam se rozdavaji body celkem dost.

a pokud jde o ziskani detailnich informaci o deni ve hre ... pokud ses takovej RP master a tahle silene nonRP akce ti tak vadi, tak proc si ziskavas informace nonRP cestou? to ti dela takovy problemy si ve hre odchytit nekoho kdo u akce nehodil hru pod caru a nesledoval serial a rict mu treba zes byl unavenej a usnuls a jestli by ti nevysvetlil co se deje? jako reakci na tuhle tvoji snahu mam na tebe prosbu. nez budes oznacovat nejakou akci jako celek za nonRP a absolutne nevhodnou, nauc se poradne hrat RP ;)

Berry: kdo ti brani ve vyvoji postavy? nerekl bych, ze vase postavy ministerstvo nejak zaklelo ci ovladlo kletbou imperius. takze logicky vzato, pokud ma tvoje postava vysloveny odpor vuci tehle akci, tak proc to nevezmes jako vyzvu k rozvoji RP a nezacnes ji hezky RP sabotovat pripadne ignorovat? copak by umrela kdyby co ja vim nechodila na zadny schuze ci exkurze v ramci te akce? u merlinovy bradky. zlaty stary hraci jako Mokuto, Gina, Daisy, Cole atp. to byli aspon zaporaci na urovni co umeli hrat zaporaky a stat si za svym v ramci primereneho RP

Offline Leonard Brown

  • AzkaBan
  • Příspěvků: 167
  • Perfect hips, perfect hips. She has perfect lips.
    • Leonard Brown's diary
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #44 kdy: Duben 30, 2012, 07:10:01 odpoledne »
au, to bolelo *ironicky*

To nemám právo na svůj názor?...(nemyslím si, že jsem zrovna ten, kvůli komu se pořád strhávaj body...)
A máš pravdu, na dějiny nechodím vůbec, protože mě nebavějí. A co se týče informací, zjistil sm ji ve hře. Jen sem neveřil svým očím, když se něco takového ve hře objevilo. Proto sem to hledal jinde...tímto končím v této diskuzi.

Offline Berry Eger

  • Dospělák
  • Příspěvků: 305
  • darkness.
    • Berenice Blair Archibald Eger
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #45 kdy: Duben 30, 2012, 07:13:24 odpoledne »
já tu akci ve hře téměř ignoruju, ale prostě občas remcám, no
je to věc názoru.
já si prostě nemyslím, že 12ti letá fiflena chce někde běhat v brnění, ve kterym je vedro, s kopím v ruce a hrát si na "vojáčky"..

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #46 kdy: Duben 30, 2012, 07:18:34 odpoledne »
Jasně, pokud hrajete fifleny tak pochopitelně ignorujte, to je v pořádku. Pak v pořádku, že si budete stěžovat že si s váma nikdo nehraje na barbíny. :) *doufá že barbieakce nikdy nebude*

Offline Björn

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1697
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #47 kdy: Duben 30, 2012, 07:23:00 odpoledne »
Tak jo, vyvrátíme vám to

To, že ti to příjde jako hloupost je tak dobrý argument jako kdybych já na globální oteplování říkal, že budou mouchy bzučet o oktávu výš. Absolutně zcestné.

To, že to je mudlovská akce - proboha kdes to vzal? Ujasni si fakta - smlouva o skrytí kouzelníků před mudly je v platnosti od konce 17. století = kouzelníci žili klasicky mezi mudly a těžili z toho (viz merlin a uvidíte kdo všechno ještě!). V rámci podpory kultury to ministerstvo rozhodně podporovat bude, už jen proto, aby se neřeklo, že na školství kašle.

To že nebyly informace? Byly. Psal to denní věštec, několikrát jsem šel do hry s Mäevälkou v kotli Vám to tam trochu přiblížit. Kam ještě to budeme psát? Můžeme rovnou zřídit denník budoucích akcí rovnou i s průběhem, ať víte, jestli přijít..

Argumenty jsou slabé na to, aby to se mnou pohlo. O věci názoru se hádat nebudu, ale pak nepište o tom, jak je to nonRP. Děkuji.

edit: Jestli si myslíte, že ta akce je hloupost a nemůže vás rozvíjet, přestaňte hrát ŽvB - to vás taky přece nerozvíjí. Je to naprosto stejná věc. Pakliže budete u žvb argumentovat zábavou, hoďte si to i do rovnice s ročenkou a vyjde vám úplně jiný výsledek než je "hnus" a "otřesné". I když právo na vlastní názor vám samozřejmě neberu, to v žádném případě.
« Poslední změna: Duben 30, 2012, 07:25:11 odpoledne od Björn »

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #48 kdy: Duben 30, 2012, 10:30:28 odpoledne »
Já sem ráda, že sem z Hradu venku bych to sabotovala zuby nehty!!!  :D :D :D :D :D ostatně Ginuška vždycky všechno sabotovala, nikdy se jí nic nelíbilo, protože je to rozmazlenej fracek znuděnej životem, nikdy se neúčastnila akcí co na hradě byli krom červených těm se vyhnout nedalo... ale stejně byla protivná, a nemůžu říct, že bych se na hradě nedokázala zabavit sama. A proč ne barbie akce??, každý má rád něco jiného, že zrovna Eskymáku ty nemáš rád barbíny nemůžeš zase jinejm co nemaj rádi dějepis, nutit aby si hráli na středověk.... moji postavu  bys třeba do těch hadrů nenavlíkl, nenavlíkli ji ani do uniformy na souboje, to se musla speciálně dělat nová v modním střihu, bo Ginuška dupala seč mohla, že to nosit nebude ....

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #49 kdy: Duben 30, 2012, 10:57:22 odpoledne »
Účast na akci (narozdíl od tý s červenýma  ;D) není povinná. Koho to nebaví at hodí uniformu do skříně a všem možnejm situacím se vyhybá. Ale stejně tak se můžete vyhýbat všem akcím, vždy okrádáte jen sebe. ;-)

Barbie akce po mě nechtějte, to by bylo asi utrpení pro celou řadu lidí :D

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #50 kdy: Duben 30, 2012, 11:03:20 odpoledne »
hmm tak proc neco nepripravis ty Gino? nejakou celorocni modni akci :D

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #51 kdy: Duben 30, 2012, 11:17:12 odpoledne »
Same vzhledem k situaci v jake se nachazim nemam moc na vyber prave xD, tam moc nesvedu...no ja nevim Eskymáku tak si udelame akci pro malej okruh lidi co je to zajima :D a navic navrhovani mam uvedeno na seznamu snu o budoucnosti :-P

Offline Katie Nolin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 481
  • ...but she remembers.
    • Denník Katie Nolin
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #52 kdy: Duben 30, 2012, 11:21:47 odpoledne »
Mňa to tak chytilo toto, že keď sa lúčim s Aniyah na icq, tak jej hovorím také veľmi poetické slová že tomu až nerozumie :D

Offline Stephanie Grimhold

  • Příspěvků: 47
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #53 kdy: Duben 30, 2012, 11:30:05 odpoledne »
náhodou tahle "hra ve hře" má něco do ssebe.. mě sse to zatím líbí..(i když sem se ji zatím moc aktivně neučastnila.. :D )

Offline Aniyah Eltharin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 123
  • Modrá je dobrá, už je to tak.
    • Aniyah Eltharin
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #54 kdy: Duben 30, 2012, 11:43:34 odpoledne »
a ja premýšlam, či Shakespeare niekomu vyznáva lásku a pomýlil si icq okno alebo mi len fakt Katie želá dobrú noc na 6 riadkov  ;D

Offline Sayuri Ling

  • Příspěvků: 383
  • My lord?
    • Sayuri Ling
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #55 kdy: Duben 30, 2012, 11:58:15 odpoledne »
Moc se mi tento rok líbí . navíc .byla jsem králem artušem pasována na jeho baviče a dostala titul , kterého si patřičně vážím ..  Tento rok je vážně super . a děkuji tomu  kdo to vymyslel  :)
s

Offline Anthony Poul

  • Dospělák
  • Příspěvků: 283
  • Veritas vincit.
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #56 kdy: Květen 01, 2012, 01:14:12 dopoledne »
Aj ja ďakujem :D nikdy v živote som sa takto nepobavil, ako dnes v klubovni, keď sme si hovorili vo veršovanej forme :D (najlepšia bola hláška: Po chodbe raz pôjdem, Orwellka ma zastaví. No spýta sa: "Kam ideš?" A ja poviem: "do ri*i.." ) :D

Offline John Bighops

  • Příspěvků: 22
    • John Bighops
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #57 kdy: Květen 01, 2012, 09:54:35 dopoledne »
Je pravda že by Nebelvír měl dostat meče a štíty. Pokud se to bere tak že Havraspár jsou lučišníci, Mrzimor mágové, Zmijozel bojovníci s kopím a Nebelvír jsou normální bojovníci na blízko, měli by mít meč.

Offline Samuel Humming

  • Dospělák
  • Příspěvků: 1551
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #58 kdy: Květen 01, 2012, 10:38:03 dopoledne »
no leda nejakej drevenej. jeste by pozabijeli zmijozelaky :D

Offline Jeremy

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1183
  • Now and always.
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #59 kdy: Květen 01, 2012, 10:39:18 dopoledne »
Sekery nestačí?  :o
ϟ

Offline Anthony Poul

  • Dospělák
  • Příspěvků: 283
  • Veritas vincit.
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #60 kdy: Květen 01, 2012, 10:43:46 dopoledne »
no leda nejakej drevenej. jeste by pozabijeli zmijozelaky :D

To by bola škoda  ;D ;D

Offline Björn

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1697
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #61 kdy: Květen 01, 2012, 10:59:44 dopoledne »
Upozorňuji, že jsme pořád v ranném středověku, kopí jsou nedokonalá, ocel se snad ještě ani nepoužívá. Meče jsou velmi těžké, spojené se štíty i po očarování skoro neudržitelné.

Nebojte se, bude ještě hromada příležitostí pozvednout meč (a nejen meč, uvidíte sami ;) )

Offline Katie Nolin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 481
  • ...but she remembers.
    • Denník Katie Nolin
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #62 kdy: Květen 01, 2012, 11:59:14 dopoledne »
a ja premýšlam, či Shakespeare niekomu vyznáva lásku a pomýlil si icq okno alebo mi len fakt Katie želá dobrú noc na 6 riadkov  ;D

Beriem to ako pochvalu :D A bolo to len 6? :D

Offline Sayuri Ling

  • Příspěvků: 383
  • My lord?
    • Sayuri Ling
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #63 kdy: Květen 01, 2012, 12:16:39 odpoledne »
Upozorňuji, že jsme pořád v ranném středověku, kopí jsou nedokonalá, ocel se snad ještě ani nepoužívá. Meče jsou velmi těžké, spojené se štíty i po očarování skoro neudržitelné.

Nebojte se, bude ještě hromada příležitostí pozvednout meč (a nejen meč, uvidíte sami ;) )
  těším se
s

Offline Katie Nolin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 481
  • ...but she remembers.
    • Denník Katie Nolin
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #64 kdy: Květen 01, 2012, 12:17:55 odpoledne »
Chcem víťazne pozdvihnúť svoju kopiu (alebo inú veľmi peknú a dlhú zbraň) nad hlavu :D

Offline Björn

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1697
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #65 kdy: Květen 01, 2012, 12:59:42 odpoledne »
Však není tajemství, že ér bude více, nejen Artušovská. Doufáme že se nám podaří aspoň plusmínus shrnout co se mohlo v tom kterém období s kouzelníky dít a postupně ukázat jak se oddělovali od mudlů. Však uvidíme jak se nám to povede ;)
Tedy ti, co prostě nemají rádi Artušovské legendy, jistě příjdou na chuť jinému období. Ale rozhodně to nebude celé o dějepisu, to v žádném případě!

Offline Sayuri Ling

  • Příspěvků: 383
  • My lord?
    • Sayuri Ling
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #66 kdy: Květen 01, 2012, 01:12:40 odpoledne »
Však není tajemství, že ér bude více, nejen Artušovská. Doufáme že se nám podaří aspoň plusmínus shrnout co se mohlo v tom kterém období s kouzelníky dít a postupně ukázat jak se oddělovali od mudlů. Však uvidíme jak se nám to povede ;)
Tedy ti, co prostě nemají rádi Artušovské legendy, jistě příjdou na chuť jinému období. Ale rozhodně to nebude celé o dějepisu, to v žádném případě!
já bych nechala jen tu Artušovskou ...  ta se mi líbí nejvíc
s

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #67 kdy: Květen 01, 2012, 02:15:15 odpoledne »
Však není tajemství, že ér bude více, nejen Artušovská. Doufáme že se nám podaří aspoň plusmínus shrnout co se mohlo v tom kterém období s kouzelníky dít a postupně ukázat jak se oddělovali od mudlů.

Ha..! Bude se upalovat..?  ;D

Offline Cuba Jenders

  • Příspěvků: 133
  • nejsem tak zlý jak si myslíš jsem mnohem horší
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #68 kdy: Květen 01, 2012, 02:34:37 odpoledne »
já se přiznám že středověk a všechno co  je s rytíři mě baví

a tahle akce je docela dobrá a určitě si každý příjde na svý

Offline William Blake

  • Příspěvků: 131
  • Když si nepřiznáš svou chybu, uděláš další...
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #69 kdy: Květen 11, 2012, 08:23:24 odpoledne »
Dlouho jsem tu nebyl(a)  a nevím co se v žvb děje, je pořád artušovské období? Pokud ano, kdy bude asi další období?
Ю

Offline Björn

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1697
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #70 kdy: Květen 11, 2012, 10:34:29 odpoledne »
Viz dění ve hře 1989/90 (teda až to tentokrát Jeremy sesmolí :D). S novou érou chceme přijít co nejdřív, ale pevný datum neřeknu..

Offline Jack Beliar

  • Příspěvků: 168
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #71 kdy: Květen 12, 2012, 09:18:02 dopoledne »
Budoe doba čtyř zakladatelů?

Offline Björn

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1697
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #72 kdy: Květen 12, 2012, 01:28:40 odpoledne »
doba čtyř zakladatelů samo o sobě ne, ale rozhodně děkuju za nápad, možná začleníme do některé z dalších ér.

Offline Jeremy

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 1183
  • Now and always.
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #73 kdy: Květen 15, 2012, 09:59:05 odpoledne »
Zajímají mě názory na dnešní Římskou invazi  :)
Má někdo screeny?
Líbilo se/nelíbilo?

Trochu zvláštní bylo že ke konci do tábora už dorazilo jen cca 15 lidí z těch původních 25-ti. ::)
ϟ

Offline Aniyah Eltharin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 123
  • Modrá je dobrá, už je to tak.
    • Aniyah Eltharin
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #74 kdy: Květen 15, 2012, 10:17:17 odpoledne »
Ako vždy, bránim sa zubami nechtami a nakoniec som aj tak zase na strane toho, komu sa bránim  :D :D
Mne sa to páčilo, i keď tam bolo veru pomenej ľudí :D (Slizolinu nula  :D) Keby sa to oznámi skôr (v ten deň skôr), možno by prišlo viacej tých, ktorý majú záujem. Na druhej strane však, stratilo by to čaro náhleho vpádu :D Keď človek nevie čo čakať :D Takže sa neviem rozhodnúť čo by bolo lepšie  :D
Dramatický príchod zmorenej bojovnice s predzvesťou príchodu Rimanov sa mi páčil ale smiala som sa keď po jej kriku aby všetci utiekli, sme tam ostali stáť ako solné stĺpy  :D
Hodnotím to teda pozitívne ale termín na odkladanie zbroje by som predĺžila. Predsa len, určite ešte týždeň budú decká chodiť, že ju ešte majú  :D

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #75 kdy: Květen 15, 2012, 10:52:14 odpoledne »
Tak akce se nikdy neoznamují předem, jsou pro ty co jsou aktuálně ve hře. Pak by se stávalo že ve dnech kdy nejsou hlášené akce je hra vylidněná a na dny kdy se má něco dít se nám budou stahovat i delší dobu neaktivní hráči kteří, jen logují když se chtějí nechat bavit. ;)

Offline Jack Beliar

  • Příspěvků: 168
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #76 kdy: Květen 16, 2012, 05:37:15 odpoledne »
Já bych chtěl třeba vědět že se třeba bude něco brzy dít protože odejdu od počítače a polovina akcí je fuč.

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #77 kdy: Květen 16, 2012, 09:19:50 odpoledne »
Chtěla jsme se zeptat, proč ta dnešní akce nebyla pro všechny koleje...Obzvlášť, když je za bodíkyyy..? :)

Offline Aniyah Eltharin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 123
  • Modrá je dobrá, už je to tak.
    • Aniyah Eltharin
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #78 kdy: Květen 16, 2012, 09:33:16 odpoledne »
Ja som bola mááximálne zmätená :D Asi som premeškala nejaký rozhovor o cieli toho zaháňania Vikingov  :D

Offline Aniyah Eltharin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 123
  • Modrá je dobrá, už je to tak.
    • Aniyah Eltharin
Re: Diskuse k Dění ve hře 1989/90
« Odpověď #79 kdy: Květen 19, 2012, 12:10:32 dopoledne »
A keď už je tá zima, veľmi by sa mi páčila hromadná gulovačka! :D Len tak, pre zábavu  :D By to chcelo len aby sa dali na chvíľu gule robiť aj inak ako sa dajú robiť teraz  :D