Autor Téma: Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat  (Přečteno 976103 krát)

Offline Amalia Good

  • Dospělák
  • Příspěvků: 50
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3760 kdy: Říjen 04, 2021, 09:35:53 odpoledne »
Ahoj!

Myslím, že nastal čas znovu tuto diskuzi rozjet! ;)

Děkuji všem, kdo se podíleli na novinkách v naší mrzimorské spolce. Vyrazili jste mi tím dech a myslím si, že nejen mě! ;)

Díky, díky, díky moc.

Offline Mirai Thruffle

  • Dospělák
  • Příspěvků: 6
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3761 kdy: Říjen 05, 2021, 08:30:39 dopoledne »
Přidávám se k Amálce!




Dííííííky!!!

Offline Regine Corbeau

  • AzkaBan
  • Příspěvků: 6
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3762 kdy: Říjen 07, 2021, 09:38:07 dopoledne »
Tak, myslím si že patrí sa poďakovať za tak skvelé veci, aké sa stali aj mne... :D


Moc moc moc moc moc ďakujem Lilianne Night za to, že je tak skvelá kamarátka, že sa tak veľa venovala Regine cez prázdniny (som si istá, že už môže byť trochu otravná, sry za to  :-\), je naozaj super!  <3 <3 <3 <3 :D Taktiež tá párty bola úžasná, škoda že som musela odísť odtiaľ skorej.

Ďakujem taktiež Mirai Thruffle, že Regine veľakrát pomohla a poradila! <3

Díky moc aj Odette a Genevieve Blankley, zároveň aj Sean Thoresdenovi, že sa tiež Regine venovali dosť v Kotli, dobre sme si pokecali! :)

A teda díky moc Jay Waterfordovi, Stuartovi Nelsonovi, RT čo hral Lékouzelníka, a všetkým ďalším (sry, nepamätám si vás, tak strašne veľa skvelých ľudí som spoznala), ktorí sa Regine venovali, bavili sa s ňou a urobili nudné dni v Kotli oveľa krajšími a zábavnejšími! :D

Offline Connor Perry

  • Učitel
  • Příspěvků: 45
  • I nečarové mají své kouzlo
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3763 kdy: Říjen 14, 2021, 06:30:34 odpoledne »
No, sice mám týden zpoždění, ale to doufám nevadí.
Moc rád bych poděkoval za možnost působit jako zástupce kolejního ředitele. Děkuji Doug, která si mě vybrala i přes to, jaké to znamenalo trable. Děkuji Vodáčkovi, který to se mnou vydržel a děkuji hlavně všem ostatním členům RT a PT za pomoc a za to, že mě ve funkci nechali i po odchodu Doug. Jsem za to neskonale vděčný.
Bohužel toho mám teď docela hodně, takže jsem usoudil, že by bylo asi nejlepší místo zástupce kolejního předat někomu, kdo na kolej bude mít více času, a hlavně někomu, kdo nebude muset pro každou objednávku lítat na příčnou ulici  ;D (RP to tak samozřejmě děláme všichni  ;D).
Na závěr tedy obrovské díky dětem našim skoro vlastním, kteří to se mnou vydržely tak dlouho. Mám vás moc rád, jezevečci. Dveře do mého kabinetu jsou vám otevřeny úplně stejně, jako tomu bylo do teď. Rád vás uvidím, jen už ne na koleji.

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8486
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3764 kdy: Prosinec 05, 2021, 10:51:03 dopoledne »
Děkuji Archie za dobrý signál a za součinnost při napravování přeměňovacích formulí pro 6. nočník.
luf

Offline Marcus Gordon

  • Dospělák
  • Příspěvků: 18
  • Co má přijít,to přijde,a pak se tomu postavíme
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3765 kdy: Leden 31, 2022, 09:43:08 dopoledne »
Děkuji za Včerejší halloween bylo to super a také děkuji moc Nancy za pomoc :-)

Offline Sebastian Holders

  • Dospělák
  • Příspěvků: 9
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3766 kdy: Leden 31, 2022, 12:26:02 odpoledne »
Obří dík Vi, že si na Seba našla čas, i když se to vůbec nehodilo :)
H

Offline Elizabeth Wallis

  • Nebelvír
  • Příspěvků: 3
  • Call me Lizzie ✨
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3767 kdy: Duben 25, 2022, 11:33:59 odpoledne »
Pojďme to tu oživit, děkování není nikdy dost! :)

Děkuju realizačnímu týmu za všechnu práci a organizaci Příčný a odjezdu do Bradavic. A taky za práci, která stojí za spoustou změn a novinek v ŽvB.

Děkuju Zaře za všechny herní chvíle, i když teď už jich zřejmě kvůli odlišný koleji nebude tolik.

A díky lvíčatům, protože jsou fakt skvělá parta.


Offline Zara Inkwell

  • Zmijozel
  • Příspěvků: 4
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3768 kdy: Duben 26, 2022, 09:05:33 dopoledne »
Tak já se taky přidám!
Děkuji počasí v průběhu cesty lodičkami za kompletní zmoknutí! (A taky tomu, kdo vymyslel, že účelně budeme moknout, než se na tu lodičkovou cestu vydáme) :D

Díky Lizzie za úžasnou cestu ve vlaku i předchozí dny; a neboj, určitě najdeme herní chvíle i s rozdílnou kolejí!

Díky Bfuj a Sebastianovi za suprový první den na hradě.. Protože povězme si.. komu se podaří ubrat kolejí 30 bodů za první den? Jste prostě legendární! ;D

A díky také zmijím, kde se někteří předvedli jako pravé zmije a podrazili svou kolejní rodinu :) Poté byla super atmosféra na koleji.

Offline Zara Inkwell

  • Zmijozel
  • Příspěvků: 4
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3769 kdy: Květen 02, 2022, 10:26:11 odpoledne »
Je asi divné děkovat dvakrát po sobě, ale oni si to zaslouží.

Děkuji jmenovitě Susan, North a Seanovi za výpravu za tajemstvím koleje! Bylo to perfektní a rozhodně s tím příští roky nepřestávejte! :)

Offline Jade Cornelle

  • Dospělák
  • Příspěvků: 6
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3770 kdy: Červenec 17, 2022, 12:32:57 dopoledne »
Děkuji Sebovi za dnešní večerní ochutnávku dobrého pití :D Ale to je naše tajemství *mrk mrk*

Offline Regine Corbeau

  • AzkaBan
  • Příspěvků: 6
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3771 kdy: Srpen 09, 2022, 12:24:10 dopoledne »
Ďakujem moc River Woodrow za zorganizovanie tej Párty a že ma tam pozval. Bolo to super! 
Ďakujem Mary Molaris  a Jay Waterford za zaobstaranie občerstvenia a skvelý program s hrou Nikdy jsem..  Mary zvlášť díky za pobavenie spolu s Artemisia Humphrey so zahraním... veď viete koho

Ďalej ďakujem každému, kto tam prišiel a že sme sa takto zišli v celkom hojnom počte a mali sme možnosť zažiť takto úžasný deň!

Offline Nellie Brewer

  • Mrzimor
  • Příspěvků: 5
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3772 kdy: Leden 09, 2023, 08:58:00 odpoledne »
Nejprve bych chtěla poděkovat Alex za úžasný doprovod ve školce, nehorázně jsem se bavila. :D

Dále mé speciální poděkování patří Tosce, Aaronovi (snad píšu dobře) a Anthonymu, že si na mě nachází čas a můžeme tak tvořit a rozšiřovat lore svých postav. :D

Ještě větší poděkování patří Sarah, která mi pomohla se životopisem a předala mi konstruktivní zpětnou vazbu k mé postavě, životopisu a směru, kterým se hodlám dále s ní vydat (s postavou...!). :3

Offline Natalie House

  • Dospělák
  • Příspěvků: 19
  • Nikdy se nevzdávej!
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3773 kdy: Leden 16, 2023, 11:58:12 odpoledne »
Tak myslím, že je pravý čas. (sice trošku pozadu, ale nevadí)


Chtěla bych zpětně poděkovat...

Hlavně nejvíc ze všech Elizabeth Stranger. Neuvěřitelně moc si tě vážím, ikdyž vím, že né vždy to dávám správně najevo. Seš můj největší a nejlepší parťák. Za nic bych tě nevyměnila! Tolik srandy co jsme zažily, ať už ve hře nebo mimo hru. Zachvíli to jsou krásné tři roky co spolu hrajeme tuhle zběsilou hru a je to mega! (registrace: 14. 4. 2020. Ano našla jsem si to!) Ať už byly naše začátky u procházení Londýna a několika hodinové hledání kotle, přes první utrácení peněz na příčné, první příjezd do hradu, lodičky (kde jsem málem skončila ve vodě), rozdělení do kolejí, první hodiny, veřejně nedobrovolnou povinnou brigádu (abychom měli na činidla.. někdo moc utrácel, že), první kouzlo, první tajnou chodbu, atd.. (včetně prvního výletu!.. kotník done) Bylo toho nespočet a já moc věřím, že i nyní pod novými postavami, novými příběhy skončíme minimálně polovinu času co jsme strávily na hradě.

Tak dále bych moc chtěla poděkovat Pheobe Grey (LeRoux). Pro mě budeš vždycky Grey, ať se děje cokoliv dračice! My si toho spolu taktéž užili podle mého názoru spoustu. Ať už hodiny, kdy jsem tě nenechala spát a rozjížděli jsme filozofické momentky, zábavu na koleji atd... Děkuju, že si ukázala Nat svět z mnoha úhlů pohledu. Vím, že si to se mnou neměla vždy lehké. (tak jako asi snad každý) Avšak i tak si tě neskutečně vážím, že si to všechno vydržela a dokonce víc než částečně změnila život Nat.

Taktéž musím poděkovat (sice hodně zpětně, ale nevadí, kdo ví možná si to přečte) Yvonne Deskossyreff (jak jsem ti říkala já Deskořice!). Ty si byla člověk co mě i Eliz mega pomohl do začátku hry. Jak nastavením, tak zasazením do hry a celkově i později tím jaký si měla na mojí postavu vliv. Nerada píšu v minulém čase, ale vím, že už se do hry nevrátíš, proto ti chci moc poděkovat. Ať už za ukázku různých chodeb, pomoc při kouzel, několika hodinové pokecy. Atd... Bylo to sice poměrně krátké, ale tak moc obsáhlé. (Až mi teď u toho jak to píšu ukápla slzička.) Byla si můj první vzor jak hrát RP a taky nejlepší, ať si každý říká co chce. Skoro vykopávání dveří v kotli, ochutnávky co jsem ti dávala jídla, které jsem vařila, atd.... Prostě BEST.

Ještě než půjdu dál.. Prostě musím Ember Guard! Jak sis mě mohla dovolit opustit spolubydlící? Ne. Dělám si srandu. Chápu to né každý máme čas. I tak moc díky za pomoc se vším a hlavně za pomoc při úklidu pokoje. To byl teror všechno najít a uklidit. Ještě, že nám někdy přišla na pomoc i Elen. A taky děkuju za společné běhání! Byla to bžunda.

No na řadě jsou nyní všichni lvíčatka, lvíčata a lvi. Byly jste mojí herní rodinou více než 2 roky reálného času. Za mě jsme byly minimálně nejlepší kolej co se týče party! Jako Isaac, který to tam rozjížděl. Pheo, Av, Elen, Ember, Emm, Lily, Jaye, Mary, Maya, Will, Sarah vy všichni jste byla moje původní sestava koleje společně s kolejními. Všechny jsem měla šanci poznat, aspoň částečně. Za což vážně moc děkuju. Ano lidi přicházejí a odcházejí, avšak...
Jednou lev vždycky lev!

Tak je čas na další skupinku lásek... Děvčata! Ani nevíte jak moc mi chybí naše FORMACE!
Přesněji mluvím o nejlepších a neskvělejších holkách, které jsem na projektech potkala a jedná se o celkové seskupení:
Natalie House,Ember Guard, Elen Morgan, Tierney Faelis, Amalii Good a samozřejmě i Elizabeth Stranger!
Byla to neskutečná sranda, ať už jsme hlídkovali u učeben, kde se zkoušelo. Doby kdy jsem nám všem objednala pláště FORMACE, atd.. Bylo to nezapomenutelné a věřím, že si dáme zase někde sraz. (aspoň my co zbyly.. Ember zklamala)

Chtěla bych ještě poděkovat Corn a Viann za zajímavé části, kdy jsem si hru s vámi fakt užívala!

Tak a taktéž chci poděkovat všem profesorům a profesorkám co mi pomáhali vést a rozvíjet Natali nějakým (snad pozitivním) směrem!

Nakonec chci ještě poděkování patří i RT a PT, kteří mi dělali většinou ze hry lepší místo, kde jsem mohla vypnout a užít si pravou atmosféru Bradavic.

Ještě jednou DÍKY! Za roky na hradě.

PS: dodávám nějaké fotky, které mě pobavily... Snad neurazí...

Jedna z prvních momentů zkoušení kouzlit.



Měla jsem svého oslíka co mě odvezl do Síně a pudink... (humor jo! xD)



Hrad i hořel!



Adekvátní reakce na oheň..



Co dodat... Ta sedla..




Téhož dne na koleji:



Valentýn nesmí chybět



Nakonec nejlepší... FORMACE


Offline Aaron Silver

  • Mrzimor
  • Příspěvků: 6
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3774 kdy: Leden 18, 2023, 03:37:44 odpoledne »
Na začátek moc děkuju jak novým, tak starším jezevečkům za krásné přivítání a super noc na koleji. Jinak mimochodem moc díky za tak krásnou noru!

Díky všem co se podíleli na prohlídce hradu!

Hlavně Mirai, že mi ukázala, kde najdu horkou čokoládu!

Nějaké fotky k tomu:







Offline WallaceCurry

  • Příspěvků: 1
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3775 kdy: Duben 04, 2023, 10:17:21 dopoledne »
Skvěle jste si to užili, to je opravdu skvělé :D

Offline Аlex

  • Kompot
  • *
  • Příspěvků: 60
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3776 kdy: Duben 20, 2023, 02:12:35 odpoledne »
Já chci poděkovat více než na discordu zde, protože se tu takovéto důležitější děkovačky méně ztrácí mezi ostatními. Mé poděkování patří Tesse a Jamesovi za jejich práci, především pak za práci, na které jsme měli možnost vzájemně spolupracovat. Ne vždy toho bylo hodně, i tak se ale najdou důvody, proč mi přijde správné poděkování vyjádřit. Do styku jsem samozřejmě přišla více s Tessou, zejména kvůli Nebelvíru a profesorské postavě, avšak i James mi byl občas nápomocný, hlavně pak aby mé prvotní školní akce nebyly úplný propadák. Bez jeho reakce na chybějící světla by totiž neonová silvestrovská párty tolik nezářila nebo by amorci při antivalentýnu nenadělali takovou spoušť, jaká to tenkrát byla. Nejvíce mi ale byli nápomocní při mém vstupu do týmu, abych se jako laik zezačátku nebrodila sama. Někdy to mezi námi nebylo úplně růžové, což je asi úplně normální, ale můj úsudek zůstal pozitivní natolik, abych to nenechala vyplynout a poděkování jim sepsala. Takže díky moc a snad zase někdy ve hře, tentokrát za hráče.

Offline Tessa

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 85
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3777 kdy: Duben 20, 2023, 06:49:13 odpoledne »
Já děkuju, že jsem mohla aspoň na krátkou dobu spolupracovat na hře a díky tomu zažít nemálo zábavných večerů (někdy i nocí) a najít nové přátele. Největší poděkování patří Vivien, Alex a Jamesovi, se kterými jsem strávila mnoho času ať už hraním, vyráběním, nebo jen psaním na discordu.