Autor Téma: Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat  (Přečteno 977499 krát)

Offline Kate Oak

  • Dospělák
  • Příspěvků: 43
  • Všichni jsme šílení a neříkej, že ne!
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3720 kdy: Únor 01, 2021, 10:26:30 dopoledne »
Také se přidám k děkovačce za včerejší halloween, moc jsem si to užila!
Oceňuji neskutečnou trpělivost týmu, který celý večer jel na plno a předělával popisy k vyřezaným dýním, nebo i ke včerejším kostýmům. Také jsem si moc užila pobíhání po chodbách od jednoho profesorského kabinetu ke druhému. Jsem ráda, že to vzali všichni se vtipem a že jsem se tak mohla celý večer smíchy popadat za břicho, do jakých situací se Kate dostala.
Zdravím zde i své úžasné bohyně, byly jste skvělé!
<3

Offline Pheobe LeRoux

  • Dospělák
  • Příspěvků: 35
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3721 kdy: Únor 01, 2021, 04:13:09 odpoledne »
Chci poděkovat naší dračí kolonii, za to jak jsme si užili koledování.

Všem co se podíleli na přípravě skvělého Halloweenu.

Každé včerejší stanoviště bylo skvělé a moc jsem si to užila.

Offline Stuart Nelson

  • Dospělák
  • Příspěvků: 20
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3722 kdy: Únor 01, 2021, 04:29:46 odpoledne »
Taky děkuju za super Halloween, moc jsem si to užil.

Offline Findley Vaughn

  • Havraspár
  • Příspěvků: 9
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3723 kdy: Únor 01, 2021, 04:30:53 odpoledne »
Taktéž chci poděkovat nejen organizátorům celé akce, kteří do celého Halloweenu určitě dali spoustu úsilí, ale taktéž profesorům, kteří měli svá stanoviště. Musím velice ocenit masku Fiony a Shreka, ale chtělo by to ještě toho Oslíka :DDD
Zároveň chci poděkovat mému harému... tedy trpaslíkům, kteří i přestože nám ze začátku chyběl nejeden bratr, tak si zvládli vypracovat slušnou odměnu. V neposlední řadě samotnému Prófovi, který dorazil, i když musel doučovat nějakého studentíka a Stydlínovi, který odvedl nejvíce práce nejen při tvorbě kostýmů.

Offline Isaac Olivier

  • Dospělák
  • Příspěvků: 38
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3724 kdy: Únor 01, 2021, 06:42:45 odpoledne »
Musím říct, že tohle byl asi ten nejlepší Halloween, jaký jsem v ŽvB zažil. Výroba kostýmů byl super nápad. Skvělá práce! Taky musím podotknout, že se mi moc líbily sestavy ostatních týmů, nejvíce asi Sněhurka a sedm trpaslíků (mužské provedení Sněhurky opravdu pobavilo :D). Děkuji všem členům RT/PT, hráčům a samozřejmě naší opičí tlupě. Hu hu!

Offline Amalia Good

  • Dospělák
  • Příspěvků: 50
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3725 kdy: Únor 02, 2021, 09:37:53 odpoledne »
Halloween byl bomba! :D Ráda bych poděkovala všem, co se podíleli na letošním halloweenu. Moc jsem si ho užila a lámala se v kuse u počítače smíchy.  Taky bych chtěla poděkovat mým bohyním ;) Protože jsme byly fakt boží. I učitelům za situace, do kterých nás dostávali. Pan upír byl fakt skvělej.

Taky děkuji svým mrzimorčatům, neb si myslím, že to často nedělám. A pánům kolejním za rychlé vyřizování objednávek.

Taky bych chtěla poděkovat Nathanovi a Tie, že to poslední dobou s Am přežili. :D Neměli to jednoduchý. Zároveň děkuji tomu "dobrákovi" za hrníček, který mě postavil do nevšední situace.

Offline Pheobe LeRoux

  • Dospělák
  • Příspěvků: 35
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3726 kdy: Únor 06, 2021, 10:52:31 dopoledne »
Chtěla bych poděkovat všem lvíčkům za včerejší pyžamovou párty, moc jsme si ji užila a nasmála jsem se u toho.

Offline Odette Blankley

  • Zmijozel
  • Příspěvků: 15
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3727 kdy: Únor 08, 2021, 03:52:36 odpoledne »
Moc děkuju naší holčičí partě za včerejší suprovou hru, která začala fakt vážně a skončila hroznou srandou, při které jsem se hodně nasmála i reálně  ;D

Offline Vivien

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 713
  • Všechno se k Tobě jednou vrátí
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3728 kdy: Únor 08, 2021, 08:37:58 odpoledne »
Omlouvám se druhákům za dlouhý rozjezd hodiny, měla jsem neodkladný pracovní hovor  ::) :D.

Offline Gabrielle Farlow

  • Dospělák
  • Příspěvků: 14
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3729 kdy: Únor 08, 2021, 11:00:38 odpoledne »
Moc děkuji zmijozelským a našim skvělým kolejním za super večer, užila si ho jak Gab tak jáá :3

Offline Susan Dragonmind

  • Dospělák
  • Příspěvků: 16
  • Sometimes, the only one you can trust is yourself.
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3730 kdy: Únor 08, 2021, 11:58:11 odpoledne »
Taky děkuju všem zmijím za krásnej večer. Vážně jsem si ho užila. A Leonovi za fakt zábavnej pokec.  :D

Offline Amalia Good

  • Dospělák
  • Příspěvků: 50
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3731 kdy: Únor 12, 2021, 09:16:08 odpoledne »
Děkuji všem, kdo se podílel na výzdobě hradu! Je zase nádherná!
Taky velký dík patří mému tátovi a mámě! moc mě potěšili!
Také děkuji své Tajné paní Santové moc mě dárek potešil!
A taky všem, kdo nějak Am obdarovali. Moc si toho váží! ;)

Offline Aurora Anderton

  • Havraspár
  • Příspěvků: 24
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3732 kdy: Únor 12, 2021, 10:13:21 odpoledne »
Moc děkuju všem, kteří Auroře poslali dáreček a herním rodičům, kteří sehnali přesně to, co si přála. A spoluhavránkům za zábavu při společném rozbalování!

Offline Stuart Nelson

  • Dospělák
  • Příspěvků: 20
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3733 kdy: Únor 12, 2021, 10:43:06 odpoledne »
Také bych chtěl poděkovat všem, co si na Stuího vzpomněli a dali mu dárek. :) A taky tajnému santovi, ta brašna je fakt hezká, ale stejně bych rád věděl, kdo to byl!  ;D *je hrozně zvědavý*

Offline Sněhulák

  • Herec
  • *
  • Příspěvků: 20
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3734 kdy: Únor 25, 2021, 09:24:24 odpoledne »
Já moc chtěla poděkovala za dnešní pohodový večer byla. Moc já užila a vaření vychutnala. Kdyby vy chtěla viděla, co já doopravdy dělala, já inspirovala: https://www.youtube.com/watch?v=5qVMIKCn_Cs. Já moc moc děkovala za krásný ohlas která byla. Třeba my někdy viděla v Japonsko.
- Tashiro Hideki

Offline Amalia Good

  • Dospělák
  • Příspěvků: 50
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3735 kdy: Únor 26, 2021, 08:27:31 dopoledne »
Děkuji všem, kdo se podíleli akci na akci Valentýn!  Bylo to krásné! Nejen výzdoba, ale také promyšlenost jednotlivých bodů programu. Moc jsem si to užila.

Díky patří taky všem s kým si Am mohla zahrát, v prvé řadě mrzimorským! Díky.

PS: Nestvůro skončíš na salámu! :D

Offline Stuart Nelson

  • Dospělák
  • Příspěvků: 20
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3736 kdy: Únor 26, 2021, 08:51:40 dopoledne »
Děkuju za krásného Valentýna. :) Všechny akce během dne se vám moc povedly. :)

Offline Sněhulák

  • Herec
  • *
  • Příspěvků: 20
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3737 kdy: Únor 26, 2021, 03:57:51 odpoledne »
Salám? Já zájem by měla! To dobrá nestvůra uzenka na moje gril!

Offline Pheobe LeRoux

  • Dospělák
  • Příspěvků: 35
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3738 kdy: Únor 26, 2021, 05:15:15 odpoledne »
Děkuji za krásného Valentýna.
Výzdoba a celý program byl úplně skvělý a moc jsem si to užila.
Nestvůra i oliheň byli skvělý :)

Offline Maxwell Prichett

  • Dospělák
  • Příspěvků: 17
  • You're either in the smoke club or you're out
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3739 kdy: Únor 26, 2021, 06:16:51 odpoledne »
Chci poděkovat za letošní skvělou výzdobu Valentýna! <3

Offline Emma Rivers

  • Dospělák
  • Příspěvků: 36
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3740 kdy: Únor 28, 2021, 11:18:33 odpoledne »
Děkuju za dnešní kvízový večer ;D pub quizy mám ráda a bylo fajn si to vyzkoušet i ve hře :D

Offline Reece Ryes

  • Zmijozel
  • Příspěvků: 11
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3741 kdy: Březen 08, 2021, 10:33:08 odpoledne »
Děkuji RT, Zmijozelským a... Finovi (Finnovi?) za hru a za to všechno, co pro mne udělali. c:

Offline Amalia Good

  • Dospělák
  • Příspěvků: 50
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3742 kdy: Březen 18, 2021, 09:48:53 dopoledne »
Ráda bych poděkovala Společenstvu a Finnovým fazolkám za krásné dva večery ;) Moc jsem si to užila.

Offline Marcus Gordon

  • Dospělák
  • Příspěvků: 18
  • Co má přijít,to přijde,a pak se tomu postavíme
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3743 kdy: Březen 22, 2021, 01:09:19 odpoledne »
Rád bych poděkoval ZvB teamu že si pro nás nachystali suprovou Adventuru :)

Offline Sarah Wayland

  • Nebelvír
  • Příspěvků: 7
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3744 kdy: Březen 22, 2021, 01:34:16 odpoledne »
Ráda bych také poděkovala všem, kdo se podílel na víkendové akci, která byla jistě velmi náročná pro realizaci. Bylo to skvělé! A též děkuji celému mému týmu  ;D

Offline Scarlett

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 582
  • What do we say to the God of Death?' 'Not today.
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3745 kdy: Březen 23, 2021, 12:47:13 odpoledne »
Tímto dnem končím ve vedení i v týmu.

Děkuju za možnost vyzkoušet si spoustu nových věcí, za množnost podílet se na pokusu udělat hru lepší, což se doufám z větší části povedlo. Taky děkuju, že jsem tady měla možnost poznat toho nejúžasnějšího člověka ze všech, kterýho si neskutečně vážím, a to Edwarda. Spolu s ním ale i další fajn lidi, s nimiž jsem celý večery hrála, lidi, díky kterým jsem trávila hodiny a hodiny u skypu nebo discordu... bylo jich za těch 6 let spoustu, jmenovat mi nepřijde fér. Taky děkuju lidem, který mi dali šanci svým hlasem, a doufám, že je mezi nimi někdo, koho jsem nezklamala.

Myslím, že tahle hra má velkej potenciál. Přeju vám, co tady zůstáváte, aby se vám ho povedlo využít naplno a někam tu hru posunout, jste rozhodně schopní, snad i psychicky odolní, na rozdíl ode mě. Hodně štěstí.

Offline Natalie House

  • Dospělák
  • Příspěvků: 19
  • Nikdy se nevzdávej!
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3746 kdy: Březen 23, 2021, 02:45:04 odpoledne »
Nevím jak ostatní, ale já chci poděkovat Scarlett s tím jakou práci si dala s projektem.
Doufám, že budeš i dál dělat co tě baví, protože šlo vidět, že tě to baví nebo teď už asi bavilo.
Hodně úspěchů i nadále! :) :)


Offline Marry Spring

  • Dospělák
  • Příspěvků: 247
  • I'm tired! Can't we just be Death Eaters?
    • Deník a vše kolem Marry
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3747 kdy: Březen 23, 2021, 04:19:36 odpoledne »
Scar, chci ti taky poděkovat.
Ať už za tu dobu, co jsi zde byla jako koordinátorka, tak za těch 5-6 let, co se známe my dvě. Jsem hodně ráda, že jsme si k sobě našly cestu, a chci ti tímto také popřát hodně štěstí a úspěchů do budoucna. <3

Offline Stuart Nelson

  • Dospělák
  • Příspěvků: 20
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3748 kdy: Březen 23, 2021, 04:59:53 odpoledne »
Chtěl bych poděkovat za úžasný soutěžní rok, který jsem si opravdu dost užil a co se týče adventury, to byla úplná třešnička. :)

Offline Leon Russell

  • Dospělák
  • Příspěvků: 18
    • Deník
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3749 kdy: Březen 23, 2021, 06:28:45 odpoledne »
Začnu tou lepší zprávou - díky celýmu týmu za skvělej rok, ač jsem byl nejdřív skeptickej z tolika změn, dokázali jste hráče spojit jako už dlouho ne. Bohužel jsem se všeho nestihl zúčastnit, ale věřím, že všichni si to pečlivě užili!

A teď bohužel k té horší zprávě - i já děkuji Scar za její práci, zpětně za skvělou Havr mamku a samozřejmě za hodiny, které mě vždycky pobízely k dotazům, ze kterých se jí asi vždycky před zodpovězením zatočila hlava. Tak snad zase někdy v budoucnu, teď hlavně hodně štěstí do ŽvR, neboli Života v Reálu! :)

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3750 kdy: Březen 24, 2021, 05:29:09 dopoledne »
Rád bych poděkoval po dlouhé době ve svém děkovacím tématu. Děkuji abecedně.
H) Hráčům. Za aktivní účast na letošní ročence. Byť to z počátku vypadalo, že se zrušení bodů nesetkalo s pochopením vyklubal se z toho myslím velmi zajímavý školní rok.
N) Nancy. Za práci odvedenou ve vedení projektu a na letošní ročence. Byla to spousta hodin, které věnovala nám všem.
R) Rarachům. Vždy dovedou překvapit a potrápit a to nejen hráče ale i mě.
S) Scarlett. Za to, že se nebála převzít projekt ve velmi složité době a neostýchala se udělat i nepopulární rozhodnutí. Přeji ji mnoho úspěchů v osobním životě a doufám, že se ještě někdy uvidíme.
luf

Offline Rose Dragon

  • Dospělák
  • Příspěvků: 31
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3751 kdy: Březen 24, 2021, 03:39:54 odpoledne »
Chtěla bych také moc poděkovat Scar, že tu byla pro nás jako kolejní, hráčka a také úžasné RT. Byla jsi tu vždy, když jsme něco potřebovali ve hře i mimo ní. Doufám, že se ti budeš dařit. Hodně úsilí a času si vložila do ŽVB, tak teď je řada aby ses věnovala sobě a reálnému světu. Prostě moc děkuju za všechno. <3

Offline Tierney Faelis

  • Dospělák
  • Příspěvků: 34
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3752 kdy: Březen 27, 2021, 02:01:24 odpoledne »
Mám na srdci zase spoustu poděkování, tak hurá do toho.
Přidávám se a děkuju Scarlett za to, že si vždycky našla čas na naše výmysly a za pomoc, kterou nám ráda a bez problému poskytla. Díky za její hodiny, a celkově za její práci. Umím si představit, že ji za tebou byla hodně!  :)
Děkuju všem, kdo se podílel na Soutěžním roce, jak už je tu zmíněno, na začátku jsme váhali, jaké to bude. Na konci musím děkovat za všechno, co to obnášelo, protože jsem si to hrozně moc užila, více než Školní pohár. Hlavně závěrečná adventura byla skvělá!
K tomu se vztahuje poděkování mému božskému týmu, protože bez nich bych si to neužila tak, jak se stalo. Dělali jste tu soutěž ještě lepší, a já jsem fakt ráda, že jsem skončila v týmu zrovna s váma.
Na závěr chci poděkovat všem jezevcům, kteří se ve čtvrtek dostavili na naší malou akcičku (včetně profesora Perryho) a díky nimž jsem strávila skvělý večer.
Díky moc :)

Offline Nancy

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 2891
  • long live all the magic we made
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3753 kdy: Březen 27, 2021, 02:02:50 odpoledne »
Skončila nám celoroční soutěž, je čas poděkovat!

V první řadě děkuji ročenkovému týmu, který celý rok neúnavně připravoval, řešil problémy, vymýšlel řešení nečekaných situací. Bez jejich elánu by se akce nikdy neuskutečnila. Zejména děkuji Charlie, Archiemu, Sarah, Lauren a Vivien, ale pak i všem ostatním, kteří se jakkoliv zapojili.

Poděkování patří také všem těm, kteří přiložili ruku k dílu svými technickými superschopnostmi a kvůli ročence naskriptovali, nakreslili a postavili úplně nové věci, a to často v šibeničním termínu. Za skripty děkuji Benovi, Vodáčkovi a Edwardovi; za grafiku Lauren a Charlie; za stavby celému ST, ale hlavně Archiemu a Sarah.

Celému realizačnímu a podpůrnému týmu děkuji za cenné připomínky, palečky nahoru při rychlých schvalováních všeho možného, i za trpělivost s tím, že jsme všechno dělali na poslední chvíli ;D

Scarlett jsem původně chtěla děkovat za skvělou propagaci a poctivé focení všech akcí, nakonec jí ale bohužel musím děkovat za celé působení na ŽvB, včetně toho v roli koordinátorky. Odvedla jsi tu hodně dobré práce. Máme tě rádi.


Zdaleka nejvíc ale děkuji hráčům, kteří se zúčastnili. Za účast, za trpělivost při řešení všech možných problémů, za to, že jste si to snad někdy užívali, za důvěru, že jsme ke všem přistupovali spravedlivě a nikoho jsme nezvýhodňovali. A pak hlavně za to, že jste naskočili na palubu stejné lodi s námi, a rozhodli jste se přistoupit na tu hru, ve které rozdělení po kolejích ztratilo na pár měsíců význam; vznikla nová přátelství a zakopala se spousta válečných seker. Vím, že mnohým z vás se to ze začátku nelíbilo, a o to větší mám radost z toho, že jste to nevzdali, a že to nakonec jen díky vám (snad) vyšlo.

Speciálně pak děkuji všem hráčům, kteří nám vyplní dotazník se zpětnou vazbou, který nám pomůže v tom, aby příští akce byly ještě trochu víc vyladěné na míru tomu, co byste ve hře chtěli.

Příští rok zase hurá do soutěže o Školní pohár! ;D

Offline Leon Russell

  • Dospělák
  • Příspěvků: 18
    • Deník
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3754 kdy: Duben 12, 2021, 11:05:47 odpoledne »
Chtěl bych poděkovat našim skvělým kolejním - tedy Vivi a Jamesovi - za skvělý trip do Egypta. Bylo fajn vypadnout a strávit pár dní mimo smradlavý a polorozpadlý kotel. Takže doufám, že snad zase brzo někam vypadneme! :D

Offline Archie

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 774
  • I promise that you’ll never find another like ME!
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3755 kdy: Duben 26, 2021, 12:43:16 odpoledne »
Gordon se rozhodl z osobních a časových důvodů ukončit své aktivní působení v realizačním týmu, a proto vám bohužel musíme oznámit, že vašeho oblíbeného neoblíbeného profesora letos v Bradavicích nepotkáte.

Děkujeme Gordonovi za jeho práci a přejeme mu hodně štěstí tam venku v reálném životě!

Offline Aurora Anderton

  • Havraspár
  • Příspěvků: 24
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3756 kdy: Květen 09, 2021, 10:05:05 odpoledne »
Díky za bezvadný Halloween. Bylo to luxusní, moc jsem si to užila!

Offline Vianna Nieto

  • Dospělák
  • Příspěvků: 27
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3757 kdy: Květen 09, 2021, 10:26:02 odpoledne »
Děkuji všem, kteří se podíleli na letošním Halloweenu, bylo to skvělé!
Díky taky Auroře, Corn a Sebovi za teamwork při hledání vraha  8)

Offline Odette Blankley

  • Zmijozel
  • Příspěvků: 15
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3758 kdy: Květen 12, 2021, 10:31:01 dopoledne »
Chci se taky přidat k děkovačce za super originální Halloween :)  moc jsem si to užila. Víc rolových akcí prosím!  :D

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8487
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Odpověď #3759 kdy: Červen 15, 2021, 07:18:19 odpoledne »
Rád bych poděkoval bývalým členům užšího vedení projektu. Konkrétně Nancy za veškerou práci, kterou ve vedení odvedla. Velmi si vážím jejího nasazení ač jsme spolu v mnoha věcech nemohli souhlasit. Děkuji
luf