Autor Téma: Referendum 2005  (Přečteno 3933 krát)

Offline Sarah

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3049
  • ❄ a nightmare dressed like a daydream ❄
Referendum 2005
« kdy: Srpen 14, 2017, 07:03:58 odpoledne »
Vážení hráči,

radi by sme, tých z vás, ktorých postavy dovŕšili 17 rokov, pozvali na hlasovanie v Referende 2005 na tému manželstvo párov rovnakého pohlavia. Prídite a nechajte svoje postavy vyjadriť svoj hlas. Referendum prebehne tento týždeň (14-20.8.2017), vždy od 19:00 do 21:00 hod. v átriu Ministerstva Mágie. Tak neváhajte a pomôžte rozhodnúť.




Offline Lydia Hellberg

  • Příspěvků: 89
  • Sač e bédééz
Re:Referendum 2005
« Odpověď #1 kdy: Srpen 15, 2017, 09:09:17 odpoledne »
Hodláte ve hře pro děti, která není čistě jen o HP, také řešit za nějaký rok islám?

Offline Matthew Pierce

  • Dospělák
  • Příspěvků: 56
Re:Referendum 2005
« Odpověď #2 kdy: Srpen 15, 2017, 09:47:37 odpoledne »
Jestli chcete ve hře pro děti, která není čistě o HP, psát debilní komentáře, tak vám rovnou říkám, že tu neuspějete a můžete to zkusit někde jinde. Např. na stránce www.facebook.com/ tam je debilních komentářů jako jsou tyhle spoustu. Možná dostanete i nějaký ten "lajk"

Offline Lydia Hellberg

  • Příspěvků: 89
  • Sač e bédééz
Re:Referendum 2005
« Odpověď #3 kdy: Srpen 15, 2017, 10:16:36 odpoledne »
Oceňuji přepnutí účtu z Lucas na Matthew Pierce, abys mohl napsat tuto reakci a nikoliv za RT účet, což by jistě nepůsobilo pro veřejnost hezky, mládenče. Nicméně u mne je to normální dotaz, myšlený zcela vážně. Pokud to považuješ za "debilní" komentář, který ti očividně způsobil nějakou emoci a máš nutkání projevené názory urážet, pak to není můj problém.

Offline Gianbattiste Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 226
  • Who pulls the strings?
Re:Referendum 2005
« Odpověď #4 kdy: Srpen 15, 2017, 11:05:12 odpoledne »
A co, že se tu řeší? Že je hra pro děti? Pokud je pro děti tak proč ji hraje tolik dospěláků? Hra je pro hráče, mezi kterými jsou všechny věkové kategorie, na děti se myslí a jsou pravidla, která je berou na vědomí. Ale je něco jiného je brát na vědomí a tvořit hru exkluzivně pro děti. Někteří s tím očividně mají problém, ale děti nejsou hloupé a ani dementní, jak si je dospělí představují, dementní jsou dospělí, co mají potřebu je chránit před "krutým" světem. Většina dětí ví co je tam venku, jediné co neví je proč všechno musí dospěláci komplikovat.
  A navážet se do Matthewa je vyjádření k čemu? Představte si to, ale RT nejsou roboti s kolektivním myšlením a je snadnější přepnout účet a vyhnout se tak kritiky RT kolektivu, protože některé názory zkrátka říkají za sebe a ne za RT.
 Spíš mi vysvětlete, proč máte potřebu tu na forku strašit ještě tak dlouho, když už tu snad nikoho váš názor nezajímá. Pardon, ale nejste bojovníci za pravdu a práva hráčů, kdyby byli hráči tak nespokojení, tak by se snad ozvali nebo prostě přestali hrát. Tohle už mi přijde jako naprosto zbytečné honění ega a hraní si na Zora. Pokud nedokážete za ŽvB udělat tlustou čáru, tak je spíš otázka kdo jsou tu ty děti, jestli hráči nebo vy.   
  Tohle referendum se koná hlavně kvůli mně, jelikož Gian by si rád vzal svého dlouholetého přítele a tak jsem podal žádost jestli by to šlo nějak provést. Tohle z toho vzniklo, takže to buď k mojí spokojenosti projde a nebo ne. Pokud ne, tak mě to sice zklame, ale zklamou mě hráči a ne RT.

 Peace

Offline Sebastian Clarke

  • Příspěvků: 26
  • Always
Re:Referendum 2005
« Odpověď #5 kdy: Srpen 15, 2017, 11:21:30 odpoledne »
Vzniklo kvůli tobě.
A to se tu bude zase řešit orientace nebo co?
Nemůže se tahle hra hrát normálně? To chceme, nic víc.

Ano, oni by se ozvali, ale to by se nemohli bát že dostanou náhodou Ban.
I RT se vlastně nechcou ozvat, z toho důvodu že by už byli v týmu vlastně navrch.

Takže ve výsledku Giane tvá reakce neznamená nic. Za mě se takové věci nehodí řešit ve hře. Pokud si své komplexy nemůžete vyléčit reálně, tak si tyto komplexy neléčte na hře, která kdysi měla opravdu obrovskou úroveň, tu dneska nemá a už mít nebude.
Referenda, když sotva někdo ví kde založit klub, ach bože, vem si toho svého milovaného mimo hru a necpi to tam. Nechci na tebe útočit, ale zrovna tohle bych opravdu netrpěl.

Názor každého není ke škodě, zkrátka si za to hlavu utrhnout nenechám.
Po měsíci klidu kdy se tu alespoň, díkybohu, vůbec nic, nečekaně, nedělo, se tu řeší zas něco, co vlastně té hře vůbec nepomůže.
Ona třeba akce kde si budou dva čoklové očuchávat zadky změní víc než tohle referendum.
C

Offline Gianbattiste Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 226
  • Who pulls the strings?
Re:Referendum 2005
« Odpověď #6 kdy: Srpen 15, 2017, 11:24:49 odpoledne »
Svoje jsem vyjádřil, dál trolly krmit nebudu.

Offline Vivien

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 713
  • Všechno se k Tobě jednou vrátí
Re:Referendum 2005
« Odpověď #7 kdy: Srpen 16, 2017, 07:56:49 dopoledne »
Trochu nechápu, proč dění ve hře řeší někdo, kdo už nehraje, tak mu to může být vlastně jedno, kort když si tvoří svůj projekt, taky Vám do toho přeci nekecáme.
Hezký den, všem. ;)

Offline Caleb Humming

  • Příspěvků: 71
    • Calebův deník
Re:Referendum 2005
« Odpověď #8 kdy: Srpen 17, 2017, 06:27:16 odpoledne »
Toz se vyjadrim ja jako nekdo, kdo hraje. Osobne nechapu, proc vubec kvuli tomuhle je nejaky referendum. Co jsem se tak dival, v roce 2004 bylo registrovany partnerstvi v Anglii uzakoneny. Tudiz i kdyby konzervativni kouzelnicky spolecenstvi nenasledovalo mudly, coz je docela mozny, tak se muze Gian se svym partnerem registrovat u mudlu. A pokud jsou cistokrevni a nemaji mudlovsky doklady, tak by imho pomohlo maly matouci kouzlo. Proste imho neexistuje zadny duvod kvuli tomu delat referendum. Stejne to nikoho nezajima, pochybuju ze takovej "obrad" bude mit kdo vi jakou ucast hracu a vetsina se to ani nedozvi.

Je ale pravda, ze by RT melo radsi resit nejakou rocenku. A obecne odchod hracu. A nejde mi jen o tech nekolik co se rozhodlo rozjet Kruval, ale predevsim o obecny odchod hracu behem skolniho roku. Nebo si myslite, ze neexistuje korelace mezi nudou ve hre a tim, ze v Nebelviru mame pouze prvaky az tretaky a v prubehu roku se nejakou nahodou vratila jedna ctvrtacka (nebudu hadat, jestli ji k tomu nekdo primel)? Ono obecne vyssi rocniky jsou az neuveritelne prazdny a docela by me zajimalo, kolikrat uz se stalo, ze nebyly v nejakym rocniku vubec zadni studenti a byl tedy zrusen. Byt v RT a nedej boze byt koordinatorem, byla by tohle vec, ktera by mi vrtala hlavou a rozhodne bych kvuli jednomu homosexualnimu paru neresil nejaky referendum, kvuli kterymu musi dve hodiny kazdej den vysedavat triclenna komise na ministerstvu. Navic v me pritomnosti jeden clen te komise ocividne AFKoval. Druhy mel trochu pomalejsi reakci. Priority RT mi prijdou ponekud absurdni. Ocividna snaha prehnane profesionality vam neziska hrace a uz vubec je neudrzi. Za to odpadavani vyuky a nudna vyuka vas o hrace zarucene pripravi. :-)

Offline Max Holden

  • Příspěvků: 7
Re:Referendum 2005
« Odpověď #9 kdy: Srpen 17, 2017, 10:18:38 odpoledne »
Dobrý den, myslíte si že když vám krokodýl ukousne nohu, že můžete dále vést sexuální život?
Co o tom vytvořit referendum 2006? Následně můžeme utvořit komunitu těch, kteří brání tyto mrzáky.

Nebo, myslíte si že by bylo vhodné vytvořit referendum 2087 vůči odesílání rozsáhlého otevřeného dopisu koordinátora ve věci vyloučení Maxe Holdena, vylíčení NonRP důvodů? Ne? Nic?

Nesouhlasím tedy s tím aby tu dále vládla diktatura!
Můžeme diskutovat společně a vystranit diktátory z tohoto nádherného světa.

Offline Taweri Drowen

  • Příspěvků: 24
  • Nani!?
Re:Referendum 2005
« Odpověď #10 kdy: Srpen 18, 2017, 04:18:22 dopoledne »
(Áno viem, že to, čo vám tu teraz vyčítam som sám zvykol robiť, ale už nerobím)

Príde vám normálne sa logovať za iné účty, len aby ste sem sypali ďalšie blbosti? Dostali ste mute a ako sa dá aj dočítať o tom, nie bez dôvodu.
Taktiež za to, že tu zverejňujete identity ostatných z hry (myslím kto za aké postavy hrá) a taktiež z realu.
Sami ste mi to niektorí viackrát vyčítali dávnejšie a očividne sami robíte to isté.
Dobrovoľne ste opustili túto hru, nechápem čo sa potom pletiete do toho, aké akcie sa tu organizujú. Je to pre hráčov a vy už hráči nie ste.
(Dobrý tip pre RT: fórum Herné udalosti = udalosti in-game, čoho sa môžu zúčastniť len hráči by som ukryl z verejnosti a nastavil len na účty aktívnych hráčov (fakulty a dospelých))
Späť k tej dvojici...
Vážne, to že ste sa pustili do iného projektu a tento opustili, navyše ste odtiaľto žiadali o pomoc + popravde sa väčšina z vás pozná vďaka žvb je nejaký dôvod aby ste sa takto zachovali tu, dokonca pred kopa hráčmi, ktorý ani šajnu nemajú o tom, čo tu trepete. Vážne, sám sa divím čo sa s vami stalo. A úprimne, vôbec sa mi to nepáči a tohto názoru asi nie som sám..

Odporúčam to tu uzamknúť zatiaľ a spraviť to, čo som napísal vyššie pre RT. (Potom tieto príspevky mimo téma premazať)


« Poslední změna: Srpen 18, 2017, 08:35:07 odpoledne od Taweri Drowen »