Autor Téma: ZVB Pictures - Psy a kočky sú deliteľní štyrmi  (Přečteno 7179 krát)

Paola Sabrina Petersonová

  • Host
ZVB Pictures - Psy a kočky sú deliteľní štyrmi
« kdy: Červenec 07, 2008, 09:44:29 odpoledne »
Psy a kočky sú deliteľní štyrmi
-neoficiálny zraz minulú sobotu (5.7.2008) v Olomouci  ;)

Účastníci: Jelen, Narion, BuBa, Samantha

Program: (dodal Narion)

Brzy ráno přijel Narion, kde už na něj čekal celý natěšený Jelen. Chvíli chodili po Olomouci, až se vydali na
romantickou procházku na autobusové nádraží města Olomouce.
Cestou nechyběla vtipná debata a samozřejmě ani záchvaty smíchu, které po dobu srazu byly neustále.
Po nějakém čase se vrátili k výškové budově, kde si sedli na lavečky a čekali na slavnostní příjezd BuBy. Narion se každých pět minut, celý nervózní díval na mobil se slovy "Kde je?!" a Jelen se jen smál.

Nakonec to přišlo. Romantická chvíle mezi Narionem a Jelenem skončila a z nebe se vynořila již očekávána BuBa. Potřásli jsme si s ní rukou a vyrazili do nějaké kavárny poblíž známého obchodu Albert ala "Karel". Jelen s BuBou si dali kávu a Narion, který se nemohl rozmyslet si ji nakonec dal taky.
U kávy se vedla velice zajímavá a vtipná debata, všichni se smáli a těšili se na příjezd Samanthy Cortézové.

Po vypití kávy jsme šli na vlakové nádraží a čekali na její příjezd. Vlak měl samozřejmě, jako vždy nějaké zpozdění, a to 10 minut! Narion, zase celý nervózní se díval pořád na mobil s již známými slovy "Kde je?!". Když už se blížil čas, vyrazili jsme na místo, kam měl přijet její vlak. Po chvíli vlak konečně přijel, Nariona opadla nervozita a všichni vyhlíželi očekávanou Samanthu. Jelen zbystřil jelením zrakem a zavolal "Támhle je!", Narion nasadil výraz "WTF?!" a koukal všude kolem, když ale spatřil nějakou dívku, která na něj koukala. Nakonec přišla k té nejdivnější skupince a všichni, plní radostí, jsme ji přivítali.

Vyrazili jsme do výškové budovy, kde jsme si dali kofolu. Nesmím zapomenout, že slečna, co nás obsluhovala měla zcela jistě hodně dobrý smysl pro humor, protože si z nás pořád dělala srandu (na mě by stejně neměla). Po dopití kofoly jsme vyrazili do města. Jeli jsme šalinou na tržnici, odkud jsme se vydali na náměstí a do slavného Mc'Donaldu. Všichni si šli něco objednat, když ale Narion zmizel. Byla to velká záhada, nakonec se ale schoval na záchod, protože tam měl nějaký kšeft s místním pasákem Karlem. Když se ale vrátil, tak si hned koupil to samé, co Jelen - chicken burger, střední hranolky a malá kola, delikatesa!

Po přecpání se jídlem jsme vyrazili k již známé katedrále (kostelu?), kde jsme vešli dovnitř a všichni nadšeně poslouchali Narionovy velice zajímavé efektivní komentáře k obrazům. Po krásné prohlídce jsme šli zpět a vyrazili opět na náměstí.

Mezitím se Narion naučil nové slovo a to "šiltouka", které ho tak zaujalo, že ho říkal asi hodinu pořád dokola. Po chvíli jsme došli na náměstí, kde jsme potkali velice sympatické rodiče a bratra BuBy.

Zanedlouho jsme vyrazili zase do nějaké (asi kavárny), kde si dala BuBa frapé, Jelen kávu (asi) a nakonec dal na Nariona a dal si borůvkový pohar (později toho ale velmi litoval, protože vypadal jako barbie s namalovanou pusou), Narion si dal taktéž pohár "Bounty" a zase si dal to stejné co BuBa - frapé. Největší vrchol byl ale ten, že Samantha si nedala nic!

Po pár minutách nastala "chvíle" smíchu. Jelen začal jíst borůvkový pohár a všichni se začali totálně smát. Chudák Jelen, musel si připadat, jako ten největší chudák, protože jsme se mu všichni pořádně smáli, ale nakonec to vzal s humorem a začal se upravovat v okně, protože byl zapatlaný od borůvek.

Poté jsme vyrazili původně na fotbálek a šipky, když ale najednou Jelenovi někdo zavolal. Nakonec se z toho vyklubal Jelenův bratr, který nás pozval do Hotelu na pití a to zdarma! Před hotelem nám Jelen ukázal jejich velice krásnou červenou Fábii, všichni jsme byli nadšení. Vstoupili jsme do hotelu, kde nás přivítal již zmiňovaný jelenův bratr a zavedl nás do malé zahrádky. Narion zase nevěděl, co si má dát. BuBa se Samanthou si dali Ice Tea, Jelen pivo a nakonec Narionovi sám navrhl jelenův bratr pivo. Narionovi začalo znít v hlavě "Příjdu domů opilý a už mě nepustí na sraz!". Po chvíli nám jelenův bratr Jakub donesl naše objednané pití a všichni začali nadšeně pít, kromě Nariona, který zamyšleně pozoroval žlutooranžovou tekutinu s divnou chutí a tuctem pěny nahoře. Jelen to do sebe kopal, až mu Narion nabídl svoje pivo a tak si Jelen kousíček přelil. Mezitím jsme se bavili s jelenovým bratrem a za chvíli BuBa vytočila Mattovo číslo. Narion nadšeně zvolal "Puč mi ten mobil!" a tak mu ho BuBa s radostí půjčila.

Byl to velice zajímavý a hlavně srandovní rozhovor, Narion se pořád smál, BuBa se smála, Samantha se smála, Jelen se smál a možná i jelenův bratr se smál, nebo alespoň pousmál. Postupně jsme si všichni vystřídali mobil a popovídali s Mattem. Nakonec se Narion překonal a zbytek piva vypil a potom jsme všichni vyrazili na fotbálek. Cestou se Narion a Jelen stavili na záchodě, Narion dělal na BuBu xichty v zrcadle a BuBa se nadšeně smála. Potom jsme se rozloučili s jelenovým bratrem a vyrazili konečně na fotbálek.

Cestou jsme šli směrem k výškové budově, když ale najednou někdo BuBě volal. Byli to její rodiče, že už musí jet domů. Narion na ni ale zařval "Si děláš srandu, ne?!" BuBa se jen smála a řekla "Nie...". Všichni jí to nevěřili a tak se s ní rozloučili a šli pryč. Po chvíli jsme se ale rozhodli, že budeme BuBu sledovat, protože jsme pořád doufali, že si z nás jen dělá srandu. Bylo to velice zábavné špehování, já osobně jsem si připadal jako nějaký idiot, který se schovává za stromem. Nakonec jsme se ale BuBě ukázali, která nám ale stejně řekla, že to celou dobu věděla. Všichni jsme šli směrem k výškové budově, až jsme dorazili k čínské restauraci, kde už čekalo fáro BuByných rodičů. Narion se marně snažil BuBu skoro půl hodiny překecávat, ať nejde na ty blbé "korčule", že pojedeme do obchodu a koupíme ji ty korčule, ať si může korčulovat tady, ale BuBa řekla ne! A když ne, tak pro všechny! Tak jsme se s ní tedy rozloučili a zamávali BuBě, rodičům i bratrovi, kterí na nás zatroubili.

Poté se Narion, Jelen a Samantha vydali do výškové budovy na poslední pití. Byla tam zase ta srandovní ženská. Narion si dal kofolu, Samantha také kofolu, akorát Jelen nás podrazil a dal si pivo. Vedli jsme velice zajímavou debatu, o slavnostním zrušení Alfy, díky Jelenovi a tak dále, a tak dále. Za hodinu a něco jsme vyrazili všichni na vlakové nádraží, kde jsme čekali na naše vlaky. Jelen odjižděl jako první a Narion se Samanthou ve stejný čas. Když bylo 19:03 (asi), tak jsme se všichni rozloučili a vyrazili na své vlaky.

Video:
http://rapidshare.com/files/127943285/Psy_a_ko__269_ky_s__delite__318_n___tyrmi.mpg.html
http://www.youtube.com/watch?v=Am7e909PsrE

« Poslední změna: Červenec 09, 2008, 11:25:01 dopoledne od Jelen »

Narion Themiall

  • Host
Re: ZvB Pictures - Psy a kočky sú deliteľní štyrmi
« Odpověď #1 kdy: Červenec 07, 2008, 10:41:36 odpoledne »
BuBo, poklona! Fakt! U žádnýho jinýho videa jsem se takhle nezasmál. To vytahování obušku mě rozsekalo (uhhh, ahhh, poď, Jelene!), Jelen od borůvek a ta poslední fotka mě dodělala smíchy ;D ;D ;D ;D , byl to super sraz! ENJOY! 8)

BTW, rád jsem poznal BuBu a Samanthu.

Paola Sabrina Petersonová

  • Host
Re: ZvB Pictures - Psy a kočky sú deliteľní štyrmi
« Odpověď #2 kdy: Červenec 07, 2008, 10:52:18 odpoledne »
Ďakujem, Narion, som rada, že sa to video páči...  ;D Pri tom obušku som mala záchvat smiechu aj ja... Tam to tak nevyzeralo, ale na tom videu...  :D :D :D

I ja som vás rada všetkých spoznala, musíme ten obedík čím skôr zopakovať..  ;D

EDIT: Pridaný odkaz na YouTube... :)
« Poslední změna: Červenec 07, 2008, 10:55:16 odpoledne od Paola Sabrina Petersonová »

Alex Cater

  • Host
Re: ZvB Pictures - Psy a kočky sú deliteľní štyrmi
« Odpověď #3 kdy: Červenec 07, 2008, 11:31:53 odpoledne »
fajne video, škoda že jsem tam nemoh být. Mno snad se potkame na jinem sraze.

Offline Tomaash

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 5260
  • exkoordinátor
    • moje silná stránka
Re: ZvB Pictures - Psy a kočky sú deliteľní štyrmi
« Odpověď #4 kdy: Červenec 08, 2008, 09:37:29 dopoledne »
youtube je velmi prijemne na prohlizeni
kazdopadne si nemyslete, ze ted mezi prazdninove lokace propasujete olomouc
Ψ

Matthew Lergon

  • Host
Re: ZvB Pictures - Psy a kočky sú deliteľní štyrmi
« Odpověď #5 kdy: Červenec 08, 2008, 08:03:41 odpoledne »
heh no zaujimave video a ja som tiež tu dostal zachvat smiechu s tym obuškom, no vyzeeralo to že ste sa tam mali fajn. Heh aj telefonat ma veľmi potešil :D:D:D

Jelen

  • Host
Re: ZVB Pictures - Psy a kočky sú deliteľní štyrmi
« Odpověď #6 kdy: Červenec 13, 2008, 03:16:38 odpoledne »
Ano. Bylo v zájmu ZVB Pictures dostat pod taktovku šikovné lidi, kteří umí sestříhat tak živá a barvou laděná videa, jako je tohle.

Superb mix fotek/videa/hudby vyvrcholuje ve scénu, kdy mi Narion vytahuje... eh, pendrek z kalhot. (mimochodem to nebylo hrané!)

Na klip se dívám ještě dodnes (nevždy kvůli poprsí BuBy) a těším se na její další projevy umění.