Autor Téma: Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.  (Přečteno 10409 krát)

Offline Theodor Orphes

  • Příspěvků: 186
  • Per aspera ad astra..
    • Deníček Theodora Orphese
Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« kdy: Únor 23, 2015, 07:42:05 odpoledne »
Zdravím,
přislíbený Tribunál proběhl, pravda až téměř po 3/4 roce čekání ale proběhl. Bohužel přestože je to již více jak měsíc od Tribunálu, stále ani na slušný dotaz na fóru SZ jsem nedostal žádnou odpověď ani vyjádření o jeho výsledku. Uběhl již snad větší počet dní než vůbec byl počet vět při Tribunálu a výsledek žádný. Samozřejmě mám k dispozici video-nahrávku Tribunálu i screeny jeho průběhu, steně tak jako několik situací, kdy **jméno odebráno z důvodu ochrany osobních údajů** (alias Ash Dachal, Thorinson, ..) vulgárně a hrubě mluví se studenty a opakovaně používá sprostá slova i nadávky, což jste nikdy na mé oznámení neřešili.

Další problém je následující:
Právě mi volala dcera z Prahy. Prý se nemůže přihlásit, má blokovaný účet (u ŽvB). A na fóru ani v SZ o tom nikde ani slovo. Situace je asi následovná: Běžně se připojuje odjinud, nonstop z Prahy takže z jiné IP než na které jsem stále já, z mojí jenom 2x do měsíce (jistě jste si zjistili, že má IP je Kolínská, tedy 60km jinde).... proto jí zablokovali účet a ani o tom nedají nic vědět?

Pouze se mohu domnívat, že blokace byla provedena jenom proto, že se její přihlouplý nevlastní bratr 1x (slovy POUZE JEDNOU) když jsme s dcerou v pátek byli v kině připojil z mého počítače. Za toto byl samouzřejmě mnou již potrestán, nemá dovolena používat mé počítače.

Je to skutečně na hlavu postavené a ještě navíc nikdo z Vašich RT neodepisuje a nekomunikuje ani se mnou, ani s Michalem (Oliver Saylor - který má teké zablokovaný týden účet bez jakékoliv informace a následně bylo na fóru zvežejněno neověřené lživé sdělení) a ani s Danielou (Alexandra Elder), podotýkám, že spojitost postav nikdy nebyla tajena a stačilo se v případě pochybnosti slušně zeptat. Tedy vrchol neslušnosti chování RT vůči hráčům. Skutečnost, kdy by se podívali na jejich IP adresy, viděli by že se Daniela i Michal připojují z Prahy, jen občas z Kolína a já z Kolína stále. Kdyby ještě zablokovali IP (jak lživě píší pro ostatní hráče) u mne, asi bych na tom něco pochopil i když ani toto by nebylo zcela košer a správné. Ale zablokovat dětem všechny účty odkudkoliv, to si sami odporují tomu co zveřejnili na fóru a hraničí s normální manipulací u ostatních hráčů podáváním zkreslených a nepravdivých informací bez ověření.

Považuji takovéto chování za nevhodné, normální slušnost by byla dle mne dotyčnému nejprve poslat SZ, zeptat se, nějak začít komunikaci, ověřit si připojovací IP, jak často a ze kterých se připojuje a podobně.
Ne si něco myslet a udělat toto. Skutečně vrchol drzosti a arogance, maximální neprofesionality. Ostuda ŽvB.

Je to v zásadě stejné, jako by byly dvě kamarádky, jedna z nich kdysi dávno někde před rokem dostala Ban na postavu (ne jako hráč, nic takového mi nikdy nebylo sděleno) a přestala hrát, druhá k ní přišla na návštěvu. Tam se se svojí postavou se kterou hraje běžně doma na jiné IP jednou připojila a hned jí postavu sebrali a zablokovali.... no je toto vůbec normální či pouze dětinský projev zášti vůči mé osobě?????

Podotknu, že vše zde začalo pouze na základě neověřených pubertálních pomluv před několika měsíci.


Poprosím a budu rád za vysvětlení vzniklé situace, lépe za její aktivní vyřešení.
Děkuji předem.

Provedeno odebrání osobních údajů
« Poslední změna: Únor 24, 2015, 07:37:13 odpoledne od Geneticky změněný Eskymak »
T

Offline Isabella Nayer

  • AzkaBan
  • Příspěvků: 207
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #1 kdy: Únor 23, 2015, 08:11:19 odpoledne »
Theo, je mi lúto tejto situácie ale predsa by si to mal riešiť súkromne s RT. Hráči stym nemaju nič spoločné.
« Poslední změna: Únor 23, 2015, 08:13:27 odpoledne od Kuzuco Sayuri »
N

Offline Michael Wood

  • Dospělák
  • Příspěvků: 89
  • Welcome To The Jungle...
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #2 kdy: Únor 23, 2015, 08:16:02 odpoledne »
Zaberá to tu veľa miesta, kde majú byť dôležité informácie pridelné od RT

Taková zpráva zabere tak maximálně 2 mb a to je nic.

Lissa Green

  • Host
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #3 kdy: Únor 23, 2015, 08:19:12 odpoledne »
On to řeší soukromě jenže to by se mu někdo musel uráčit odepsat... ale néé všichni se tomu vyhejbaj a rači to ignorujou tak co jinýho udělat než to sem odpálit všem na oči.. udělala bych to samí kdyby mě ignorovali.. tahle hra jde do kytek..

Offline Daisy Cambell

  • Dospělák
  • Příspěvků: 246
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #4 kdy: Únor 23, 2015, 08:29:33 odpoledne »
Nic proti tomu nemám, klidně si dávej dopisy kam chceš, ale odhalovat cizí reálnou identitu není zrovna slušné, když ji sám jmenovaný nikdy tady nezveřejnil. Stačí jmenovat herním jménem.

Offline Oliver Saylor

  • Příspěvků: 9
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #5 kdy: Únor 23, 2015, 08:34:08 odpoledne »
Nic proti tomu nemám, klidně si dávej dopisy kam chceš, ale odhalovat cizí reálnou identitu není zrovna slušné, když ji sám jmenovaný nikdy tady nezveřejnil. Stačí jmenovat herním jménem.

Já sem Michal. Sem ve skutečnosti nevlastní brácha Alexandry Elder. A až zejtra bude Alex u počítače, určo se představí taky sama. Kdo nepodvádí nemá co schovávat. Stačí takhle, si už spokojená?
A Theo snad ví jestli může a souhlasíme nebo ne.

Asi by si mluvila jinak kdyby ses nemohla tejden připojit a nikdo ti ani neřek proč..
« Poslední změna: Únor 23, 2015, 08:37:04 odpoledne od Oliver Saylor »

Offline Daisy Cambell

  • Dospělák
  • Příspěvků: 246
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #6 kdy: Únor 23, 2015, 08:35:18 odpoledne »
Nechci být hnusná, ale o tobě jsem vážně nemluvila:)

Offline Gina Blackberry

  • Dospělák
  • Příspěvků: 569
  • Členka organizace Tally
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #7 kdy: Únor 23, 2015, 09:25:40 odpoledne »
Zdravím,
přislíbený Tribunál proběhl, pravda až téměř po 3/4 roce čekání ale proběhl. Bohužel přestože je to již více jak měsíc od Tribunálu, stále ani na slušný dotaz na fóru SZ jsem nedostal žádnou odpověď ani vyjádření o jeho výsledku. Uběhl již snad větší počet dní než vůbec byl počet vět při Tribunálu a výsledek žádný. Samozřejmě mám k dispozici video-nahrávku Tribunálu i screeny jeho průběhu, steně tak jako několik situací, kdy ***** (alias Ash Dachal, *****..) vulgárně a hrubě mluví se studenty a opakovaně používá sprostá slova i nadávky, což jste nikdy na mé oznámení neřešili.


Jako předsedající tribunálu ve sporu Orphes versus Dachal cítím povinnost vyjádřit se k tomuto odstavci. Ačkoliv tribunál před nějakým časem proběhl a oba zmínění byli vyslechnuti, tribunál stále nebyl uzavřen z důvodu dalšího prošetřování  a prozkoumávání situace, která byla sporem. Pokud by byl tribunál uzavřen s jasným verdiktem, dávno bys byl o výsledku spraven, stejně tak jako pan Dachal, který také žádné vyjádření nedostal. Žádnou SZ ani dotaz k výsledku k tribunálu jsem neobdržela, čili jsem nemohla odpovědět. Pokud ses ptal jinde, těžko ses mohl dobrat odpovědi. Může se zdát, že s výsledkem otálíme nebo jej prodlužujeme, ale  sám víš jak je to těžké určit čas, ve který by se mohl sejít plný počet lidí, kteří jsou k tomu sporu přizváni. Sám si se na první termín z časových důvodů nemohl dostavit a museli jsme jej přesouvat, na podruhé ses nedostavil vůbec, protože ti nešel net, a skoro hodinu se na tebe čekalo, a na potřetí, když už jsme se konečně sešli ti neustála padala hra, což nás nesmírně zdržovalo a nestihli jsme všechno co bylo původně v plánu. Jsme jen lidé a máme své reálné životy, které musíme řešit. Snažíme se, abychom tuto věc uzavřeli co nejdříve, chce to jen chvilku strpení, určitě se nic nezametlo pod kobereček. Co se týká screnů, nemusíš mít obavy i my je máme.

Samozřejmě mám k dispozici video-nahrávku Tribunálu i screeny jeho průběhu, steně tak jako několik situací, kdy ***** (alias Ash Dachal, *****, ..) vulgárně a hrubě mluví se studenty a opakovaně používá sprostá slova i nadávky, což jste nikdy na mé oznámení neřešili.
Tohoto se spor Orphes/Dachal netýkal, není mi tedy jasné proč tyto dvě věci neustále spojuješ. Nezlob se na mě, ale v tomhle případě mi přijde, jakoby ses snažil Dachala za jakoukoli cenu očernit a popravdě toto jednání otevřeného dopisu se mi také nelíbí a už vůbec ne tahání reálných sporů, či jmen do hry. To nepovažuji jako fér jednání. Navíc spor se týkal herní postavy Dachal. Není třeba zde uvádět další. A pokud Dachal mluvil někde ve hře sprostě, řekla bych, že neužil doslova sprostá slova, nýbrž hanlivá, které většina národa používá v běžné mluvě a jeli proto RP důvod, nevidím problém je použít.

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #8 kdy: Únor 24, 2015, 07:41:28 odpoledne »
Provedeno odebrání jména a příjmení z důvodu ochrany osobních údajů z úvodního příspěvku.

Offline Theodor Orphes

  • Příspěvků: 186
  • Per aspera ad astra..
    • Deníček Theodora Orphese
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #9 kdy: Únor 24, 2015, 07:59:49 odpoledne »
Provedeno odebrání jména a příjmení z důvodu ochrany osobních údajů z úvodního příspěvku.

Nechtěl jsem to tu vůbec komentovat - zde není Pokec, pouze vežejně vyvěšený otevřený dopis vedení projektu, předpokládal jsem že každý rozumný kdo bude mít potřebu komentáře, založí si Thread v Pokecu a tam se může vyjadřovat dosytosti. Ovšem...
Pomalu to vypadá tak, že se tu chrání pouze někdo. Jinak pokud tu není jeho reakce a nesouhlas je velmi nelogické odstranit pouze jedno jméno a ostatní ponechat. Btw další krok na který čas je a na jiné nebyl ... Vskutku velmi úsměvné a k zamyšlení :-)
T

Offline Geneticky změněný Eskymak

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 4635
  • OXI!
    • Můj blog
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #10 kdy: Únor 24, 2015, 08:11:56 odpoledne »
...

Dobrý večer Theodore,
velice si vážíme Vaší zpětné vazby a mrzí nás, že má Vaše dcera potíže s přístupem do ŽvB.

Jsme si vědomi vážnosti situace a můžeme Vás ujistit, že se jí intenzivně zabýváme. Jednou z příčin může být skutečně přístup do hry ze zablokované IP adresy, jak se domníváte. Vzhledem k povaze informací, které mohou být vyžadovány pro vyřešení potíží, ale nelze tuto záležitost řešit prostřednitcvím veřejného komunitního fóra. Ať se Vaše dcera laskavě obrátí přímo na podporu pro hráče ŽvB, na jednom z níže uvedených kontaktů.

Online ICQ podpora: 369 850 603
Online Skype podpora: ZvB.cz

Upozornění: Nezvěřejňujte prosím citlivé a osobní údaje dalších osob, bez jejich předchozího písemného souhlasu. Bylo provedeno jejich odebrání. Děkujeme za pochopení

Pokud máte nějaké další dotazy nebo potíže, neváhejte se na nás obrátit.
S přáním krásného dne,

Eskymák
realizační tým ŽvB

Offline Theodor Orphes

  • Příspěvků: 186
  • Per aspera ad astra..
    • Deníček Theodora Orphese
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #11 kdy: Únor 24, 2015, 08:28:43 odpoledne »
Ať se Vaše dcera laskavě obrátí přímo na podporu pro hráče ŽvB, na jednom z níže uvedených kontaktů.

Dobrá tedy,
jako její zákonný zástupce se na uvedených kontaktech spojím ihned.
EDIT: ... zkouším a nikdo nereaguje.

Totéž se týká předpokládám OBOU účtů dětí, kdy jeden byl zablokován před více jak týdnem a teprve po několika dnech se objevilo lživé vysvětlení Banu pro veřejnost a druhý byl zablokován následně bez jakéhokoliv vysvětlení.

Citace
Vzhledem k povaze informací, které mohou být vyžadovány pro vyřešení potíží, ale nelze tuto záležitost řešit prostřednitcvím veřejného komunitního fóra.
Zda jde o informace citlivé povahy prosím nechte na mne, stejně tak jako je ńa mne právo zveřejnit je pro objasnění ostatním hráčům, neboť jsem tu dlouhodobě bez podkladů očerňován.
Obě strany víme, že není potřeba vyžadovat žádné doplňující informace, neboť vše snadno prokáží herní logy a k tomu aby vše bylo prošetřeno jsem vyzíval v otevřeném dopise vedení. Vskutku není třeba dalšího výslechu a cokoliv dokazovat..
« Poslední změna: Únor 24, 2015, 08:36:21 odpoledne od Theodor Orphes »
T

Offline Sarah

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3049
  • ❄ a nightmare dressed like a daydream ❄
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #12 kdy: Únor 24, 2015, 08:29:21 odpoledne »
Prosím Eskymáka, aby sa nevyjadroval za celý realizačný tím, za ktorý bude odpoveď uvedená neskôr, ako sme sa v realizačnom tíme zhodli, a to po jej spracovaní v spolupráci s koordinátorom projektu, ktorý je v súčasnej dobe neprítomný.

Offline Jordy Carter

  • Příspěvků: 102
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #13 kdy: Únor 25, 2015, 02:31:56 odpoledne »
Jako zástupce Zastánce hráčů mám potřebu vyjádřit svůj názor. Začnu tím, že velmi rád bych se zastal tvých dětí, které velmi pravděpodobně byly nefér zabanovány za tvé vlastní prohřešky proti projektu. Je tu ale jedno velké ale.

Chtěl bych znát jejich názor a popovídat si o tom s nima, ne poslouchat, co dalšího nám tu povíš ty. Zastávat se máme hráčů, ne někoho, kdo dávno hráč není. Byl jsi několikrát zabanován, bany se pokoušíš obcházet jak to jde a tak nevidím jakýkoliv důvod, proč tu tvé slovo vlastně má mít ještě nějakou váhu. Stejně tak tu nejsme u soudu, abys tu vytahoval nějaké zákonné zástupce, to mě upřímně vůbec nezajímá. Proto se velmi rád zastanu tvých dětí a zastanu se u RT o jejich odblokování, pokud dostanu možnost jejich vyjádření. Jinak z mého pohledu jediný, kdo to pořád řeší jsi ty a já nemůžu vědět, jestli ty děti vůbec hrát chtějí a ty si na nich nějak neléčíš to, že ty vlastně hrát nemůžeš.

Také bych měl ještě radu. Už je na to pozdě, ale řekni mi, jak můžeš od RT chtít pomoc, když jsi za prvé chronický lhář, za druhé celé RT pomlouváš a kydáš jim na hlavu (Nemůžeš se divit jakýmkoliv ironickým reakcím, sám jsem mnohokrát měl tu chuť). Promiň, ale monitorovat rozhovory? Podpora by se s tebou bavila, kdyby sis nehrál na Velkého Bratra (Narážím na ten tvůj veleslavný screen na fb) Promiň, ale zveřejňovat jména členů týmu? To mi přijde jako velké narušení soukromí, na které nemáš nejmenší právo. Jediné, co můžeš ty sám zveřejnit je tvé vlastní jméno, ne člověka, kterého vlastně ani neznáš.

Takže abych to shrnul, rád pomůžu tvým dětem, nepřijde mi fér, aby za to, že jejich otec s prominutím je vů* trpěly ony, kdyby chtěly hrát. Ale jak říkám, zajímá mě jejich názor, ne tvůj.

Offline Hazel Wright

  • Dospělák
  • Příspěvků: 273
  • Don't ask please.
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #14 kdy: Únor 25, 2015, 02:38:40 odpoledne »
Chtěla jsem počkat na nějaké vyjádření někoho z vedení, nicméně můj Zástupce to napsal myslím krátce a jasně a nemůžu nic víc než nesouhlasit.  ::)

Jsem novou Zastánkyní, proto si velice ráda popovídám s dětma, jakožto s hráči, nicméně nevidím důvod proč bys to měl řešit ty - byť můžeš být jejich otec. Co jsem tak pochopila, z fotek, článků atp. Daniela alias Alex už bude minimálně 12 - 13 letá holka, která určitě dokáže říct, jak to vlastně je, takže myslím, že tvůj dopis je zcestný, ačkoliv tu tedy jistě mohlo dojít k zabanování (řekla bych, že kvůli IP adrese).

K tomu prvnímu "problému" bych dodala jen to, že Ash klidně mohl urážet hráče, avšak ve hře je každý takový či makový, a nelze to porovnávat s ničím ostatním. Koneckonců, když je někdo deb*lní, nemůže se divit :)
« Poslední změna: Únor 25, 2015, 02:44:28 odpoledne od Hazel Wright »

Offline Ben Thruffle

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3414
Re:Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.
« Odpověď #15 kdy: Únor 26, 2015, 12:13:07 odpoledne »
Zdravím,

koordinátor projektu je minimálně do konce týdne nepřítomný, jako jeho zástupce jsem byl pověřen, abych ho zastoupil ve vyjádření stanoviska realizačního týmu.
 
K části o tribunálu se již dostatečně vyjádřila jeho předsedkyně. Jen nám připadá zvláštní, že po 3/4 roku se domáhání tribunálu (dle našich informací byl navíc dávno odmítnut předchozí zastánkyní, což patří k její pravomoci) bylo žadateli nutné připomínat, z jakého důvodu je tribunál svolán.

Účet Elder byl skutečně zablokován, společně s účtem Saylor a rozsahem IP adres, u kterých se vyskytlo podezření, že z nich má přístup k hernímu obsahu banovaný hráč Theodor Orphes (oprávněné, jak sám uvedl v komunikaci, kterou zveřejnil v jiném příspěvku).
Informace o důvodech k tomuto kroku byla poskytnuta bezprostředně po obdržení dotazu soukromou zprávou z účtu Oliver Saylor. Po dořešení situace dojde k doplnění informací uvedených v příslušné sekci fóra.
Obě strany víme, že není potřeba vyžadovat žádné doplňující informace, neboť vše snadno prokáží herní logy a k tomu aby vše bylo prošetřeno jsem vyzíval v otevřeném dopise vedení. Vskutku není třeba dalšího výslechu a cokoliv dokazovat..
IP adresy a účty byly zablokovány po dlouhodobém monitoringu aktivit obou podezřelých účtů, které se neshodují s informacemi sepsanými v příspěvku výše. Na základě tohoto monitoringu rozhodlo užší vedení, s podporou části realizačního týmu, která o tom byla informována na poradě, o výše popsaném omezení účtů a IP adres.
 
Realizační tým vyjadřuje lítost nad omezením přístupu do hry, které toto rozhodnutí potenciálně znamená pro blízké osoby Theodora Orphese. Nicméně je to pro nás akceptovatelná cena za omezení přístupu ke hře pro tohoto bývalého hráče. Omezení hry zmíněných blízkých osob je primárně důsledkem aktivit Theodora Orphese.
 
Důvody k přijmutí takto drastických opatření byly již zmíněny ve vyjádření koordinátora projektu v tomto příspěvku:
Vzhledem k množícím se drbům v případu Theodor Orphes jsme se rozhodli vydat k němu prohlášení.

Býváme nařčeni z nespravedlnosti a zejména pak neopodstatněnému banu. Zda jsme spravedliví nevím, předkládám vám zde názor rt a potěší mě, když sami si uděláte vlastní.

Nejprve vyhození ze hry. Ve vyřazení Theodora se píše "za ziskavani a zneuzivani internich informaci, kouzleni kouzel vyssich rocniku a nonrp hru.". První dva důvody jsou adekvátní k vyloučení, přičemž na tom se hlasováním shodl realizační tým. Poslední bod - non rp hra je bod, na nějž se vztahuje možnost tribunálu, o který Theodor požádal. Tento tribunál mohl tedy očistit jeho rp hru, ale neměl mandát ke zrušení trestu banu, který byl udělen z jiných důvodů. Realizaci tribunálu jsme debatovali v rámci realizačního týmu i se zastánkyní hráčů, přičemž jsme došli k tomu, že nemá smysl dávat energii (kterou potřebujeme pro provoz hry) dávat do organizace tribunálu pro hráče, který dostal ban.

Protože nyní je situace v týmu více konsolidovaná, zbývá i trocha energie, kterou můžeme poskytnout Orphesovi k možnosti očištění jeho rp hry. Přípravy tribunálu jsou již v chodu. Předsedání a části organizace tribunálu se tedy ujme buď stará a nebo spíše budoucí zastánkyně.


Ve zdůvodnění banu jsme neuvedli okolnosti, které pravděpodobně také ovlivnily názor hlasujících. Neuvedli jsme je asi hlavně z důvodu ochrany dobrého jména. Vzhledem k tomu, že tyto důvody zabanováním hráče, jak jsem byl nedávno vyrozuměn, nepřestaly, dovolím si je komentovat. Jedná se o to, jaké chování ve své hře nechceme. Z důvodu ochrany hráčů. Chápeme, že hra plní i sociální funkci v reálném světě. Umožňuje vám najít si skutečné nové kamarády a je to dobře. Sledovali jsme však se znepokojením, jakým způsobem si nové "kamarády" hledal tento hráč Orphes. Nevidím až tak jako chybu, že tento dospělý člověk, otec dítěte, má tendenci hledat si kamarádky mezi náctiletými hráčkami žvb. Znepokojivý je způsob, kterým k tomu docházelo a dochází. Není normální, když své seznamování podporuje tím, že si o hráčkách zjišťuje reálné údaje jako třeba místo bydliště a na základě toho pak vytváří iluzi kohosi nebezpečného a mocného a i na základě toho pak navazuje další vztahy.

Nechtěli jsme to takhle zveřejňovat, zároveň ale vnímáme, že je možné, že je také ještě nějaký počet hráčů či hráček, kteří vstoupili do podobného kontaktu s Orphesem, ale nikomu se s tím nesvěřili. A také asi existuje část hráčů či hráček, se kterými zatím Orphes kontakt nenavázal a z našeho pohledu se zdá být rozumné, aby k tomu ani nedošlo.

Druhou část odůvodnění zveřejňuji i proto, že pokud o ní nejste informováni, tak může váš názor na Orphesovo vyloučení být neúplný. Neobviňujeme Orphese z ničeho, ale zároveň si vyhrazujeme právo určovat kdo může a kdo nemůže hrát naší hru. Zdá se nám rozumnější, aby Orphes hrál někde jinde. Lidsky by se asi řeklo, že si nějaké riziko nechceme vzít na triko, neboť za herní obsah a následky hraní se cítíme do určité míry zodpovědní. Hra je zdarma a nikomu ji negarantujeme. Proto cítíme, že máme k tomuto kroku dostatečný nárok.

Pokud by se Theodor Orphes ve hře a mimo ni choval tak korektně, jak se snaží vypadat před hráči a okolím, tak by realizační tým nemusel přistupovat k jeho zablokování.
To, že klade nároky na bezpečnost svých dětí, je pro nás pochopitelná činnost, ale sám by se měl zamyslet nad tím, zda jeho chováni vůči všem dalším hráčům není v rozporu s tím, co požaduje u dětí svých.
K realizačnímu týmu se dlouhodobě o tomto hráči dostávají znepokojivé informace, a přestože tyto informace nemůže (a nehodlá) prezentovat, rozhodl, že není možné takového hráče v naší hře tolerovat. Přístup ke hře mu i nadále nebude žádným způsobem, včetně zprostředkovaného, povolen a realizační tým bude pokračovat v aktivitách, které mají toto zajistit. Nadále tedy budeme omezovat přístup do hry u účtů, které jsou vyhodnoceny jako podezřelé z výše uvedeného. Realizační tým si rovněž vyhrazuje právo zablokovat jakýkoliv účet, u kterého nabude podezření na zneužívání Theodorem Orphesem.

Věřím, že stanovisko týmu je z tohoto příspěvku jasné a hráč Theodor Orphes ho bude respektovat. Realizační tým nechce nadále plýtvat svými kapacitami a vyhrazuje si právo na příspěvky a zprávy Theodora Orphese nereagovat. V takovém případě bude odpovídat formou odkazu na tento příspěvek.
 
S pozdravem
 
Ben Thruffle
zástupce koordinátora projektu


P.S.
Pokud někoho obviňujeme z neověřeného lživého tvrzení, bylo by při tom dobré alespoň uvádět ověřené pravdivé informace.